reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam.
Pogoda dzisiaj zdecydowanie lepsza także zakupy już zaliczone i chyba jeszcze gdzieś wyskoczę z Olinkiem bo dosyc się ostatnio nasiedziałam w domu przez ta okropną pogodę.

Choinka stoi już brana chłopaki się wczoraj nią zajęli:tak:.Krystian wstał rano i był rozczarowany że prezentów brak:tak::-D.

My w tym roku spędzamy święta w tutaj ale następne planujemy w pl:tak:.

Co tam u was laseczki jak tam humorki???
 
reklama
Czesc Wszystkim:-)
Pogoda faktycznie lepsza jak wczoraj chociaz u nas w tym momencie leje:wściekła/y: I pada snieg z deszczem:dry:
Rano jak szlam zaprowadzic Vicky do przedszkola to bylo dosyc mrozno ale przyjemnie bo bez deszczu:tak: Ale jak dalej tak bedzie padac to juz bedzie trzeba sie autkiem wybrac po niunke:tak:

Kasia no to szybko sie uporalas z choinka, bo jeszcze wczoraj nie byla ubrana:-D No prosze jaki Krystian sprytny:-D teraz do swiat bedzie codziennie rozaczarowany:-D
WerkaMirek nie mozesz tak myslec ze jestescie piatym kolem u wozu bo zapewne tak nie jest:no: a rozmawialas z Twoim mezczyzna na ten temat, moze powiedz mu o swoich odczuciach:sorry2: Glowa do gory:tak:
HaGie super ze masz rodzicow tutaj:tak: a 100mil na tutejsze drogi to nie jest tk duzo:tak: Wspolczuje strasznie szczepienia:-(

Ja mam jeszcze 1,5h wolnego ale nie mam pomyslu jak ten czas zagospodarowac:dry: chyba trzeba ogarnac chatke bo tesc dzisiaj przylatuje, ale z drugiej str jest pozadek wiec bez sensu na sile sprzatac:-p Obiadu nie musze dzis robic bo dzis bedzie busy dzien wiec zjemy na miescie:-p
 
Czesc :-)

Ja nie wiem ,ale wedlug mnie dalej jest paskudna pogoda,wieje-moze mnie nic wczoraj,ale wieje-pada deszcz i snieg i dalej jest szaro i buro...
A przez ta pogode i moja chorobe moje samopoczucie jest do bani....

Kuba dzisiaj ssam poszedl do szkoly ,bo juz nie chcialam ciagac Davida ,bo siedzial i plakal ze go glowa boli.No i wyszedl z domu i doslownie za dwie minuty wraca zaryczany:baffled:wywrocil sie,caly byl w blocie kurtka,spodnie ,bluza szkolna ,nawet buzie mial brudna:zawstydzona/y:no i oczewiscie sie spoznil ,pierwszy raz sam poszedl i juz spoznienie zaliczone:shocked2:

AGAAM-to bedziecie miec wesolo z tesciem :happy2:

WERKAMIREK-mam nadzieje ze wkoncu dojdziecie do jakiegos porozumienia i ty bedziesz zadowlona i twoj facet:-)

HAGIE- a w jakiej miejscowosci mieszkaja twoi rodzice?a wy tam wczesniej tez mieszkaliscie?
 
czesc !
Nie pada ,wiec jest postep .Rano u mnie doc pozadnie sypnelo gradem i zrobilo sie ladnie bialo na ulicy .I pomyslalam ze snieg jednak jest cudowny ,tylko taki maly .Gora 5 cm.:-D.Ja mialam isc na male zakupy ,bo Jasminie skonczylo sie mleko ,ale mam lenia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:,a Jasminka juz duza lala i z glodu nie padnie .
Kasia - ja wczoraj opowiadalam Dominikowi o gwiazdce ktora w wieczor wigilijny przynosi prezenty i dzis rano szukal gwiazdki na niebie .Te nasze dzieci wszysko maja ,a jeszcze im malo .
Agaam - to sie rozerwiecie ,zawsze to jakas odskocznia od codziennosci .Na dlugo tesc przylatuje ?
Werkamirek - swieta w pl z rodzina maja swoj urok ,ale ja (moze to chore:sorry2:) balabym sie o moje dzieci ,ze zamarzna ,albo ze beda mialy mi za zle ze ich na Syberie wywiozlam ,mowiac wczesniej ze bedzie cudownie .
 
