reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
maagsia to możesz się pocieszyć, że podobno mniej bolą skurcze jak pęcherz jeszcze nie jest przebity, a i lepiej też jak pęka już przy partych, tak, żeby się dziecko jakby na nich wyślizgiwało. Spokojnie to już i tak bardzo niedługo!
 
Wyszlo cos jak czop, duzo krwi, sluzu i czegos brazowo zielonkawego..
Lekarz mowil, ze byl pelen nadziei, ale niestety sie nie udalo. Jutro sam nie wie czy podlacza znow oksy czy cos innego... tak to jest z lekarzami.
Dzieki za pocieszenie i wsparcie! :-*
 
maagsiaa - trzymaj się kochana i nie martw, jeszcze chwila i będzie po wszystkim! niezależnie od tego co zdecydują lekarze - teraz już wszystko w ich rękach i musisz wierzyć, że chcą najlepiej dla Was, bo tak własnie jest :) i już za chwileczkę będziecie z Milenką razem tylko już 1+1 a nie 2w1 :))) trzymaj sie!!

Anoula - jak się masz? mam nadzieję, że próbujesz się jakoś odprężyć!!
 
Maagsia jestesmy z Toba. . .

No i kostka spuchla. Ledwo do lazienki doszlam . . Tak to juz jest ze jak sie mialo raz skrecona to potem wystarczy niewiele do odnowienia. . . Urazu

Anoula jak samooczucie. Powiem Ci ze ja jestem typem czlowieka ktory planuje pewne rzeczy. . . I wolalabym znac konkretna date porodu-tak jak Ty. . . Zeby wiedziec na czym stoje:-) dzisiaj ostatnia Twoja noc tylko z mezem:tak: bez dzidziaka
Wiec nie przeszkadzam;-)
 
Hej dziewczyny! Ja dzis byłam na Izbie Przyjec bo niepokoiło mnie zachowanie dzidziusia- wczoraj wieczorek od 21-23.30 straaasznie sie wierciła jak nigdy, i to takie mocne kopniaki az na pipce czułam :( no a podobno jak sie tak bardzo rusza to tez niedobrze...ale zadzownilam na izbe i babka kazala sie wyciszyc i zobaczyc co bedzie dalej ;/ no mala sie troche uspokoila, w nocy kilka mocniejszych kopniec a rano sie budze a tu nic;/ albo jakies meeega delikatne ruchy i sie zestresowalam ze moze sie owinela pepowina czy co... no i pojechalam o 8 na izbe ale tetno polozna zmierzyla i bylo ok, lekarz tylko mnie zbadal na fotelu szyjka skrocona, palec rozwarcia tak jak tydzien temu i tyle. Mam jakies tam twardnienie brzucha ale nie regularne, ktg zadnego nie robili....Tez miewacie tak ze sa wieczory cyz pory dnia kiedy jest dzidzia baaardzo aktywna a potem dlugo cisza i spokoj?
 
Paulagd- mój synek od dawna ma stałe pory aktywności i snu. Ale zauważyłam, ze teraz, na końcówce ciąży, więcej śpi, a jak kopie, to zdecydowanie mocniej i boleśniej niż dawniej. Dzieciaki są już duże, więc i my każdy ruch odczuwamy mocniej. Jeśli się stresujesz zbytnim spokojem dziecka, to zjedz coś słodkiego lub mocno kwaśnego i połóż się na lewym boku. Po ok. 15 min. dzidziuś powinien się obudzić i zacząć szaleć :)
 
eh no wlasnie tak to jest...za mocno sie rusza to niepokoi, za malo to tez... no i to wsluchiwanie sie w siebie juz jest meczace :p termin za 2 dni, no ciekawe jak to bedzie...
 
reklama
Do góry