reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

siema byłam z dwójką u lekarza , gardło i antybiotyk i łóżko, a Tomcio jutro urodziny, 6 lat Boże kiedy to minęło,a on mi już po cycki sięga, więc tort się robi, tylko plecy szwankują

Naatka on ostatniego tyg tyle samo ale to dopiero tydz, a maluch raczej się nie łudzę że nic nie przybrał, ale może poźniej przystopuje



ściskam wszytskie
Stefaa
Natkaa
Anek
Poziomki
Anineczka
Moncia
Annaoj

:-D
 
reklama
Lenka 100 lat, 200 lat niech żyje żyje nam a kto Tomcio :) samych pomyślności :) a przede wszystkim zdrówka dla chłopaków, niech te choroby trzymaja się od nas z daleka !!

Ja w kazde urodziny moich dzieci obchodze z wielkim nie dowierzaniem, że to już tyle lat !! Mój Adi we wrzensiu do szkoły .. a jeszcze nie dawno mu pampersy zmieniałam ;)

poziomki może nawet i dobrze, że maja takie podjescie, taka naturalna selekcja. Ale USG to mi tylko wizyte umiało wiesz, że moge sobie popatrzeć na moje maleństwo, że ono żyje rośnie i wogóle.. Teraz fajne aparaty USG są że zarys twarzy widać , jak paluszka ssie albo macha raczkami rewelacja ;)
 
Lenka 1000lat dla Tomka i mnustwo zdrowka dla smarkatych:-)
Stefa ja wszystkie ciaze prowadzilam w Pl wiec mam porownanie Z blizniakami mialam usg co 2 tygodnie:-) i moglam sie napatrzec bo trwalo ok 30-40 min kazde:-D babki w poczekalni na mnie wilkiem patrzyly bo normalnie 10-15 min i po sprawie:tak:
 
Lenka zdrówka dla dzieciaczków. Ja też liczę na to, że pod koniec przystopuje, chociaż jak miałam USG w szpitalu, to gin powiedział, że waga jest w normie, teraz tylko dietka do końca i może uda mi się nie wyhodować kolejnego cztero kilogramowego "maluszka":-)

Stefaa niby naturalna selekcja, ale powiedz to tym mamusiom, które straciły kiedyś ciążę, którą można by uratować. Dawaj linka do bloga:-)

Poziomki i kiedy USG? Pewnie umierasz z niecierpliwości, ja bynajmniej nie mogłabym się doczekać.

Wczoraj wróciłam ze szpitala, jak już pisałam dietka do końca ciąży i żadnych innych zaleceń, wizytę mam za tydzień w poniedziałek u swojego gina, także zobaczymy jak mój szkrabik rośnie. W szpitalu przyzwyczaili mnie do tych tygodni liczonych od miesiączki, z których wychodzi, że za trzy tygodnie mam termin, ciekawe jak się to wszystko ułoży. Od dziś czuję zdrętwiałe nogi i brzuszek jeszcze trochę się opuścił, także kto wie, może do połowy marca się wyrobię, tylko żee imię jeszcze nie wybrane.

Pozdrawiam mamusie:-)
 
Witam Was moje kochane!

Natka ciesze sie, że jestes w domu i chyba nie jest tak źle, bo żadnych lekow nie dali.. No porod juz tuz tuz hehe i przy Twoim trybie to bym sie nie zdziwila jakby to byl tylko tydzien ;)

Co do naturalnej selekcji masz racje .. tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie dzieci rodzi sie mniej ..

Poziomki a kiedy poznasz termin ?? Urządziliscie się juz ? Nie teskno za polskimi realiami ;)

link do Bloga :D

świat według D.N.A
 
cześć dziewczyny
przepraszam, że się nie odzywałam, ale oczywiście jednym żyje od kilku dni. Karen ma się troszke lepiej, wynalazłam lekarza we Wrocławiu, nastwił jej przesunięte kręgi i teraz musimy czekać i mieć nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Dzieciaki na szczęście zdrowe, więc przynajmniej tutaj, odpukać, nie ma problemu.
Ja się ujawniłam w pracy, na razie ok, ale wszyscy liczą, że będzie jak poprzednim razem.
Poziomki z jednej strony takie podejście dobre, bo się kobieta nie wkręca, nie stresuję, ale przyznam się, że teraz byłoby mi się ciężko przestawić. Ja mam usg w poniedziałek, mam nadzieje, że wsio będzie ok.
Natka dobrze, że jesteś pod kontrolą.
Lenka zdrówka dla dzieciaczków.
Stefea ja na pewno zajrzę na bloga, też mam swojego, ale tak od czasu do czasu tylko coś piszę.

Witam nowe wielodzietne, my tutaj szczerze do rozmów zapraszamy:-)

miłego weekendu życzę, tak na wszelki wypadek, bo nie wiem czy przed poniedziałkiem uda mi się zajrzeć
 
Stefaa jeszcze nie wiem..tutaj nie zawsze robi sie 2 usg:( Urzadzamy sie powolutku papierkowe sprawy nas troche przywalily.
Za Polska nie zatesknilam ani razu:)
annanoj gdyby to byla moja pierwsza ciaza to bym ze skory wylazla:D trzyma kciuki za usg:)

U nas dzisiaj zimno i nieprzyjemnie brrrr
 
Hej dziewczyny

wpadam na chwilę przywitać się, ocierając łzy:( ehh dzis wielka klotnia z M juz mam dość i wiecie coo to jednak prawda ze 7 rok malżenstwa jest najgorszy ..

sciskam cieplutko ;*
 
reklama
Stefaa nie jesteś sama, mój M. też ostatnio doprowadza mnie do białej gorączki, może taki okres mają. Fajny ten Twój blog:-) taki wesoły:-)

Annaoj kce mam nadzieję, że z Karen wszystko będzie ok. Trzymam kciuki.

Poziomki, przy każdym kolejnym dziecku człowiek chyba jakiś bardziej opanowany jest, jeśli chodzi o wizyty.

Piotruś mi się dzisiaj troszkę zsikał nad ranem:-( chyba coś mu się śniło, bo zawołał "tata polałem się" na szczęście, nie zdążyło wsiąknąć w materac, pościel już się pierze, zaraz powieszę i po kłopocie. Troszkę mi obaj zaczęli smarkać i mam nadzieję, że dalej się to nie rozwinie, bo byliśmy w piątek u alergologa i na środę mamy termin zrobienia testów. Pani doktor powiedziała, że raczej to nie jest alergia, ale testy na wszelki wypadek mamy zrobić. Cukry na diecie w normie, także do przodu, tylko ostatnio jakoś ciężej mi się poruszać, nie mówiąc o wstawaniu z łóżka.

Miłej niedzieli:-)
 
Do góry