reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
MamaMyszka jestem z Katowic :-). Odszkodowanie tak, jak najbardziej, w przedszkolu do tego zachęcają to czemu nie:confused::-).
Moja Karolcia miała złamaną kość strzałkową, lubi tańczyć no i tak się to skończyło :-(, a Twój synek miał poważniejsze złamanie :szok:, już mu się zrosło:confused: Bidulek, pewnie się nacierpiał:-(.
 
reklama
Nasza artystka:

IMGP1781.jpgIMGP1768.jpgIMGP1776.jpgIMGP1773.jpgIMGP1780.jpgIMGP1783.jpg
 
Roczek........Jej tak to zlecialo...
Iza mój niedobry się połamal jak nie chodził do przedszkola ;-)

Piszesz o Lolku:confused: Miał coś złamane, nawet nie wiedziałam :szok:. Karolinka złamała nogę w domu, przy obojgu rodziców, w sobotę przy obiedzie, między jednym daniem a drugim :szok::-D
Buziaki i 100 latek dla FIlipka!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,
Iza dziękuje jeszcze raz za odpowiedź.Zapytam w przedszkolu o to odszkodowanie. Synek połamał ten obojczyk a najlepsze jest to że byłam pewna że to tylko potłuczenie bo potrafił ruszac ramionkiem jakby nic sie nie stało, tyle że go bolało a myślałam że przy złamaniu nie można ruszac tak boli.
 
Iza 2 kwietnia spadł z murka(murku?) i to takiego dośc wysokiego Rozplatała mu się sznurówka, mysmy z P. szli za nim z wózkiem. On zawsze stał i czekal az podejde i dam mu reke w tedy cos mu odwaliło i zaczał podbiegac. Otowrzyłam usta, żeby krzyknac, że ma stac a on już na ziemi. Poleciał na prawa reke. Nie dośc, że nią uderzyl to jeszcze poleciał na nią całym ciałem...Złamal łokieć z przemieszczeniem do boku i do tylu. Operacyjnie mu nastawiali..Boże NIGDY nie zapomne jak płakał w szpitalu...A 3 mielismy chrzest..No i ja byłam a P, z Lolkiem w szpitalu.. A dzisiaj sie dowiedziałam, jaka teściowa była oburzona, bo po chrzecie zaprosiłam ich tylko na torta i kawe i nawet chrzestnym obiadu nie dałam a oni z Dąbrowy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Chrzestni ale nie mieli.
Po urodzinkach..Roczniak sie oblowił a ja padam na twarz...Szkoda tylko, że dzieci nie:cool:
 
Witam w niedzielny poranek:-)
Obudziłam sie o 8 i próbuje dobudzic kawą ale jeszcze jakaś nieprzytomna jestem. Przede mną trzy dni wolnego, ale sie ciesze.Mój R. ma urlop więc trzy dni spędzimy w trójeczke. Ciesze sie z pogody bo grudzień a jeszcze nie ma mrozów, można oszczędzic na węglu i drzewie.Mam tylko nadzieje że nie będzie przez to zimy do kwietnia:szok: Alanek bawi sie w swoim pokoiku.Na 12 planuje zrobic obiad bo już sie jakoś tak przyzwyczaiłam że jak niedziela to obiad o 12.Później wybierzemy sie na spacerek, może podjedziemy autem do parku kultury i tam sobie pospacerujemy.
 
Bodzinko jak teraz opisałaś jak to było, to coś mi zaświtało i pamiętam tą sytuację. Biedny Lolo nacierpiał się wtedy :-(.

MamaMyszka musisz zrobić EDYTUJ SYGNATURĘ i tam wkleić adres URL suwaczka. Trzeba troszkę pokombinować :-) bo z tego co widzę masz suwaczek tylko chyba źle wstawiony, jeśli nadal będziesz miała problemy służę pomocą :tak:.

Fajnie masz z tym wolnym :-), ja od dłuższego czasu szukam pracy więc mam cały czas wolne ale już mam tego trochę dość, a najbardziej braku kaski :baffled:
A Twój synek normalnie w tym gipsie może chodzić:confused: Moja Karolcia przez 3 ostatnie tygodnie miała pożyczony wózek inwalidzki i przynajmniej nie byliśmy uziemieni w domu.
 
reklama
Do góry