reklama

mamy broniące pracy magisterskiej

Temat na forum 'Archiwum 2 - 3 latki' rozpoczęty przez kacha2204, 10 Czerwiec 2011.

1. kacha2204

kacha2204 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamy, ktore w najbliższym czasie bronią prace magisterską:-) Potrzebuję wasze pomocy. Czy zechciałybyście wypełnić mi ankietę do badań?? Czas mnie goni, jestem spanikowana i mam 2 ankiety a potrzebuję ich 30. Aż czy tylko - nie mam pojęcia. A swoją drogą, jak wy radzicie sobie z nawałem zajęć? Ja jeszcze pracuje na pół etatu, studiowałam dziennie (chwała Bogu, że chociaż pozaliczała). Czuję się wypompowana..... Może macie jakiś złoty sposób na zwalczenie stresu??:-p
    A o to link: Ankieta - stymulowanie rozwoju dziecka w wieku od 1 do 3 lat przez matki
    Wielkie dzięki za cokolwiek, radę, ankietę.... pozdrawiam

2. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

pomogłabym ale mój smyk ma dopiero 9 miesięcy a jak broniłam pracę to miał zaledwie 2,5 miesiąca więc pewnie nie pomogę

3. reklama
  4. sosika

sosika Zaciekawiona BB

NIe ma problemu już wypełniam, ja pisałam bedąc jeszcze w ciązy a broniłam w 7 miesiacu! na 5 ;-)

5. sosika

sosika Zaciekawiona BB

Zrobiona, mam nadzieje że się do czegoś przyda! Pozdrawiam i powodzenia na obronie!

6. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Zrobione :) Ja broniłam magisterki gdy moje szczęście miało 7 miesięcy i dałam radę. Powodzenia :)

Poleć forum