reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

HEJ:-)
ja rowniez dziekuje za kulkowanie:happy2: i Tobie Agaam jesz raz Wielkie dzieki:happy2::happy2::happy2::happy2:
Chyba u Ciebie zostal moj zegarek pewnie gdzies na podlodze sie wala,bo Nati sie bawila i juz go nie mam spowrotem:baffled::baffled:;-)
ja zaraz po powrocie sie wzielam za sprzatanie bo rano nie zdazylam,ale potem mnie nagle taka chec na drzemke ogarnela ze sie polozylam ;-)Dobrze ze obiad A kupil gotowy...teraz swie biore za odkurzanie i pranie musze nastawic a to co wyschlo poskladac:tak::tak:
I chyba poloze sie wczesnej do wyrka,bo jutro nursery rano a potem chce na miasto wyskoczyc;-)
MONIA-trzymam kciukasy moooooooocno!! Ja 2 lata temu o tej samej porze sie meczylam;-);-)ach ale cudnie to wspominam:tak::-)
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
RENUSKA-dziekuje za komplement brzuszkowy :tak:i nawzajem!!!:happy2: Az trudno mi sobie wyobrazic Ciebie jako ropuche jak chodzilas z D...:baffled::baffled::szok:naprawde :confused:przeciez Ty taka chudziutka jestes....:tak::tak::-)
AGNIESZKA UK I MAMATROJECZKI- milo bylo Was poznac:tak::tak: i Nicolke i Chrisa tez!!:happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyneczki!!
My dzisiaj skorzystalysmy z pogody i wybralysmy sie na market po swieze owocki,dobrze ze Dusia juz sama chodzi bo nie dalabym rady wepchac wozka pod gore z zakupami i dodatkowymi 11kg...:baffled::blink: ale szkoda ze nie moglam sie z wami dzis spotkac na kulkach,nasze dzieciaczki juz sa wystarczajaco duze zeby sie razem pobawic i czasami szkoda mi Duski ze nie ma tu towarzystwa-od tego chlopca,sasiada ucieka jak go tylko zobaczy :baffled:
jestem zmusza do odstapienia od komputera-Duska chcesluchac pioseneczek-tatus jak tak przyzwyczail i teraz nie moge nic zrobic :wściekła/y::wściekła/y::angry:
 
czesc wszystkim ja dzis juz zaliczylam herbatkę u alex potem poszlam po wiki a niedawno wrocilam od asinki i wyczyscilam dywany na dole jutro biore sie za gore bo czeka na mnie prasowanko a nastepne pranie juz schnie wiki wybyla do kolezanki wiec mam chwilke odpoczynku
Agnieszka uk swietne foteczki wszystko wyglada smakowicie
 
Hej dziewczyny:tak:.
ja tez dziękuje za wspólne kuleczki:tak:.było super szkoda tylko że mało co miałam okazje pogadac z wami:dry:.A ja dzisiaj w kiepskim humorze tak mnie coś rozkłada i rozłożyc nie może:baffled:.
ampar3 a ja się Ciebie nie boje i dopiero jak zobaczę Ciebie na żywo to wydam opinie co do fryzurki bo po tych zdjęciach co widziałam to trudno mi powiedziec czy lepiej czy gorzej:baffled::tak:.Wiadomo na żywo pewnie zupełnie inaczej wyglądasz niz na zdjęciach :tak:.A Artur pracuje jeszcze dla agencji?
No i cały czas nie ustaliłyśmy konkretnej daty babskiego wypadu:dry:.
Monia no to lada chwila będziesz już miała swoją dzidzie:tak:.Trzymam kciuki za szybki poród;-):tak:.
 
hej

Szkoda ze ja sie nie wybralam dzisiaj ale szymcio ma w czwartki do 3:tak: Ale co sie odwlecze..... Bylam za to w centrum handlowym w sheffield i jestem b zadowolona:tak:

Kasia8118- na zywo wygladam pieknie:-p:-p:-D:-D Ja chciala zdecydowanie cos niegrzecznego i tak wyszlo:cool2::cool2: A artur pracuje caly czas dla agencji.... tez:-D:-D
Agnieszkauk- ale ten twoj to szczesciarz:tak: ja mojemu to chyba tylko loda zrobie...... deser znaczy;-);-);-)
mojadzidzia- wyrazy uznania 11kg plus mala:szok: Gratulacje:tak:
Monia22310- poczatki w nowym domku zawsze sa trudne:tak: Fajnie ze sie pokazalas


A ja jutro ide znowu ogladac domek w ilkley- ale b sie ciesze bo jestesmy juz na kazdy na 3 miejscu wiec niedlugo cos sie wykluje:tak: Czy ktoras z was ma chatke z incomunities?
 
