reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

witam wieczorowa pora, mamy antybiotyk ale nir jest zle osłuchowo czysto na szczescie, ale za kilka dni nie wiadomo jakby było, w sumie u nas w domu od połowy czerwca wszystkich po kolei chwytało wiec i tak długo olo wytrzymał bo jako ostatnio tylko troszke szkoda ze juz antybol

annoj to moja mama mo non stop wypomina jak stekam ze olek mało spi w dzien ze ja taka ryksa byłam , nikt mnie chciał bawic i spac nie chciałam, a czy to moja wina:rofl2:


dziekuje za kciukasy
dobranoc
 
reklama
Hej
Arbuz pyyyszny jak zawsze mam jeszcze połowe na jutro ;-)
Aniu 400 zł? Mi napewno pódzie więcej na córek podręczniki pewnie 500 a może i troche więcej :baffled: u nas tez wiatrak nie daje rady

Ja tez mykam dzieci ululać
 
lenka to i dobrze i nie dobrze ale chyba dobrze :rofl2: tak skrót myślowy, że dobrze, że nie czekali i dopiero za parę dni dali antybiotyk a najpierw syropów za 80 zł zapiszą jak np. u mnie często :dry:

magda1977 na allegro udało mi się znaleźć dwa boxy i angielski od jednego dlatego taniej trochę wyjdzie, religię dla młodego osobno muszę kupić a Majka odkupiła od koleżanki bo to jedyne co się powtarza co roku, nie jak kiedyś z pokolenia na pokolenie

ania - ciesz się, że w upały masz chociaż wiatraczek ;-)A zabierzesz mnie ze sobą do lodówki?

:biggrin2: oj docenia jego starania, doceniam, a do lodówki zapraszam :rofl2:
otworzyłam okno i wiecie co? wieje chłodny wiaterek :-D:tak::-D
 
hej, spałam pół popołudnia... I dobrze, bo M nie było, a i tak byśmy na dwór nie wyszli... Jutro M chce zabrać Natalię na basen, a ja z Matem zostaniemy... A dzieciaki dopiero wybawily się z psem ok 19, a latały prawie do21, potem kąpiel i spać. Teraz jest całkiem przyjemnie. Idę się kąpać, pisze z komórki ale wlece jeszcze, może mnie M wpusci ze swego kompa
 
Aniu moja deugoklasistka ma ksiązki "Tropiciele" i ciężko wyłapać na nie promocje takie jak na"Wesoła szkołę" czy" Razem w szkole" :-( a do piatej klasy ksiązki kazde osobno i czesto jest kilka części to teżnie mało wychodzi :baffled:

A mój młodszy synek sie rozchorowal i zamiast nad wode musimy do lekarza iśc :blink: w nocy i rano gorączka i kaszel nie za ładny ma
 
Lenka - dobrze, że nie ma nic na oskrzelach. Znowu by nie wiadomo jaką ilość dali syropków, które w rezultacie niewiele pomogą.

ania - u nas znowu upał, więc może lodówka się przyda? :-)

pysia - ale miałaś dobrze - też bym sobie pospała ;-)

magda - współczuję choróbska najmłodszego. Daj znać co tam u lekarza.

Ja jak zwykle śpiąca wstałam. Masakra jakaś, bo ciągle mi snu mało. No ale co zrobić. Idę coś zjeść. Buziaki dla Was
 
hej
w pracy trochę luzik więc pozwoliłam sobie do Was zaglądnąć :-)

pysia ale Ci zazdroszczę

magda mój Dawid ma Tropicieli i powiem Ci że nigdzie "na żywo" ich nie widziałam :no: tylko w necie (tylko że ja nie chodzę do księgarni :rofl2:) a Majka ma Nowe już w szkole, to z tym nie ma problemu

misiarka łączę się z Tobą w niewyspaniu :sad:
 
witajcie,
u mnie dzisiaj intensywny dzień, pakowanie, zakupy, w nocy ruszamy do Polski nad nasze ukochane jeziora Łagowskie, jeździmy tam od 10 lat bo teście mają tam domek z wielką działką w ustrojnym miejscu, idealnie na wypoczynek:tak:
ale pewnie będę zaglądać do was bo będziemy mieć neta.

dobrze że mnie tutaj w De omija zakup podręczników, na początku roku daję nauczycielce 25 euro od dziecka i z głowy. Zostaje mi tylko kupić zeszyty, nowe kredki i takie tam.
 
Hejka.

U mnie Hania ma "ucze sie z ekoludkiem" moja znajoma dala mi cynka i na stronce zamowilam 50zl taniej niz wszedzie juz z kurierem :p aros.pl, sprawdzcie tam sporo tego maja. mi w ksiegarni wyliczyli za 341zl a tam zaplacilam 289zl z kurierem, i tylko ksiazke do angielskiego musze dokupic :)


Kurde ale upaly, choc dzis wiaterek wieje, dzis ponoc ostatni dzien takiego upaly, potem ma byc juz ponizej 30 (27-24) ciekawe czy sie sprawdzi :eek:

happymama ale u was jest super z tymi ksiazkami :/ u mnie z danielem w zerowce tak mam ze szkola ksiazki zalatwia i wszystkie przyboryi wsio w skzole w szafkach jest :tak: ja tylko musze zaplacic za box i co miesieczna skladka 30zl (nieobowiazkowa jako darowizna czy ajkos tak :p) na te przybory, dyrektorka jest zdania ze dzieci w szkole sie ucza i caly ten czas 8-13 na to wykorzystuja, a w domu to wie ze dzieci ciezko cos robia ;P :) ciekawe....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć,
u nas upałów ciąg dalszy, aczkolwiek też wiatr wieje, więc nie jest tak źle... M się położył, ciężka noc znowu za nami, M kaszlący, gorąco, więc teraz wziął antybiotyk i leży... my trochę na podwórku byliśmy, ale gorąco i też wróciliśmy do domu... pranie zrobiłam, niedługo obiadek... i mam oczywiście mega lenia, chyba w związku z upałem...:baffled:

U nas w przedszkolu płacimy za książki ok 90zł czy jakoś tak... w 4latkach było mniej, teraz w 5latkach będzie drożej... Natasi kupiłam do zerówki w szkole + religia za 120zł (tylko książki, ale mam od razu wszystko, kupiłam na kiermaszu w szkole w czerwcu jeszcze i mam przynajmniej spokój), a Matowi zamawia przedszkole, no i 30zł na wyprawkę ale tylko 2 razy w roku... drogo Liza macie, że co miesiąc wołają... u nas na nic dodatkowo nie wołają, tylko czasem Pani każe przynieść np. pudełko po jogurcie albo jakąś rolkę po papierze toaletowym i tyle... Natala ma "Razem w przedszkolu" a Mat miał w 4latkach takie Czterolatek w przedszkolu, Zanim będę uczniem (Edukacja Polska). Pakiet. i teraz będzie mieć te same, ale dla 5latków

Happy mama, pozazdrościć wyjazdu... my w tym roku nigdzie nie pojechaliśmy przez ten remont :baffled:

Magda, zdrówka dla synka :-)
 
Do góry