reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
Ja tylko na chwilke wpadlam powiedziec ze jak cos to ja sie dostosuje na jutro:tak: Daleko nie mam- chociaz raz:-)
tyniaiviki- to ja bardzo dziekuje:tak: Super popoludnie spedzilam a mialam tylko chwilke posiedziec:-D:-D Szymcio zasnal w aucie:-( nawet nie zjadl nic:-( Mam nadzieje ze sie obudzi jeszcze dzisiaj:eek:

Dobra ide bo jeszcze nawet zakupow nie rozpakowalam. Znowu pojechalam dokupic pare ostatkow na swieta i jakies 2 spodniczki dla mnie sie przyczepily:-)
 
reklama
Witam z wieczora ja tylko na chwilke zobaczyc jak sie dogadalyscie:tak:
Wiec miejsce znane ale godzina jeszcze nie to ja zajrze jutro z rana i mam nadzieje ze sie dowiem:tak:

a swojaa droga to ladna mamy pogode za oknem:-D oby do jutra nie bylo sladu po tym sniegu co bysmy mogly z Sylwia bezpiecznie dojechac na miejsce.

Oki uciekam do moich Skarbow trzymajcie sie cieplutko w te zimna noc:-D
Do jutra dziewczynki:-D
 
Sylwia - chcialabym, ale uzalezniam to od pogody. Jak na razie jest kiepsko, wracalismy 2 godziny temu z miasta i u mnie na ulicy byla szklanka. Ledwo podjechalismy pod dom, jak rano tak bedzie to nie ma szans zebym zjechala. Prognozy sa nienajlepsze, mysle, ze jutro moga nam szkole zamknac, bo tam wyzej to juz sie pewnie w ogole nie wyjedzie :baffled: Zobaczymy jak bedzie jutro.

Doris - nie mialabys nic przeciwko, gdybym przetrzymala jeszcze ten kostium robaczka :zawstydzona/y::-) Bo mamy przebieranego sylwestra i Macka bym w niego wcisnela, oczywiscie jak nie potrzebujesz.
 
Ja nie wiem czy dopiszę jutro bo Mati dostała gorączki i trzęsawki dziś. Chyba że sama, ale jeszcze się zastanowię i decyzję podejmę jutro jak zobaczę jaka jest pogoda, to ona chyba ostatecznie zadecyduje. Jutro Łukasz ma wolne, więc mógłby teoretycznie zostać z dzieckiem.
AgnieszkaUK w Polsce też pewnie śnieg, a po drodze jaka pogoda była?
Tynia dobrze że sprawiedliwości przynajmniej się stanie zadość, wiem że to nie wróci krzywd wyrządzonych ale przynajmniej pójdzie siedzieć.
Katarina ja jeździłam z Doris często gęsto, więc polecam ją.
Mojadzidzia a jak Twoje gardełko, nic się dziś nie odzywasz.
Sylwia wyślę Ci na priva linka bo nie wiem czy tak oficjalnie na forum można, tam sobie obejrzysz "Brzydule".
 
czesc laseczki!!!
ale nasmarowalyscie dzisiaj-i to mi sie podoba,bo jest co czytac :tak:
ja dzisiaj z rana poszlam zwazyc mojego kluseczka no i... 7,5kg :szok::szok: a ja sie martwilam ze ona sie nie najada moim mleczkiem :sorry: pozniej poszlysmy na drobne zakupki do Matalana i tak nam dzien zlecial Aaaaaaaaaale sniegu nasypalo,na mojej ulicy jest slisko jak na lodowisku,akurat jak wracalysmy z zakupow to zaczelo sypac i trosze dupka mi zmarzla :eek: Czekam na info odnosnie jutra mi pasuje ok.11 a jak reszta??
koncze bo bateria mi pada w klawiaturze :confused2: buziczki dla wsystkich i milej nocki ;-)
 
roksanna1 troszke lepiej ale tez mi zimno caly czas,zaraz spadam do goracej kapieli tylko obejrze jutrzejsza brzydule :-p daj mi znac jak sie MATI czuje i buziaczki dla niej xxxxxxxx
 
Ja coś czuję, że spotkanie jutro nie wypali:-( Boję się jechac w taka pogodę i jeszcze tak daleko:-(

Roksanna dziękuję za linka, moja mama też już kiedyś mi dała taki ale ja mam dupny internet i film nie chce mi się załadowac:wściekła/y::wściekła/y: Obejrzę rano:-p

Mojadzidzia ja poszłam we wtorek na ważenie ale była długa kolejka i zrezygnowałam, może jutro pójdę jak spotkanie nie wypali
 
Witam dziewczyny:-):-)
U mnie dzien zaczal sie placzaco,poniewaz moja Aga spiewala na przedstawieniu i wyszlo slicznie ,jeszcze jak nauczycielka powiedziala mi ze nauczyla sie w ciagu dnia i tylko powtarzala codzien z pania bylam w totalnym szoku:szok::szok::szok:
Pogoda sliczna bialo wszedzie akurat szlam do tesco kolo mnie to jak doszlam wygladalam jak balwan:-D:-D:-D
Zaproponowalabym spotkanko u mnie ale Aga ma straszny kaszel az sie dusi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
katarina-
ja tez jestem tu bez rodziny,ale mam za to wspanialych przyjaciol:-):-)
 
KASIA J-spoko mozesz jeszcze trzymac,jak na razie nie jest mi potrzebny ten kostium:no:

ROKSANA-zdrowka dla Mati:tak:

ALEXNWOW-widzisz jaka masz zdolna corke,a tak sie martwilas:tak:zobaczysz zraz jak bedzie po angielsku smigac:-D
Ja tez nie ubolwam nad tam ze moj Kuba nie ma polskich dzieci,bo przynajmniej bawi sie z dziecmi angielskimi i sie uczy jezyka.Kiedys chodzil z dziewczynka -polka i oczewiscie zawsze i wszedzie chodzili i bawili sie razem,wiec tez nie wiem czy to bylo dobre:eek:

MOJADZIDZIAale masz kluske w domu:-D:tak:
Oj rosna Wam dziewczyny jak na drozdzach:-)

Ja tez nie wiem czy wyrusze jutro w podroz jak bedzie tak sypalo:crazy:zobaczymy jutro:tak:
 
reklama
doris-to moja cwana bestia:-D:-Dale naprawde ciesze sie ze uczy sie szybko,ma kontakt z polskimi dziecmi ale nie w szkole ale zauwazylam ze nawet do mnie powie cos po angielsku i teraz matka zastanawiaj sie co ci dziecko powiedzialo:-D:-Dzartuje:-D:-D
 
Do góry