reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA.J-ja tez wlasnie znam te sposoby co probowalas:-)innych niestety nie:-(

kasiek83- to dobrze ze z Michasiem ok,ja tez zawsze wole isc i sprawdzic,lepiej sie potem czuje:-)
Karolina-to my sie dopiero we wrzesniu zobaczymy:-:)-(jak ty wracasz to ja wyjezdzam:-(zycze ci udanego urlopu na tych pieknych Mazurach:-):-)no i jak bedziesz miala dostep do internetupisz do nas:tak:
JASMINA-czemu nic nie piszesz??jak tam Jasminka w szkole???
NIUNKA-a ty jedziesz w wakacje do Polski,czy jako jedyna spedzisz lato w Bradford??
 
reklama
Hej wszystkim!
kolejna nowa z leeds sie dopisuje :)
jestem w 25tc i mam 25 lat :)
czytalam to forum odkąd dowiedzialam sie o ciazy ale dopiero teraz zebralo mi sie na odwage cos napisac.

Cocolino25 - powiem ci ze u mnie w pracy (hotel) tak mi obcinaja godziny ze wyszlo mi ..103 za ubiegly miesiac..masakra finansowa.. zwlaszcza ze wcale mniej sie nie napracowalam, a moge ciagle normalnie pracowac.
Ale twoj szef powinien zmienic stanowisko, bo po prostu takie jest prawo.

pozdrowienia :)
 
Wrocilam do Was dziewczynki, tylko nie wiem czy mam sie bardziej cieszyc czy smucic. Moj maz mi tyle dzis naobiecywal, ze wieczorem bedzie spelnial wszystkie moje zachcianki i co......? Chrapie juz!!!! I to tak glosno, ze sie nie da wytrzymac :wściekła/y::-:)no:

Ninnare - witaj na forum. Zapraszamy do pogawedek. Ciekawe jaki juz jest stosunek dziewczyn Leeds : Bradfrod :-) Chyba sie juz wyrownalo?

doris - ja tez myslalam dzis o Jasmince, bo chyba najgorszy to jest ten drugi dzien, jak sie dziecku nie spodoba w szkole i placz i histeria.....

Jutro z rana ide do lekarza. Moze ta goraczka u Kuby jest od brzuszka, bo cos narzekal i kupka nie zaciekawa byla. Macka maja mi osluchac, bo nie podoba mi sie jego kaszel, a ja ide z wlosami, bo od jakiegos czasu zaczely mi wypadac garsciami :-( Takze pomecze jutro GP.
 
Jutro z rana ide do lekarza. Moze ta goraczka u Kuby jest od brzuszka, bo cos narzekal i kupka nie zaciekawa byla. Macka maja mi osluchac, bo nie podoba mi sie jego kaszel, a ja ide z wlosami, bo od jakiegos czasu zaczely mi wypadac garsciami :-( Takze pomecze jutro GP.

Kasia ja mam to samo:tak: Ale według mnie to jest przez ciążę:tak:

Ninnare witamy na forum.

I widzę że ze spotkania jutrzejszego będą nici:confused::confused::confused:
 
Sylwia - czytalam o tym, ze moze to byc jeden z powodow wypadania wlosow, nie wiem czy nie bede musiala odstawic tabletek :-( w sumie nie chcialabym, bo pewnie zaraz dostane @, a nie chcialabym tak teraz na wakacje dostac, poza tym fajnie sie zyje bez @
 
My tez zaczelismy rozmawiac o siostrzycce dla naszych maluchow. I nie wiem czy sie nie zdecydujemy pod koniec roku. Czy ktoras czytala juz ta ksiazke co Karolina podeslala?
 
Kasia ja nie czytałam:no::no: Ale przede wszystkim dlatego że do tego pewnie trzeba byc cierpliwym i skrupulatnym:tak: Wiesz, czekanie, liczenie, mierzenie temperatury i pewnie jakaś dieta:crazy: A ja nie chcę czekac;-)

Dziewczyny słońce świeci:-):-):-):-):-) Będzie spotkanie????? Ja zaraz wychodzę bo jadę z mamą do lekarza. Jak coś ustalicie to proszę o cynk:tak:
 
Czesc dziewczyny!!!!Ale ladnie za oknem,u was tez???To moze jednak sie spotkamy dzisiaj,co wy na to???

KASIA.J-JA wchodzilam w ta stronke od Karoliny i trzeba wykupic albo wydrukowana albo e-booka ale nie sa takie drogie,wiec chyba w naszym przupadku warto:-D:-D:-D;-):tak:Ja tez wlasnie tydzien temu pirewsza @ :-:)-(nie powiem zebym byla zadowolona,a tak fajnie bylo ,poltora roku mialam spokoj:-):-)
ninnare-witaj na forum:-):-)
 
reklama
Do góry