reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej
moja sześciolatka pójdzie do szkoły i już nie może się doczekać:rofl2:

iza, owocnego szukania pracy

bodzianka, mam wrażenie, że nasi m. myślą podobnie...ja z jednej strony to olewam, z drugiej się wściekam, a jak przyjdzie czas i ochota to go zostawiam samego:-)

mama boo pochwal się Maleństwem....mój już taki duży
i na kubusiową i jej Julkę (?) nie doczekamy się - chyba, że nie mam racji:-);-)

u nas wszystko oki, ja zabiegana, dzieci szczęśliwe (nie chorują - coś nowego, może to efekt wycięcia migdała? albo już swoje odchorowała? ) - całe popołudnia na dworze więc żyć i nie umierać

miłej niedzieli Wam życzę:-)
 
reklama
Mój pójdzie do szkoły w wieku 7 lat jak tylko będe miała wybór. Dla mnie polskie szkoly nie sa gotowe na takie maluchy,szczególnie szkoly w mojej okolicy. Lolo i szkoła w wieku 6 lat to katastrofa ;-) Nawet do zerówki raczej przedszkolnej pójdzie choc to pewne nie jest ;-) Bo ja chodziłam do szkolnej wiec zalezy to od niego...Jak sie utemperuje przez ten rok :-p
 
Hej :)

Niedawno przeprowadziłam się do Katowic do męża i szukam mam z mojej okolicy :)

Jestem mamą 7 miesięcznego Kasperka. I jakoś nie mogę się odnaleźć :( Wcześniej mieszkałam w Czechowicach koło Bielska Białej. W październiku wzięłam po 4 latach związku ślub, w marcu urodził się Kasperek. Szukam mam, ponieważ czuję się trochę samotna a na pewno każda z nas chce czasem pójść gdzieś z innymi na spacer albo do jakiejś knajpki. Mam nadzieję że się nie mylę i znajdę tu mamy z mojej okolicy które tak jak ja czasami czują się samotne i lubią spacery i pogaduszki :)
 
Bodzia - a teraz chodzi do zerówki przedszkolnej? u mnie koleżanka posyła swojego syna (urodzonego w połowie listopada 2006) do pierwszej klasy od IX 2012r.
 
No teraz chodzi do przedszkolnej. Jak sie nie zmieni i będzie musial iśc to pójdzie do szkoły do I klasy. Jezeli jednak zgodnie z obietnicami będe miała wybór to do I klasy nie pójdzie..Na ta chwile musi iśc co jest nie po mojej myśli..Ach przez te ciągłe zmiany to juz nic nie wiadomo..No bo w tym roku zerówka i jezeli zmienią to i za rok też...Oszaleć można..Hmmm jak zwykle w pl..
 
Hej! No i forum się trochę ożywiło, ciekawe na jak długo :-D

kiniorek91 witaj u nas! W jakiej dzielnicy Katowic mieszkasz:confused:. Ja jak przeprowadziłam się z jednej dzielnicy Katowic do innej to też byłam trochę samotna i zagubiona. Ale dzięki mojej córce poznałam inne mamuśki i tatuśków no i teraz nie narzekam na brak znajomych. A ich krąg ciągle się poszerza, zaczęło się od jednej mamuśki, która przedstawiła mnie kolejnej no i tak już poszło :-D.


Co do reformy to Karolinka raczej na pewno nie pójdzie jako 6 latka, ona się po prostu nie nadaje. Jeszcze ma fiu bździu w główce, tylko zabawa i zabawa. Nauka idzie jej ciężko niestety :nerd:. Jej żywiołem to zajęcia ruchowe, muzyczne i zabawa np. w mamę :-D. Nie wyobrażam sobie jej w tej chwili w szkole, no ale do września jeszcze sporo czasu i może się dużo zmienić.
 
A my nawet jak będziemy mieli wybór to chyba i tak poślemy Oskara do pierwszej klasy. Piszę "chyba" bo wszystko zależy od szkoły, do której pójdzie. Jeśli szkoła nie będzie na to przygotowana to najprawdopodobniej zapiszemy go tam do zerówki, a jeśli będzie to idzie do szkoły.
Iza no niby rejonizacja jest, ale zawsze możecie próbować do innej. My od kiedy sięgam pamięcią chcieliśmy Oskara do sportowej zapisać i szukaliśmy właśnie takiej. Teraz jak się przeprowadziliśmy okazało się, że pod nosem mamy sportową podstawówkę razem z gimnazjum.
Anian może rzeczywiście dzieciaczki się już wychorowały ? U nas też tak było.
Kasia dokładnie - każde dziecko rozwija się we własnym tempie i my możemy sobie podejmować decyzję, a okaże się, że w przedszkolu uznają, że dziecko jest niegotowe. I dupa.
Kubusiowa pochwalisz się pociechą ?

Dobra będę pierwsza :-D

Na drugim zdjęciu Tymek miał 6 dni, na trzecim chyba 10, na piątym jeden z pierwszych uśmiechów, a ostatnie jest z wczoraj :-)
 
Ostatnia edycja:
Boo Tymonek słodziutki! :-) To drugie zdjęcie jest the best! Wyglądasz super! :-)
Co do szkoły to my pod nosem mamy dwie bardzo fajne podstawówki, więc do którejś z nich na pewno pójdzie. Do jednej już chodzi na gimnastykę i szkoła bardzo się jej podoba (póki nie musi się uczyć) :-)
Co do chorób to dziewczyny nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, sezon na choroby dopiero się zaczął:dry:.
Karolcia też miała wycięty 3 migdał, póki co nie choruje (nie licząc jelitówki w tym tygodniu i wymiotów przez 2 dni). Ale ona nigdy nie chorowała dużo, jedynie miała problemy z uszkami, teraz ma już dreny więc mam nadzieję że będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Iza1 no ja mieszkam na Józefowcu - Wełnowcu. Na Mikusińskiego :) A już się bałam ze nikt się do mnie nie odezwie :)

Co do reformy szkolnictwa dla dzieciaków, ja jestem przeciw, bo sama wiem jaka byłam jak szłam do pierwszej klasy. Pamiętam że w tedy wolałam się bawić a nie siedzieć w ławce i słuchać Pani której na oczy nigdy nie widziałam. W tedy byłam przestraszona a co dopiero dziecko które ma 5 czy 6 lat...

Boo Twój syn jest prześliczny! Kiedy Kasper miał miesiąc... 20111013(002).jpg11.jpgP1250094.jpgP1260628.jpg

A to mój Kasperek :)
 
reklama
Boo ja juz Ci pisałam, że jak na niego patrze to mi sie 3 marzy :-p
I tam mi sie marzy ale do tego musze M zmienić :-p
A na poważnie to mi się sypie...Wszystko....
Iza Karolinka jak Karolek :-)
Kiniorek witaj.
 
Do góry