reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-):-)
My dzisiaj u rodzicow na posiadowce bylysmy:-)I jakos dzien zlecial:tak:

4MUCHY- i co pojechalas do polskiej szkoly??
Kubus dzisiaj nie byl:no:jakos mu sie wyjatkowo nie chcialo:szok:

ROKSANNA- i jak wyszla salatka??

ANIA1812-ja oczewiscie moge do Ciebie wpasc:tak:

KASIA8118-ja tez pamietam mialam starszne wyrzuty sumienia jak zostawialam w szkole Kubusia :-(a za pare miesiecy znowu mnie to czeka:-(

A u Nas kolejny sukces.David jest odpieluchowany,dzisiaj byl juz drugi dzien bez zadnej wpadki:tak:siusiu i kupka ladnie laduje w nocniku:tak::-)
 
reklama
hej
Ale sie wkurzylam. Zbieralam sobie delikatne rzeczy do prania- sweterki. Nastawilam a jak wywieszalam cos tak je wacham i nie dodalam plynu ani proszku:wściekła/y: Szymon mnie zagadal:wściekła/y:
Kasia8118- gratulacje- ale ci dobrze. mnie to czeka w czwartek z szymonem- juz sie boje:tak: A odwlekam jak moge:-D:-D
Sylwiam- a ja dalej nie wiem o co chodzilo:sorry2::-p Powiedzialabys kolezance:-p albo przyjde na kazde dzien dobry tvn a zdajesz sobie sprawe ze jest 7 razy w tygodniu;-)
Nefretete- no to wezme tylko jedno wino:-D:-D A marta kiedy wraca?
Renuska- no to na zas dla zuczka wszystkiego dobrego:-)

Smigam bo maz mi sciagnal kolejne odcinki desperate housewives- uwielbiam te wariatki:tak:
 
Witam ja tylko przelotem bo mam do was pytanie.Mój R zgubił dzisiaj paszport :wściekła/y:.Może któraś z was miała podobny problem:sorry2:?Gdzie to zgłosic?Ja myślę że najlepiej na policje:baffled:.Może coś mi doradzicie:cool:.Ampar3 co z jutrem??Doris78 gratulacje dla Dawida :tak:.Ania1812 ja bym była chętna na spotkanie ale w sumie nie wiem jaka odległosc nas dzieli:baffled:.Może podasz mi dokładny adres to wbije w nawigacje:tak:.Mój jest w przedszkolu do 11.20 to najwyżej prosto z przedszkola bym przyszła z chłopakami:tak:.No chyba że śniegi nie stopnieją to niema szans bo Krystian ledwo idzie w tym śniegu i strasznie marudzi:wściekła/y:.Renuska dobra z Ciebie mama ja to upiec tortu nie potrafię :no:.A bardzo bym chciała:tak:.Uciekam do chłopaków bo marudzą.A mój Olivier znowu ma problemy z kupą tak przynajmniej podejrzewam :-(.Muszę jutro kupic inne mleko.
 
Cześć babeczki!
Kasia8118- ja też bym zadzwoniła do ambasady. Tam najlepiej doradzą ale myśle, że trzeba zgłosic na policje.
Jeśli chodzi o spotkanie to możesz jeszcze podjechac autobusem. Od Morissona jedzie 610 a bilet kosztuje tylko 1,20:-p
Ampar- tez tak kiedys zrobiłam:-D I też uwielbiam Gotowe na wszystko. Może dzisiaj obejrze:tak:
Doris- gratulacje dla Davida. Zuch chlopak. Dzisiaj było bardzo mało dzieci w szkole. U Filipa w klasie tylko 9.
Renuska- nie pisz, że nie masz zdolności kulinarnych skoro upiekłaś tort. Ja to jak piekę to przeważnie z pudełka. Własnie jutro bede robiła murzynka z dr Oetker:tak:
4muchy- dobrego macie sąsiada. A wiesz jak długo tam będziecie mieszkać?
Agaam- może to przez zęby? U Adama tym razem na 100% Jak mu posmaruje żelem to chociaż przez chwile nie jęczy
Katarina26- Twój mąż pracuje w weekend?

Zmykam sie myć a potem sobie coś obejrze na kompie bo w ang. tv nie ma nic ciekawego.
Pa pa
 
Słuchajcie od razu mówię nie wiem co gdzie jak bo nie czytałam, mam już ciepło w domu. Problem mniej więc je podobny do nefretetowego :) ale już naprawiony. Wpadłam tylko się pochwalić że u mnie ciepło i ciepłem tym cieszę się na maksa , chrzanić rachunki. ;-);-);-)
 
Renuska sto lat dla Dominika.
Doris sałatka wyszła ciut za słona, ale to pewnie za sprawą zbyt dużej ilości przyprawy. Poprawię się następnym razem. Dzięki za instrukcję, trzymałam się ich kurczowo.
 
Czesc niedzielnie:-):-)

RENUSKA-Sto lat ,sto lat niech zyje zyje Nam Dominik:tak::-)

ROKSANNA-a o ktorej Ty posty piszesz:szok::szok:chyba od tego ciepla zasnac nie moglas ,co??
A co do tej przyprawy moglam Ci w sumie powiedziec ze sie tak lekko sypie bo te przyprawy sa slone:-(sorki

KASIA8118- i jak z tym paszportem????co zrobiliscie??/A moze sie znalazl?/

My zaraz mykamy do parku pozjezdzac ,bo mi tutaj juz od wczoraj Kuba truje:confused:
 
reklama
oj babeczki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:powiedzialam sobie ,ze w tym roku robie caly tort od podstaw ,ale jak poszlam do sklepu to tyle tego bylo wszystkiego gotowego ,ze kupilam biszkopt i kremy ,dodalam owoce :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.ambicje byly ,ale balam sie podjac tego zadania ,bo zaprosilismy gosci.I dziekuje za zyczenia .
 
Do góry