Witam z rańca

Mialam zglosic sie dzisiaj do przychodni bo przyjedzie kardiolog - ma dyzur ale oczywiscie nie zarejestrowalam sie bo jak zawsze zapomnialam. Ale tak czy siak ma mi zadzwonic jak tam moje wyniki pracy serca. Generalnie to ja sama nie wiem co mi jest
Ale tak czy siak musze sie zglosic bo dzisiaj maja byc wyniki krwi- ciekawe co tam znowu wyjdzie i czy cokolwiek wyjdzie- oby nie

Dzisiaj moja lepetyna mi peknie tak mnie boli ze szok. Z reszta zmeczona potwornie jestem od kilku dni przez to strasznie zolzowata jestem. Moj P stwierdzil zebym sobie test ciazowy zrobila bo jestem tak samo wredna jak w ciazy- co za krytyka myslalam ze mu lutne wczoraj. Ale i tak to nie mozliwe :szok::szok:

Kompletnie nie mam weny do niczego mialam jechac z bratem na zakupy lodowkowe ale lipa nie wytrzymal po nocce i poszedl spac wiec musze na P czekac az wroci bo z Milenka w sklepie to wyzsza szkola jazdy

Ide Ogarnac Ole bo zaraz wychodzimy


A wlasnie mialam wam napisac jesli wasze dzieciaczki chodza do szkoly i mecza was problemy z wszami polecam pipi reppelent odstraszac do wszow Jak w piatek Oli wyczyscilam glowe przed polska szkola i dalam jej to pipi to do dzis nie ma ani jednej:szok::szok: Pipi mi mama z PL przesyla ale rewelacja.

oki zmykusiam juz dziewczynki
 
Czesc mamuski!
Mi sie juz pranie powolutkou konczy i zaraz z Duska wybywamy na spacerek,pogoda dopisuje wiec nie ma co tylka grzac w domu :tak::-D
ampar3 :-D:-D:-D:-D chyba musialabym worek ziemniakow kupic zeby moje zakupy tyle wazyly :-D:-D:-D:-D 11kg to Duska a w reklamoweczkach mialam moze 5kg ale pod gore i tak bylo mi ciezko :-p:-p:-p skoro fryzura miala byc niegrzeczna to ja wcale nie jestem pewna czy to byl zart z tyl lodem...:-D:-D:-D my tez czesto jezdzimy do sheffield,uwazam ze to jedno z lepszych centrow w okolicy,zawsze cos ciekawego upolujemy :tak:
asinka z az tak dalas mezusiowi popalic jak bylas w ciazy? :dry: kazda z nas miewa chumory a faceci chca czy nie musza sie do tego przyzwyczaic,taka ich rola w ekosystemie...:sorry2:
AgnieszkaUk smiesznie wygladaten kurczak,jakby szykowal sie do odlotu-smakowicie bestia wyglada :-) torcik tez super ;-)
Dziewczyny czy ktoras ma ochote mnie odwiedzic w przyszlym tygodniu,tak jak wczesniej pisalam od wtorku do czwartku mi pasuje wiec wybierzcie sobie dzien,adresik zainteresowanym wysle na priv :tak:
 
reklama
Dzieńdoberek, dziekuję za kulki, było bardzo miło.
Agnieszka i jak głowa? Urodzinki super i jak widać smaczne :tak:
tynia i wiki ty masz się oszczędzać, odpoczywać, jeszcze się napracujesz :baffled:
Monia no to czekamy na wieści, tylko pamiętaj, że jak się zacznie najpierw musisz dać znać na forum, a dopiero później możesz jechać do szpitala :-p;-)
:wściekła/y:no i to na tyle , mały się rozebrał i wlazł do wanny "bo on chce sie kąpać", muszę mu to wypersfadować:crazy:
 
Do góry