reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
ano własnie nie moge bo on sie nie zgadza...Jak moge iść sama do sklepu to swięto..A jak mnie za długo nie ma to telefon zaraz, że Mały płacze..Ale on może się bez slowa ubrac i iśc przejśc...
 
Oj, zrobiłabym z tym Twoim mężem porządek... Co to ? Tylko twoje dzieci ? Masakra jakaś - nie daj się kobieto! Jesteś młoda i to, że masz dzieci jeszcze nie znaczy, że masz siedzieć zamknięta w domu.
 
Hejka!
Bodzinko to nieciekawą masz sytuację, może porozmawiaj z mężem. Powiedz mu szczerze co Ci leży na sercu, masz prawo do odpoczynku, pobycia trochę bez dzieci, nabrania oddechu. W końcu to też jego dzieci, więc też powinien czasem się nimi zająć. Nie daj się! ;-)

Boo odeszłam z tej pracy, bo się w niej nie odnajdywałam. Mam nadzieję, że wkrótce los się odmieni i znajdę pracę, która będzie dla mnie odpowiednia. Gdyby nie brak kaski to chyba posiedziałabym jeszcze trochę w domu ;-).

Od 3 dni zapanowała u nas grypa jelitowa. Najpierw Karolinka wymiotowała i miała biegunkę, potem przeszło na mnie i na męża, ale on (skubany ;-)) ma dużo mniejsze objawy. Z tym, że borok musiał iść do pracy, a my sobie odpoczywamy i kurujemy nasze biedne brzuszki :sorry2:.
 
Ostatnia edycja:
Iza dużo zdrówka dla Was ! No ja tak marudzę, że mierzi mi się w domu, ale jakbym mogła to posiedziałabym do września i wtedy Tymek pójdzie do żłobka, a jak nie to po macierzyńskim teściowa się im zajmie... I obie tego nie chcemy tak naprawdę. Ale to tak jak u Ciebie - kasa, kasa, kasa niestety... 400 zł wychowawczego to kpina...
Mam nadzieję, że szybko uda ci się znaleźć pracę. Gdzie Karolinkę do szkoły zapisujecie ? Ani się nie obejrzymy a nasze dzieciaki z tytami pójdą do pierwszej klasy...
 
Dzięki dziewczyny :-). U nas już o niebo lepiej, sprzątamy teraz ;-)
Co do szkoły to po pierwsze nie będzie chyba wyboru szkoły bo będzie tyle dzieci że pewnie będzie obowiązywać rejonizacja :eek:.
A co do reformy to obowiązek będzie od 2013 roku, nie słyszałyście o tym:confused:. Jeszcze tego nie nagłośnili ale prawdopodobnie tak właśnie będzie, a wtedy nasze dzieci będą mogły iść do szkoły od 7 lat :-), no i my pewnie z tego skorzystamy.
 
A co do reformy to obowiązek będzie od 2013 roku, nie słyszałyście o tym:confused:. Jeszcze tego nie nagłośnili ale prawdopodobnie tak właśnie będzie, a wtedy nasze dzieci będą mogły iść do szkoły od 7 lat :-), no i my pewnie z tego skorzystamy.

to były póki co przedwyborcze obietnice. najpierw musi zająć się tą sprawą nowy rząd i parlament. czy 2006 pójdzie do szkoły w 2012 czy 2013, to i tak będzie tłok, bo będzie kumulacja dwóch roczników.
 
Hehehe, wiedziałam że Kaśka się odezwie :-p.
Masz rację w 100%:tak:, ale raczej te obietnice się spełnią. Ja to czułam od samego początku.
I tak źle i tak niedobrze, bo będą dwa roczniki na raz.

A Wy jak postąpicie, poślecie 6 latki do szkoły, czy skorzystacie z tego że będzie wybór i pójdą jako 7 latki:confused:.
 
reklama
Hehehe, wiedziałam że Kaśka się odezwie :-p.
.

ale o co chodzi????

do podjęcia decyzji jest trochę czasu. zależy czy 2005 i 2006 będą w jednej klasie czy będą stworzone osobne? zależy jak liczna miałaby być klasa? no i wszystko zależy na jakim etapie rozwoju jest dziecko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry