reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bostonu

Styska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2009
Postów
30
Miasto
Boston (UK)
Witam serdecznie! Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc tutaj mamy z mojej okolicy, czyli Bostonu ? Moja 19 miesieczna Zuzka i ja chetnie spotkamy sie na pogaduchy przy kawusi.
A takze mam nadzieje, ze kontakt z Wami tutaj na forum bedzie dla mnie bardzo mile spedzonym czasem ktory dostarczy mi dobrej wiedzy i nowych znajomosci. pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc
strasznie trudno znalesc bostonskie mamy.
ja jestem mama dwulatka i poszuje mam ktore maja troche wolnego czasu na spotkania...
pozdrawiam
gina
 
czesc Gina, swietnie, ze napisalas. troszke juz zwatpilam, ze jakies mamy z naszej miejscowosci wpisza sie tutaj,
mieszkam na Brothertoft rd. a Ty gdzie?
od dwoch tygodni zaczelam chodzic z moja Zuzka na spotkania do przedszkola dla maluszkow, chodze tam w poniedzialki i czwartki od 9-11. Zuzka biegnie tam z usmiechem! mam zamiar pochodzic jeszcze w inne miejsca i sprawdzic je.
ja obecnie nie pracuje i mam duzo wolnego czasu, wiec moze w najblizszym czasie jakas kawusie wypijemy razem? i mam nadzieje, ze inne mamy dolacza.

Pandorka, dzieki bardzo za podpowiedz, niestety najblizsze mamy ktore tu na forum sie wpisuja sa oddalone ok 35 mil od Bostonu. Juz szukalam wszedzie, ale bede dalej szukac. moze ktoregos dnia tym mamom ktore jeszcze sie nie wpisaly podlacza prad do klawiatury i napisza.:-)
pozdrawiam.



 
Ostatnia edycja:
spotkam sie z wielka checia. mieszkam kolo fishtoft road.ja tez niepracuje i mam troche czasu wiec fajnie sie sklada. na poniedzialkowych zajeciach juz nas z malym dawno niebylo...moze czas wrocic...
pozdrawiam
 
My chodzimy na spotkania do przedszkola na Church rd. czyli blisko Ciebie. Prawdopodobnie w przyszly poniedzialek nie dojade, bo bedziemy na wyjezdzie. moze poklikamy na gg 2481693 albo innym komunikatorze jak Ci pasuje to obgadamy
spotkanie, Jak namowie meza to go wysle w czwartek na spotkanie a ja poleniu****e w lozku.hihihi
Do uslyszenia!

Pandorka, dzieki za zmiane tytulu, mialam pisac do Ciebie z prosba o zmiane, niestety jako "nowa" na tym forum nie oczytalam sie jeszcze z poprawnymi wpisami!
 
schecia poklikam na gg jak je tylko znajde(w ostatecznosci znowu sciagne). laptop dzis wrocil z naprawy i mam tu straszny misz masz, nic niemoge znalezc... ale napewno sie odezwe.
ja z malym chodzilam do sure start - to przedszkole kolo parku.
niewiedzialam ze mozna chodzic z takimi malcami do tego na churh road. to fajnie z checia sie tam wybiore. a trzeba tam sie bookowac? i czy sie cos placi?
moj sebastian miesiac temu skonczyl dwa latka. myslalam ze to przedszkole dla starszych dzieciaczkow...
pozdrawiam
 
Masz racje, to przedszkole normalnie jest od chyba 3 latek, ale w te dwa dni co pisalam sa organizowane specjalne spotkania dla niemowlakow do chyba 3 latek.
Koszt spotkania to jedynie 1.f od rodziny,pierwsze gratis, a dlatego tak symbolicznie bo jest robiona kawka czy herbatka i sok z ciastkami dla maluchow. A zapisywac sie nie trzeba.
ja jutro meza wysle, ale jak masz ochote sie wybrac juz jutro to daj znac, to Zenek z Zuzka poczekaja przed wejsciem.
no i uruchamiaj gg, bedzie latwiej pisac.

http://www.suwaczki.com/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, czy aby napewno jestem jedna z dwoch mam ktore tutaj w Bostonie mieszkaja???
Smutno mi...
Tylko moge pozazdroscic mamom z innych miast na tym forum o wpisy i
nawiazanie znajomosci.
hmm... ide poczytac sobie Wasze watki, bo teraz to musze sie tylko uzbroic w cierpliwosc i poczekac, moze sie ktos odezwie.
pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry