reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A moze byc o 12tej??Bo ja moze bede musiala jechac po Kubusia o 15tej ,wiec bedzie malo czasu.No i mi pasuje Lister Park:-):-):-)
Hallo dziewczyny!!!!!A wy co zamilklyscie!!!!!bedziecie???
 
reklama
czesc
Witam nowa mamusie na forum

Dziewczyny ale dzisiaj pieknie w przeciwienstwie do wczorajszego dnia.
Pierwszy dzien w szkole Jasminka opisala jednym slowem SUPER!!! wczoraj pomimo deszczu tez bylo super, a dzisiaj Jasminka szla chetnie do szkoly a ja mialam kryzys i najlepiej zabralabym ja do domu. Widze ze dzieci garna sie do Jasminki. Ona jest troszke sploszona ale napewno jej minie.

Kasiu j. - czy ja dobrze czytam ze chcialabys trzeciego dzidziusia? Mi ostatnio tez chodza takie mysli po glowie. Maz raczej jest na NIE. A ja bym chciala....

Doris - ja bylam zalamana jak @ dostalam.

Wczoraj jechalam z Dawidem kupic Jasminie kalosze bo taki deszcz byl i szkoda mi sie jej zrobilo ze nozki miala mokre w drodze do szkoly. Kupilam ze swinka Pepa, fajniutkie.
A teraz czekam az Dawid da mi znak ze chce spac.
pozdrawiam:-)
 
Oj dziewczyny,nic nie piszecie i nie wiem czy bedziecie czy nie.Raczej nie, wiec moze innym razem nam sie uda spotkac:-):-)Mam nadzieje ze wtedy nam wyjdzie:-):-)
kasia8118-Oj chyba znowu nie masz internetu:-(Dzwonilas do polskiego klubu????I co powiedzieli???Jest jakas szansa dla nas???
 
doris - ja bede napewno :-) wlasnie wrocilismy do domku cos zjemy i bedziemy, tak pare minut po 12 powinnismy byc

jasmina - tak, chcemy miec trzecie dzieciatko obydwoje z mezem i bardzo bysmy chcieli coreczke, ale sie trafi synek to tez nie bedzie tragedii :-)
 
Dziewczyny jak ja dzis pospalam do 9 i pozno wlaczylam BB i tak bym nie zdazyla bo ja jade do lister parku ok godziny :rofl2:
a zreszta ja sie dzis rochorowalam, czuje jakby glowa zaraz miala mi peknac i gardlo tez dziwnie boli ehhh
pogoda dopisuje robie pranie bo z kosza mi sie juz wysypywalo.
Kasia.j ja tez mialam problem z wlosami jak cale zycie mialam czupryne (nie mialam gubych ale baaardzo duzo wlosow) tak teraz garstka mi zostala, wychodzily mi garsciami, teraz tez ale mnie troszke, bylam w polsce u lekarza i to poprostu po ciazy tak jest i nic tylko witaminy brac ja sobie kupuje takie specjalne na wlosy.
Jasmina fajnie ze coreczce sie podoba w szkole, bo najgorsze by bylo jak ona by plakala to ty bys nie wytrzymala :-)
ide sie polozyc bo mnie rozklada a caly dzien przede mna jeszcze :crazy:
 
Czesc dziewczyny nie mialam internetu przez 2 dni masakra;:angry::angry::wściekła/y:
Co tam u was?:tak::happy2:
My juz po play grupie i Abi spi a ja sie relaksuje:)
Wczoraj wkoncu wyrobilismy sobie passport to leisure i bedziemy chadzac na basen czesciej :):tak:
Kasiek83 Doris78 my chodzimy na 3 w okregu BD4 we wtorki i czwartki jest play group w katolickim kosciele na holmewood w srody na Parsonage Road w Vine jest jedna o 9.30 a w piatki czasem do Sutton Children Centre( ta jest najmniej atrakcyjna ale co tam dzieci sie wybawia) Ja byscie chcialy dolaczyc to dajcie znac to skombinuje adresy :)

Kasiek83 wiem gdzie jest fabryka morrisona moja kumpela tam pracuje to ty mieszkasz niedaleko mnie ja mieszkam na Parsonage Road. Tam kolo tej fabryki jest fajne kuleczkowe centrum dla dzieci moze sie tak kiedys umowimy:)
 
Hej Olessa wlasnie sprawdzilam na mapie ze Ty rzeczywiscie niedaleko mieszkasz ja mieszkam na poczatku holmewood -grayswood crescent, a ten kosciol gdzie chodzisz na play grupy to jest 3 min ode mnie o ile mysle o dobrym kosiele, on jest tak na rogu , po drugiej stronie jest apteka? dobrze mysle?
z checia sie kiedys z wami wybiore, bo samej mi sie nie chcialo chodzic no i lek przed rozmowa po angielsku hehe za dlugo siedze w domu - masakra zaczynam wariowac i dziczec niedlugo do nikog sie nie odezwe
 
Hej
Oj ja tez za pozno wlaczylam kompa. Bym chetnie poszla. No ale co sie odwlecze to....
Ja tez chodze na grupe do kosciola ale to na bd7- same angielki.
Mam nadzieje ze jeszcze przed moim wyjazdem uda sie mi z wami spotkac.
Ja mam dzisiaj ginekologiczne spotkanko-badanko- nienawidze tego!!!!
No to pa
 
reklama
Czesc dziewczyny!No ja tez mialam jechac do Lister Parku ale tak jakos wyszlo ze nie pojechalam!!!
Jasmina-bardzo sie ciesze ze jasmince sie podoba,mam nadzieje ze Ola tez powie-SUPER jak wroci pierwszego dnia z przedszkola!!
Wlasnie powiesilam pranie,bylysmy na malym spacerku,a potem idziemy na urodziny do chrzesniaka mojego meza!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
a wy jak spedzacie tak piekny dzionek???:-D
Ampar3-powodzenia nat tym spotkanku
 
Do góry