Doris78 sorki ale strasznie się uśmiałam z twojego Kuby:zawstydzona/y::-D.Ale mój Krystian nie lepszy mu też zawsze się coś przydarzy :tak:.

Renuska no ja ostatnio jak byłam w Pl to stwierdziłam że Krystian ma już za przeproszeniem za dużo w d...bo wiecznie tylko kto nie przyszedł to węszył prezenty a jak byliśmy na mikołajkach u mojego R w pracy to wielce rozczarowany że mikołaj dał mu tylko jeden prezent:cool:.
 
Witam ponownie, ja tak siedze przy tym komputerze i sie lenie ze az wsty:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Doris ojjj ten Kuba:-p Faktycznie jest pechowy tak jak kiedys pisalas:-p
Kasia dzieci tak maja, spoko Krystian wyrosnie z tego;-) a dobrze kazda z nas wie ze dzieci uwielbiaja prezenty, mimo tego ze juz tyle wszystkiego maja to tak jak Renuska napisala wiecznie im malo:-D
Renuska tesc przylatuje na 10dni:tak: tak ja mowisz Ja tam sie ciesze zawsze to cos innego i weselej:tak: a na przelomie stycznia i lutego przylatuje moja mamusia z siostra:-) juz nie moge sie doczekc:-)

Dobra zbieram sie juz bo trzeba po niunke isc, albo raczej podjechac:-p
 
Hej, hej...
WerkaMirek trzeba myśleć pozytywnie, z czasem się wszystko ułoży :) pewnie się okaże, że bardzo miło będziesz wspominać te święta i niepotrzebnie się teraz zamartwiasz
Agaam fajnie, że będziecie mieli gościa...mnie też w styczniu czeka wizyta, ale teściowej - to już trochę gorzej, ale jakoś przeżyję :)
Doris rzeczywiście śmieszna sytuacja z tym Twoim Kubą, ale dla niego to pewnie był wielki dramat! Tak, moi rodzice mieszkają w Derby, czyli tam, gdzie my też mieszkaliśmy przez ostatnie ponad 4 lata
O, słoneczko się pokazało, chyba spróbuję wyjść na spacer, może zdążymy przed kolejną ulewą :)
Paaaaaaaa
 
Czesc

Ale tutaj cisza:szok:pisac jak tam weekend minal:-)

HAGIE-a co Was tutaj przywialo?do tego brzydkiego Bradford,jesli mozna spytac

My wkoncu kupilismy choinke i ubralismy ,tylko musze jechac po wiecej bombek ,bo zawsze mielismy mniejsza choinke no i teraz malo bombek jest i taka biedna stoi :-D:-D

A co do Kuby to faktycznie jakis pechowy jest,jeszcze w ten piatek sie wywrocil dwa razy:baffled:pecha mial masakrycznego:-(

Ma ktoras ochote na swiateczne spotkanie ,wieczorem w czwartek w Chino Tai???
 
reklama
Witam.
Doris u nas weekend minął bardzo spokojnie nic ciekawego nie robiliśmy:no:.
Ciekawe jaka dzisiaj będzie pogoda :sorry:.Jeszcze nie ruszałam dupska z domu bo R w tym tygodniu zaprowadza Krystiana do szkoły także mogę sobie pobiegac w piżamie :tak::-D.

Ja na chińczyka oczywiście chętna:tak:;-).
 
Do góry