reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niemowląt z Krakowa- czy wychodzicie na spacery?

mama_Babla

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2012
Postów
92
Mamy małych dzieci z Krakowa,
Dużo mówi sie o kiepskim powietrzu w Krakowie i smogu. Czy zatem zabieracie niemowlęta na spacery?
Ja codziennie sprawdzam aktualny stan powietrza, ale widać gołym okiem, że coś "wisi" w powietrzu.
Chodzicie czy nie?
 
reklama
witaj, ja co prawda czekam na Malucha jeszcze, ale tak sobie mysle ze w Krakowie chyba przez 2/3 roku jest przekroczenie dopuszczalnych norm jesli chodzi o zanieczyszczenie powietrza, wiec tak na prawde bylo by to sporym ograniczeniem przez ten czas nie wychodzic na spacery. Tez sprawdzam codziennie normy i jesli nie sa tylko przekroczone 2 czy 3 razy to mysle ze bedziemy spacerowac.
Dzisiejsze normy:
[h=5]Aktualne jednogodzinne stężenia pyłu PM10 w Małopolsce
(norma 50 μg/m3)

Kraków, Al. Krasińskiego
86 μg/m3
Kraków, ul. Bujaka
60 μg/m3
Kraków, ul. Bulwarowa
68 μg/m3
Skawina
54 μg/m3[/h]przy takim smogu mysle ze wybralabym sie na spacer ;-)
 
My chodzimy na spacery. Wiem, że powietrze jest jakie jest w Krakowie, ale trudno... Mały bardzo lubi spać na spacerze. A i tak czy siak kiedyś musi się przyzwyczaić do takiego powietrza niestety.
 
No ja też staram się chodzić. Właśnie czekam , aż się obudzi i ruszamy. Byliście już dziś?:) Niedawno wprowadziłam się do Krakowa- polecacie jakieś fajne miejsce na spacery niedaleko Ruczaju, żeby samochodem nie jechać (poza Zakrzówkiem)?
 
Ja od początku chodzę na spacery z maluszkiem. Smog jest, był i będzie-nic z tym nie zrobimy, a dzieciak musi czasem wyjść poza domek.
 
hej
Ja się właśnie zbieram do zaczęcia wychodzenia na spacery, mamy juz całe 7 tygodni do tej pory się tylko werandowalismy .. teraz czas na spacery ale codziennie mówi że od jutra zacznę. Jak sprawdzacie jakość powietrza bo ja na wrota małopolski i tam jest dzisiaj niespecjalnie
 
A stadnina koni przy Kobierzyńskiej? Czy to już za daleko? :)

My chodzimy na spacery codziennie odkąd Alek skończył 2 tygodnie. Werandowałam go przez 3 dni wcześniej tylko. Trzeba hartować dzieciaczki. Nasz pediatra powiedział, że to bardzo dobrze. Dopóki nie ma siarczystych mrozów to na spacery nawet 2-godzinne możemy chodzić :) aaa... i mieszkam w Skawinie, gdzie czasami jest większy smog jak w Krakowie :p
 
reklama
chodzimy chodzimy i nawet na to nie patrzymy bo inaczej zime trzeba było by w domu przesiedziec i ześwirowac :) na zakrzówku hmm myślę że spacery p skałkach ok tzn alejkami oczywiście na wiosnę jesień pięknie :) ja póki co po parku osiedlowym spaceruję i nie wypuszczam się za daleko:) a dzis jesteśmy po szczepieniu więc chwilowo zrobie przerwę z tydzień bez spaceru żeby nie złapał przeziebienia :)
 
reklama
Do góry