reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
aha, dziewczyny wklejam Wam ta stronke, o ktorej mowilam na spotkanku
UpMyStreet - For Where You Live
Tutaj wpisujecie kod zamieszkania jaki Was intersuje i wyskoczy Wam wszystko na temat tej danej dzielnicy, w ktorej mieszkacie czy chcialybyscie zamieszkac.
Jak wpiszecie kod to na kolejnej stronie, ktora Wam wyskoczy, po prawej stonie znajdziecie profil dzielnicy, ktora Was interesuje. Jak wejdzicie na ten profil to mozna go na samym dole jeszcze rozwinac. Bardzo ciekawych rzeczy sie mozna dowiedzic naprawde:tak::szok::rofl2:.
Zycze przyjemnej lektury:-D.
Buziaki
 
s7005514as9.jpg
To teraz foteczki ode mnie
s7005532xw9.jpg
s7005531ur4.jpg

s7005530wi9.jpg
s7005529jv6.jpg

s7005527qv1.jpg
s7005520sr2.jpg
s7005525jj1.jpg
s7005523jj8.jpg
s7005522ti8.jpg
s7005528by8.jpg
 
Kurcze dziewczyny ale was bylo na tym spotkaniu - smtno mi bylo ze nie moglam byc z wami i nie poznalam nowych kolezanek :-( no i nie poznalam Marysienki :-(ale mam juz ta nieszczesna paczke w ktorej byla karta do polsatu -tak o nia walczylismy a nie dziala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Fajne zdjecia, super laski z Was a dzieciaki to juz wogole extra super dobrze z jednej strony ze mnie nie bylo bo bym sie w kadr aparatu nie zmiesila :-):-D
Kasiu.j zycze udango urlopu, wypoczywaj i wygrzewaj sie na sloneczku ;-)
jesli chodzi o drugi urlop -Swinoujscie to bedziesz bardzo blisko mojego domu w PL bo ja mieszkam jakies 100km od swinoujscia. bylas juz kiedys tamtych stronach??
Ja wlasnie pije mozno kawke bo maly dal mi popalic w nocy -obudzil sie o 1 i nie chcial spac dostal jakiegos kaszelku i teraz katar+kaszel+zeby wiecie co to znaczy, wiercil sie meczyl ehh a my razem z nim
 
Witam wszystkie mamuski
Widze ze spotkanie bylo bardzo udane, super!
U mnie teraz sa goscie z Polski wiec jestem cala szczesliwa.
Tak jak wczesniej juz pisalam Jasmina zostala przyjeta do szkoly i pierwszy raz maszeruje juz 2 czerwca. Dzisiaj bylam z mezem kupic jej ubrania szkolne. Ehhhh jak Jasminke ubralam w szkolne ciuszki to taka duzzza panna z niej jest. Szkola ma kolory szaro zielone. Jeszcze buciki musze dokupic szare spdnie i szare skarpetki.
Dawidkowi kupilismy w koncu pierwsze buciki. Jak ma butki to nie chce chodzic :rofl2:
Teraz zostalam w domu z Dawidkiem bo maz pojechal z Jasminka i goscmi zwiedzac.
Pozdrawiam Wszystkich
pa pa pa
postaram sie juz tak Was nie zaniedbywac:-):tak:
 
reklama
Chodzilo mi o to, ze istnieja bardzo dobre naturaln mtody planowania plci dziecka, ktore daja 90% gwarancji. I na neeci mozna sobi zamowic ksiazkee, ktora dokladnie te mtody opisuje. A jej tutul to: "Chlopiec czy dziwczynka- czyli jak zaplanowac pleec dzicka".:-)
 
Do góry