reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Jedz na a&e powiedz im ze zle sie czujesz ze boli Ci podbrzusze ze jestes w ciazy ze masz ostra biegunke i ze jest Ci slabo a gp jest fully booked przyjma Cie zrobia badania bedziesz spokojniejsza.
 
reklama
agairys ja też nie mam żadnych objawów ciąży, poza sennością nic mi nie dolega, mogę jeść i pić wszystko, piersi normalne. Tak naprawdę nie czuje się w ciąży :/ a to moja pierwsza i może to głupie ale chciałabym chociaż troszkę doświadczyć jakich typowych objawów w jakimś niewielkim stopniu :p żeby czuć ten piękny stan :)
 
hej ja chodzę prywatnie do swojego nowego co prawda lekarza ale w pierwszej ciąży też chodziłam prywatnie. u mnie w przychodni szpitalnej też ciężko z USG więc odpuściłam. Co prawda teraz mnie kosztuje i wizyta i badania ale jakoś mam takie wrażenie że prywatnie jest lepsza obsługa niż w przychodni. a tak przy okazji jakie badania musiałyście robić jako pierwsze??
 
Haha wylalam oliwe na patelnie postawilam na kuchenke i poszlam do salonu zeby podczytac troche ksiazke (nad brzegiem rzeki piedry usiadłam i płakałam) i tak mnie wciagnelo ze prawie chata z dymem poszla aaahahahaha dobrze ze z salonu do kuchni dwa kroki ja ja poczulam ze sie patelnia dymi zanim poczuly to czujniki w sufitach hahaha:-D
 
BunnyCukino chyba też zacznę chodzić prywatnie. Strasznie mi zależy na tym usg. Ja na pierwszej wizycie byłam prywatnie (ale nie u tego gina co teraz) , bo chciałam jak najszybciej, miałam robione usg ( w 5t.c.) było widać pęcherzyk, a teraz mi kazali czekać miesiąc na następne. Jak pójdę prywatnie, to mi pewnie zrobi usg nie?
Chodzi Ci o badania krwi? Miałam robione: różyczka, toksoplazmoza, zółtaczka, kiła, ogólne badania krwi, glukoza... nie pamiętam co jeszcze. I teraz dostałam jeszcze skierowanie na HIV, bo wcześniej mii nie wypisała. No i mocz.
 
joanna jak chcesz to Ci moich trochę oddam bo wymiotuję dalej niż widzę :-) ledwo mogę coś przełknąć. Cały czas śpię i wogóle nie mam powera.
 
Dzięĸuję za odpowiedzi odnośnie basenu, spróbuję i zobaczę jak to będzie.

hm a z tymi dinozaurami to ja będę miała 34 urodziny w lipcu :(
 
Agusimama :D znam temat, moja mama w wieku 39lat urodzila blizniaczki :p dwujajowe hihi bylam wtedy swiezutko po maturze :) w tym roku dziewczyny ida do komuni :D male dzieci na pewno odmladzaja, m ama nie miala chwili by zasiasc w fotelu przed tivi heheh przy tym aktywnie pracuje ;) mam jeszcze jedna srednia siostre, wiec u nas tez pelna chata !! błagam ty mnie nie strasz bliżniakami bo jeśli chodzi o ciąże to tylko tego nie zaliczyłam , a moi i tak już chcą mi w taksówce tachograf założyć bo ciężarówki maja ograniczony czas pracy , a ja bez pracy żyć nie umiem
 
reklama
Ooooj przestancie juz z tymi dinozaurami :-) Mlode laski jestescie :-D Moja sasiadka urodzila swoje trzecie dziecko jak miala 45 lat. I nigdy nie uwazala sie za dinozaura haha
a ja mam 27 lat i w zaleznosci od tego czy jestem z rowiesnikami w pubie czy jestem z mezem w domu badz gdzies wycodzimy czuje sie raz mlodziej raz starzej. Bo moje kumpele to takie wariatki ze sie czuje jak niewyzyta nastolatka z nimi a moj maz ma 32 lata i przy nim to taka ze mnie stateczna babka pod trzydziestke hehe ale mysle ze dobrze miec takie dwa rozne swiaty w zyciu :)


agusimama jak szalec to szalec! Bliznieta ... Haha ale by byla niespodzianka co?
 
Ostatnia edycja:
Do góry