reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczyny:-) ja tak tylko na chwilę wpadłam się z wami przywitać i życzyć wam wszystkim ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010:-) szkoda tylko,że nie mogłam was poznać bliżej,ale jeszcze nic straconego,nadrobimy to po nowym roku mam taką nadzieję:sorry: pogoda na święta widzę,że nam dopisze:tak::-D W KOŃCUUUU!!!!!!!od razu człowiek inaczej patrzy na te święta ;-)mojadzidzia-mam nadzieję że czujecie się lepiej z Nadią?szkoda,że tak wyszło no ale trudno,zdrowie jest ważniejsze:tak: a jeśli chodzi o nasze pociechy to tym bardziej,ale teraz ja zapraszam do siebie,więc nie chce nawet słyszeć odmowy jakiejkolwiek :no:

APEL DO FORUMOWICZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PO NOWYM ROKU ARANŻUJE SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE Z MOJA OSOBĄ I CÓRCIĄ U NAS W DOMU,TAK WIĘC MAMUŚKI I ICH DZIECI JEŚLI MACIE OCHOTĘ TO ZAPRASZAM OCZYWIŚCIE:tak::-)








 
reklama
Witam
U nas przygotowania ruszyły cała para . jeszcze dzis ostatnie zakupy ,
Doris akurat teraz cos was bieze , zdrowka zycze.
Agaam zeby to tak moj chciał przejmowac pałeczke bez gadania:tak:
Roksanna jak u Ciebie z robata ,poszła do przdu.;-)

Ania szerokiej drogi , oczywiscie Wesołych Swiat Bozego Narodzenia , i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku .Wracajcie do Nas cało i zdrowo.

Katrina tylko planuj w dniach kiedy mam wolne , ale to jeszcze sie spiszemy
 
Zdrowych (Doris78:tak:) , Radosnych, bogatych w prezenty Swiat, duzo milosci i przytulancow na sofie oraz Super zabawy sylwestrowej zyczy Amparowa z rodzina

Czarno widze nasza podroz- obym tylko na staly lad sie dostala;-) I do spisania albo zobaczenia po swietach
 
AMPAR-ja tez Wam zycze Wesolych Swiat i Szampanskiej zabawy w Sylwestra:tak:A przedewszystkim bezpiecznej sniegowej drogi:tak:
A na sylwestra gdzies sie wybieracie??moze na jakis bal??


A u nas ze zdrowiem ok,jakas niestrawnosc nas poprostu dopadla,juz dzisiaj David jadlnawt sie upominal o jedzenie:shocked2:no ale niestety mial biegunke:-(mam nadzieje ze jutro mu przejdzie:tak:

KASIA J-a wam jak podroz minela??

KATARINA-jak tam zapraszasz to ja oczewiscie chetnie wpadne:tak:

ANIA1812-DO Ciebie tez wpadne:-D:tak:
 
Katin wyobraź sobie że mi się pomieszało i myślałam, że wigilia jutro. Chciałam się już zabierać za ciasta, pierogi itp, jakież było moje rozczarowanie, :-D:-:)-D:-:)-D:-(
 
Czesc

No my dojechalismy calo i zdrowo do PL, ale podroz zajela nam duzo wiecej czasu niz przewidywalismy. Zwykle zjezdzamy z promu i okolo polnocy jestesmy juz na miejscu,a tu musielismy sie zatrzymac na dodatkowy nocleg, bo nie dalo sie jechac w miare normalnie. Holandia byla zasypana i tam juz stracilsimy ponad 3 godziny, w Niemczech ciut lepiej, ale w porywach sie jechalo 60mph wiec podroz dluzyla sie niemilosiernie. Dzieci na szczescie jakos przetrwaly cierpliwie, gorzej ze mna, bo od siedzenia tak mnie biodra i nogi zaczyly bolec, ze nie moglam sobie znalesc pozycji :( Dzis jeszcze dochodze do siebie i przeraza mnie podroz powrotna.


Wszystkim Wam zycze zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia spedzonych w rodzinnej atmosferze.

1.gif

 
cześć wam:-) ja tak właśnie chciałam wtrącić do tych wymiotów i rozwolnienia:-( moja mała też wczoraj od rana wymiotowała do wieczora i raz tylko miała rozwolnienie,a dziś ma tylko rozwolnienie z tym że nie udzieliła się jej temperatura na szczęście:tak: więc to pewnie jest grypa żołądkowa,więc jutro powinno już być dobrze:tak::-) mam taką nadzieję.No to tyle co chciałam:-) pappa
 
hej hej wszystkim
nareszcie mam internet ,ale sie wynudzilismy przez te poltora miesiaca ,ani telewizji ani internetu :oo2:
Ja juz zrobilam uszka ,barszcz w planach jeszcze dzis do zrobienia ,ale czy go ugotuje dzis to reki sobie obciac nie dam .Straszny len mnie ogarna ,mam katar ,slabo sie czuje wiec mam wymowke dla mojego sumienia ze jutro wigilia ,a mi sie nie chce..:-p
Wesolych Swiat dla wszystkich ,i smacznej wigilii !
 
reklama
Do góry