reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

createdbylove- hej jesli masz ciezka prace pracodawca jest zobowiazany znalezc ci lzejsze zajecie tak bylo w moim przypaku kiedy bylam w ciazy dostalam leciutka prace a pozniej tylko siedzialam i sie obijalam ja bylam na kontrakcie ale w twoim przypadku powinno byc tak samo wszystko jest wypisane na internecie jak to dziala musisz tylko dobrze poszukac bo ja niestety pozyczylam wszystkie wydrukowane inf na ten temat ale ktos mi juz tego nie oddal a przy okazjii Gratulacje :)!
 
reklama
hejka
ja tylko na chwile,pozniej wpadne
createdbylove-ja pracowalam przez relaya i nie powiedzialam im ze jestem w ciazy,tylko w firmie ale dopiero jak bylam w 19 tygodniu bo sie balam ze mnie wywala.moja kolezanka tak miala,ale nie powiedzieli jej ze wywalaja ja bo jest w ciazy tylko ze nie ma pracy:wściekła/y:zawsze zanjda inna wymowke,ale tez zalezy od firmy,bo w farnellu tam gdzie pracowalam przez relaya bylo super,dawali mi posiedziec a nie pickowac po 8 godzin,zmienili mi zmiane zebym mogla autem dojezdzac.ale to zalezy od agencjii.no i gratulacje ogromne:-)
glodna jestem wiec pozniej cos klikne wiecej
 
Witam sie;-):-)
Ja zaczelam dzis w nocy bardzo psikac,chyba z 10 razy pod rzad:szok: myslalam ze to alergia znow,ale potem obudzilam sie z bolem miesni i z lekkim katarem jednak-wiez przeziebienie mnie bierze:-( Z racji tego odpadlam dzis z plywalni-A.pojechal z mala sam:tak:,a ja sie nasmarowlalam Vaporu i pije goraca herbatke z cytryna,mam nadz ze przegonie to cholerstwo:tak::tak:
CREATEDBY LOVE-gratulacje:happy2: bylabym zdziwiona gdyby wyszlo inaczej ,bo Twoje wsz objawy wskazywaly na ten stan:tak:;-) Co do pracy to ja nie mam pojecia,bo z Nati pracowalam tyl pierwszy miesiac,potem wygasala mi umowa ,a ciaza i tak byla zagrozona wiec sama zrezygnowalam z pracy,bo lezalam i musialam sie bar oszczedzac,ale napewno warto zasiegnac porady o tutejszym kodeksie pracy:tak::tak:
NATALKA- a nie chcesz pozyczyc tej babci kiedys,coooo??:confused:;-):-D fajnie Wam:tak:
 
czesc wszystkim u nas weekend mija szybciutko dzis jak narazie nie bylam w lazience wiec moze juz powoli mijaja mi te nudnosci
createdbylove GRATULACJE
kobietki czy ktoras nie chce moze swinki morskiej razem z klatka znajomi jada do polski i nie wiedza co z nia zrobic
 
Hej leniuchy;-)
Pisać się nie chce co??? ale nie dziwię się bo mi też się nie chce:-p

Olivia zasmarkana od kilku dni i teraz chyba Marcel złapał bo zaczął gadać przez nos:-( Ale On to chłopak zdrów jak rydz więc liczę na to że skończy się tylko na małym katarku:tak:

Createdbylove gratulacje:-):-) z pracą nie pomogę bo nie znam się na tym:-(
Roksanna zdrówka dla Mati:-)
Monia ja tak samo jak dziewczyny przemywałam tylko wodą i odpadł po 10dniach chyba:tak:

Spadam spać. Przedwczoraj miałam ciężką noc bo co chwilę musialam wstawac do zagilanej Olivki więc wczoraj postanowiłam się wcześniej polożyć. O 9 byłam już w łóżku a o 9.30 wstałam bo znajomi przyjechali na spontaniczną flaszkę. Teraz trzeba to odespać:-D
 
