reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ROKSANNA-szkola panstwowa,nie zaplacilam ani grosza:no:Mam jesz materialy,pomoce naukowe ,jakies cd,moge uzyczych chetnie:tak:
CREATEDBY LOVE-trzymam kciukasy:tak:czy juz po???
 
reklama
hejka
ja wlasnie jestem w trakcie wojny z mlodym bo nie chce nosic kapci,sciaga i wywala:szok::szok:z fryzjerki srednio zadowolona jestem,ale tak chcialam.znaczy sie podciela mi i pasemka zrobila wiec zadnych nowosci.wiecie jakim busem z interchange sie na te kulki dojedzie??chyba ze bedzie lalo to moze sie taxi wybiore,ale szkoda mi kasy tyle tracic.
graziul-fajnie masz z przedszkolem, u nas tylko rano sa i jak wczoraj wstalam to lalo jak diabli i nie bylo mowy o zadnym wyjsciu,musze poszukac czegos o pozniejszej porze.;-)
ampar-super wloski:-):-)teraz tylko czekamy ujrzec Cie na zywo:-D:-D
agnieszkauk-sto lat dla mezulka,moj ma w listopadzie,ale niestety w tym roku nic nie robie!!!w tamtym mial imprezke i taki prezent ze teraz przez 5 lat nic nie dostanie!:-D
createdbylove-i jakie wiesci dla nas masz???:-):-)
natalka-i tak bedzie pamietał i wlasnie tego sie boje,ale powiem wam szczerze ze mam juz dosc karmienia piersia,za dlugo mlodemu dawalam i teraz poprostu mam dosc.no ale chociaz ze 3 miesiace bede dawac,napewno nie dluzej.mama przyjedzie tak ze 3 tyg przed porodem i chce zeby pozniej zostala z miesiac.napewno nie dluzej,bo tatus musi sie wczuc w role:-D:-D
doris-z kazdym dniem bedzie lepiej,dobrze ze nie plakal przez caly czas.moj maminsynek to nawet godziny by chyba am nie wytrzymal:-D:-D
sylwia-mam nadzieje ze bedzie ok z tym karmieniem,ale pawelek to potrafil ze 2 godziny,po czym jeszcze dostawal butle i jak nie zwymiotowal to nie zasnal:-D:-Ddopiero po 3 miesiacach dostawal tylko cyca i jakos sie unormowalo.ale macie pogode na wyjazd na tor:szok::szok:
dobra,bo mlody idzie na kompromis,przyniosl kapcie,bo powiedzialam ze nie bede se bawic dopoki nie zalozy kapci:-D
 
Witam serdecznie :)
Niestety, jedna brzydka krecha :(
Ale czuję się okropnie, mam podwyższoną temp. kręci mi się w głowie - ale to może przeziębienie.
Jak nie przyjdzie @, to zrobię test a jak nie, to pazdziernik :)
Jestem dobrej myśli.
Ale okropna pogoda, co nie? Mialam pójsc do piknika, po jakieś zakupy, ale odechciało mi sie xp
 
Hej mamuski!
Myslalam ze uda mi sie wyjsc dzisiaj na jakies zakupki ale chyba d...p z tego :crazy: Dusia zarzadzila dzisiaj pobudke o 6.30 jak S wrocil z pracy bo uslyszala jak bral prysznic no i troche mnie sennosc nuzy Musze sie wam pochwalic ze od jakiegos czasu Nadia wreszcie przesypia cale nocki,budzi sie tylko nad ranem na mleczko i przewaznie spi do 8 :-) moze uda mi sie wyspac porzadnie zanim dzidzia sie urodzi...:-D:-D:-D
ampar3 fajna fryzurka,zupelnie inaczej wygladasz :tak: a co twoj synus powiedzial? jak tam po szczepieniu?
natalka1990 strasznie ci wspolczuje wczorajszej wizyty w przychodni,szczegolnie stresu podczas szczepionki Nadia niedawno tez miala te trzy szczepionki ale pielegniarka byla bardzo mila,jak tylko skonczyla to zaczela banki puszczac i zabawiac Duske wiec szybko jej przeszlo :tak: moze zmien sobie przychodnie jezeli masz inna w poblizu ;-) odnosnie brzucha to juz jest mocno widoczny ale poki co przytylam 2kg-najgorsze dopiero przede mna :dry: ale nie moge sie doczekac :-D
agnieszkaUK 100lat dla malzonka!! jak tam torcik sie udal??
doris78 Dawidek napewno szybko sie przyzwyczai do przedszkola,a nie dali ci mozliwosci zostawania z nim przez pierwszych kilka dni? Mojej siostry synek we wtorek idzie pierwszy dzien-oczywiscie sa przerazeni bo on nigdy sie nie rozstaje z jednym z rodzicow :dry:
createbylove zycze ci powodzonka i trzymam mocno kciuki aby te dwie kreseczki w koncu sie pojawily :tak:;-)
zanetabd7 :-D:-D:-D no to widze ze masz naprawde awersje do karmienia piersia,Dusia tak samo jak Olivka najadala sie szybko i nie wisiala na cycku zbyt czesto,do tej pory lubi moje piersi i jak sie przebieram to mnie caluje ale nie wydaje mi sie zeby przypomnialo jej sie ssanie :sorry2:
 
czesc kobietki ja tylko tak szybko bo niedawno wrocilam i obiadek trzeba zrobic wiec przyszedl milist na scan na 15 pazdziernika ale od meadwife nic jeszcze i troche mnie to dziwi
ampar wygladasz bobmowo super
doris mi rowniez sie wydaje ze Dawidek sie przyzwyczai wieksze dzieci od niego placza wiec sie nie przejmuj
createdbylove niekiedy tescik wychodzi negastywnie bo mogl byc zrobiony za wczesnier ja tak mialmzrobilam bosie zle czulam i nic ale potem okres sie spoznial i byly dwioe kreseczki wiec trzymam kciuki
 
witam babeczki
ampar-super wygladasz:-) a prawde powiem 'face to face':-p:-D naprawde fanie
zaneta-u mnie tez sa czesto wojny z papciami:wściekła/y:
dziewczyny w imieniu mojego mezulka dziekuje za zyczonka:-) ale jak juz mowilam ze on zamiast sie cieszyc urodzinami to jest zalamany ze to 30-stka:-D- glupek

ja tez sie wybiore na kulki jutro, tylko prosze podpowiedzcie jak mam tam z bd9 dojechac. chyba najlepiej bedzie z miasta, ale jakie numery tam jada? i moze ktoras z was tez bedzie sie tluc autobusem wiec moze pojedziemy razem?
 
agnieszka uk-najprawdopodobniej ja bede jechala busem,tylko nie wiem jeszcze o ktorej godzinie sie spotykamy na kulkach,ale jakby co to umowmy sie ze bedziemy na siebie czekaly na interchange na stanowisku z ktorego odjezdza bus 640,a godzine ustalimy jak juz cosik bedzie wiadomo :-)co??my sie nawet nie znamy osobiscie,ale jak zobaczysz jakas ciezarowke czekajaca na 640 to bede ja :-D:-D
 
reklama
Czesc:-)

Pisalysmy ze o 12 tej sie spotykamy:-):tak:

U nas kolejny ciezki dzien w przedszkolu byl:-(

MOJADZIDZIA-ja z Nim jakis czas siedze,ale ja uwazam ze takie przedluzane jest bez sensu,bo jemu nigdy nie bedzie dosc:baffled:
 
Do góry