reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej lasencje :)

mokkate nie wiem czy lekarka nie każe zrobić Ci tego badania jeszcze raz ::) a jak będziesz miała przekroczoną glukoże to chyba robi się jeszcze raz to badanie ale z większą ilościa glukozy,tak przynajmniej obiło mi się o uszy.

justynka tylko ja właśnie nie chciałabym dawać małej nic oprócz mojego mleka,żadnych herbatek,myślałam może raczej o czopkach ::) za chwilę będę dzwonić do pediatry zobaczymy co ona powie. A herbatkę koperkową własnie piję ::) A ja jestem ciekawa jak mnie szybko uda się wrócić do poprzedniej wagi ::) ta cukrzyca ciężarnych ma jednak swoje plusy ;)

mała dziś w nocy nie spała za dobrze,gdzieś co dwie godzinki pobudka :) no i efekt wiecie same jaki ;)

milutkiego dzionka :)

 
reklama
Karolinna- czytałam, że dzieci karmione piersią mogą mieć nieregularne wypróżnienia.
A jesli pijesz herbatkę koperkową to na pewno pomoże malutkiej

Większej ilości glukozy to sobie nie wyobrażam, bo już miałam 75g. Po godzinie miałam 101, ale nie wiadomo ile się wchłonęło...
 
wczoraj moj facet tak mnie wkorzyl ze szok!!!! mam juz tego dosyc!! ciagle sie musze prosic o to o tamto itd...mam to wiec w du... i zaraz sama sie wezme za sprzatanie! i pewnie skonczy sie na tym ze ons ie wkorzy bo mi nie pozwala nic robic tylko odpoczywac...ale samemu ciezko mus ie wziasc do pracy!aaa no norlanie jestem tak rozwscieczona do dzis ze niech sie modli zeby jakos mnie udobruchal!choc pewnie zwali wszystko na mnie ze ja przesadzam itd....z tymi facetami to nic tylko klopoty!!!
 
mokkate my dzwoniliśmy do pediatry i faktycznie jak jest karmione piersią to powiedziała że raz dziennie jest ok,ale kazała nam wziąść dla małej espumisan w kropelkach,ale jak czytałam ulotkę(tak samo na wit c)to jest to dla dzieci powyżej 1 miesiąca a nasza mała ma 2 tyg ::) i już sama nie wiem co robić ::) no ale skoro lekarka powiedziała tak...

lilith
normalnie brak słów na tych facetów :mad: czasami też wolę się wziąść za coś sama :p a potem mają wielce pretensje ::) rozumiem twoją frustrację :)

ale ta pogoda jest do kitu,nie ma w ogóle nastroju świątecznego...
 
A daj spokuj...teraz jak sama probuje sie do niego dodzwonic to jeszcze telefon sobie wylaczyl kanalia...ale co ja sie bede niepotrzebnie denerwowac!teraz najwazniejsza dzidzia!a z szafa juz mis ie niechce:(:(
 
no juz znacznie lepiej:) pomogl posprzatac w szafie!
i dostalam dzis od przyjacioki spis wyprawki i normalnie szok...tyle ciuszkow!
a powiedz bo mam napisany by odrazu kupic od 58 do 62 a nie ma byc czasem od 56 do 62?? bo sie zamotalam:):):)
 
cześć dziewczyny!!
żałuję, że tak długo mnie tu nie było i chyba nie uda mi się nadrobić zaległości....
postaram się wkleić zdjęcia mojej Tatianki. pozdrawiam
 
reklama
Do góry