Czesc mamuski!!
Troszke mnie nie bylo,ale to z nadmiaru zajec Bylysmy w srode na play&stay,Dusia fajnie sie bawila,poznalam polskie mamusie wiec troche sobie poplotkowalam a w czwartek bylam na zajeciach w sasiednim miasteczku i chyba bede jezdzila co tydzien to przynajmniej Nadia dwa dni w tygodniu bedzie miala zapewnione towarzystwo Wczoraj znalazlam u Dusi dwa nowe zabki ale chyba troche temu wyszly bo jeden jest juz calkiem spory-ale ze mnie mama :zawstydzona/y:
createdbylove GRATULUJE DZIDZIUNI!!!! Bedac w ciazy rowniez pracowalam przez agencje ale nic nie mowilam bo i tak planowalam odejsc w 3miesiacu Jezeli masz spoko przelozonych w firmie dla ktorej pracujesz to moze najpierw im powiedz Powodzonka!! ;-)
monia22310 ja tylko powiele kolezanki-przemywalam przegotowana woda,pepuszek odpadl po 1.5tyg,pamietaj tylko zeby po kapieli dokladnie osuszyc ale najlepiej wogole nie moczyc,spirytus mozesz kupic tutaj w aptece :tak:
natalka1990 fajnie masz z babcia,nie teskni ci sie za Claudia? Mi mama ostatnio powiedziala zebym Dusie przywiozla na caly dzien,ale jeszcze nie jestem gotowa :dry::-:)-p
graziul xxx zdroweczka cieazaroweczko! oby to bylo zwykle przeziebienie ;-)
 
czesc laski
marta84- sto lattttttttttttt :-)

u nas chorobowo-tzn ja jak zwykle nie domagam,nos zawalony, podwyzszona tem i ucho mnie boli:-( jeszcze w ten weekend tak zimno bylo u mnie w pracy:-( smiem powiedziec, ze u mnie w lodowc jest cieplej:-D
w sobote byliismy w matalanie na zakupach-wzielam przykalad z graziulki i uzupelnilam braki w zimowo-jesiennym asortymenie, ale tylko nikolce.jeszcze pare rzeczy trzeba dokupic, ale pomalu;-) jestem zadowolona z tych zakupow-poprostu kocham matalan:-)
a po przyjezdzie do domu zrobilismy male przemeblowanie u nikoli w pokoju, wiec wyglada dziewczeci i dziecinie:-) zostalo mi do dokupienia pare dodatkow i wszystko bedzie ''ready''

moje dziecko ostatnio mnie zaskoczylo, w sobote po poludniu jak wstala z drzemki uslyszalam jak drepcze u gory w pokoju, wiec rzucilam kurczaka i pobieglam na gore, a nikola zadowolona siedzi na kibelku. sama polozyla soebie podkladke i usiadla na toalecie, zrobila siesiu i sama sie podtarla hahha ale sie z neij usmialam, ale dumna jestem ze nawet slow mi brak, zeby to opisac:-)

mojadzidzia-super ze sie integrujesz z polskimi mamusiami, ja to na dziewiatce niby mam jedna kolezanke z dzieckiem, ale ona to caly czas w domu siedzi:sorry2: wiec ja organiuzje sobie czas w szkole do ktorej chodze z nikolka/no i ani jednej polki:-(
a nie przejmuj sie ze nie zauwazylas zabkow u Dusi-ja u nikoli przegapilam 3:szok::zawstydzona/y:
Createdbylove- ja na twoim miejscu nie mowilabym nikolmu o ciazy-ze wzgledow prostych-w pracy sa kolezanki i przelozeni teraz dla ciebie ok, ale zawsze znajdzie sie ktos kto ci klode pod nogi moze polozyc, oni mysla o swoich interesach-niestety, tym bardziej ze pracujesz dla agencji-u mnie w pracy byla nie jedna w ciazy z agencji, pozniej ich juz nie bylo-bo zawsze znalazl sie powod do zwolnienia, nikt nie powie ci zwalaiam cie bo jestes w ciazy-bo wtedy moglabys posadzic ich o dyskryminacje, ale jest 1000 innych powodow jaqkie moga przytoczyc wreczajac ci wymowienie.bardzo inteligentnie mozna omijac nasze prawa-pracownikow. przewaznie jest tak, ale byc nie musi:tak:
powiem ci jeszcze jedno zajscie, ktorego bylam swiadkiem./agen, major/ przy mnie zwolnili ciezarna miesiac wczesniej niz maiala odejsc-tak sie zdenerwowala ze zagrozila im tym ze zrobi porzadek ze zwolnieniami ciezarnych tak jak oni to robia i powiedziala ze jezeli cos sie stanie jej lub jej dziecku to poda ich do sadu, za zszarpane nerwy i uszczerbek na zdrowiu. podzaialao-zostala w pracy do konca, a jej dwie kolezanki ciezarne mialy juz spokoj. ja ci zycze powodzenia:-)

uciekam zakropic ucho, bo boli.

 
Ostatnia edycja:
Czesc :-)

U nas jakos leci ale weekend nie byl za ciekawy wszyscy sie pochorowalismy na maksa:no: Ja caly piatek przelezalam w sypialn pod koldra nafaszerowana tabletkami moj jeszcze wtedy w miare kontaktowal to sie zajal Mala ktora tez nie wygladala za ciekawie:no: W sobote juz musialam radzic sobie sama bo P musial isc do pracy a jak wrocil to wygladal jak trup:szok: Wiec o weekendzie nic ciekawego nie napisze;-) Na szczescie dzis czuje sie o niebo lepeij i widze ze Vicky tez juz przechodzi ale z P nie jest za ciekawie a musial isc do pracy:wściekła/y::wściekła/y:
Dobra koniec zrzedzenia:-p

Agnieszkauk zdrowka zycze wiem przez co przechodzisz:tak:
createdbylove Ja rowniez nie pomoge w sprawie pracy bo nigdy nie pracowalam przez agencje. Ale tak po cichu soebie mysle ze lepiej abys nie mowila narazie ze jestes w ciazy:tak:
mojadzidzia fajnie ze znalazlas polskie kolezanki:tak: Tylko zebys o nas nie zapomniala;-)
Monia ja rowniez niczym nie przemywalam pepuszka i super sie wygoil i odpadl po okolo tygodniu:tak:
Sylwiam no to sobie odpoczelas:-D Ale po alkoholu lepeij sie zasypia hehe:tak:zdrowka dla dzieciaczkow:tak:
Natalka jak ja Ci zazdroszcze ze masz tu mamcie:tak: tez bym tak chciala:tak:
Graziul duzo zdrowka dla Ciebie oby szybko przeszlo:tak:
Roksanna dla Twojej gwiazdeczki tez zdrowka zycze:tak:

A teraz uciekam bo weny juz zabraklo:baffled: mam nadzieje ze wszystkim odpisala a jesli nie to przepraszam ale jeszcze nie funkcjonuje w 100%:-D
 
marta 100 LAT KOCHANA
CREATEDBYLOVE JA NIE PRACOWALAM WIEC NIE POMOGE ALE DZIEWCZYNY SIE JUZ WYPOWIEDZIALY
a mi sie strasznie wglowie kreci chyba mam niedotlenienie trzeba sie przewietrzyc
chorowitkom zycze zdrowka bo troszke was jest
ahas chyba zadna nie jest chetna na swinke wiec mam pytanko czy nie wiecie czy mozna ja oddac do zoologicznego lub gdzies indziej
 
reklama
Hejka
Na wstepie witam nowe mamusie:-)i oczywiscie Gratuluje przyszłym mamusiom:tak:
Martuśka Wszystkiego Naj...Kochana (To i le juz wiosenek zaliczyłas???)
AguśkaUk Zdrówka Co ty tak chorujesz:sorry2:Ty chyba powinaś jakieś badania sobie pyknąc,bo co rusz to cos sie dzieje.
Createdbylove Ja pracowałm na początku ciazy dla agencji,a potem dostałm kontrakt i powiem ze i tak zostałam bez pracy w 7 mies ciązy.:-(Wiec ja bym radziła nic nie mówić do konca 3 mies ,bo nie masz takiego obowiązku.Aby sie starac o maternity musisz min przepracować 40tyg na 3 mies przed planowana datą porodu.I wtedy pobierasz z agencji albo z job cener.Chyba ze jest to tak ciezka praca ze nie dajesz rady (to poprosu powiedz co i jak)Ale to juz wszystko zalezy od pracodawcy.
Acha Tu potwierdzeniem ciazy jest skan w 13 tyg.
Juz nie pamietam kto pytał o pempuszek ale powiem ze ja tu w szpitalu dostał puder i odpadł po 5 dniach
Roksanna Przyznam ci sie ze i ja sie uzalezniłam od facebooka:-DWiec jest nas juz dwie .Zdróweczka
Mojadzidzia Fajnie ze masz nowe znajomosci.Przynajmnie jakoś inaczej bedzie czas mijał;-)
Agaam zdróweczka;-)
Alfa 1 z egoo co słyszałm to columbus całkiem fajna szkoła,i duzo tam polskich dzieciaczków.Tylko im wczesniej zapiszesz to wieksza szansa ze blizniaki beda tam chodzić.Ja swoja zapisywałm jak amelka miała 11 mies.

A ja od dzisiaj doprowadzam sie do porzadku ,czyli nowa fryzurka ,pazurki,maseczki i inne duperele powiedziałm sobie koniec z matka polką;-)
Kurcze juz musz zmykać do lekarza
 
Do góry