reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)
U Nas tez nudy:sorry2:chcialam w sumie isc z Nimi na basen,ale tak sie obawiam z tym uchem Davidka,wiec siedzimy w domu.
J wzial sie za malowanie chlopakow pokoju, 1 pomieszczenie na tydzien,wiec moze za jakies pare miesiecy skonczymy remont:-D:-D

MAMATROJECZKI-cena super za ten gajerek:-)ja 4 lata temu jak kupowalam Kubusiowi to zaplacilam 30f:crazy:wiec Ci sie strasznie udal ten zakup:tak:
A co do collegu bysmy razem tak i tak nie chodzily.Bo jak juz Sylwia napisala ,ja chodze na rano i gdzie indziej.Troche zla jestem ,bo chcialam blizej mnie ,ale jak na razie jeszcze tam nie ma zajec:-( a tak mam jakies 20 -25 minut autem:baffled:

ANIA1812-to Filip jak tak bedzie umial modlitwy,to jak bedzie mial komunie nie bedzie musial sie uczyc:-)

ZANETA-udanego urlopu:-)a Pawelek to zuch chlopak:-)

ASINKA Z-zdrowka dla Was:tak:
 
reklama
czesc wszystkim u nas tez nudy jak nie wiem pewnie przez ta pogode
zaneta ciesz sie wolnoscia poki mozesz i wykorzystuj kazda okazje do odpoczynku
ampar to sobie pospaliscie ale super ja chocbym chciala to bym na lozku nie wylezala
oki spadam wezme sie za odkurzanie na dole milego weekendu
 
hej laseczki
w ta przepiekna pogode humor mi dopisuje jak nigdy:-) moj malzonel wybyl dzis do londynu, takze z Nikoletta same jestesmy do jutra/ wlasnie skonczylam farbowac sobie wlosy/mialam robic pasemka ale zdecydowalam sie na braz/ tak sie bilam z myslami bo moje dorbre ja podpowiadalo mi pasemka, ale moje serche chialo braz:-p i tak sie stalo. debatowalam jakis czas temu z roksana;-) i jednak wyszlo na braz.tylko moja skora na glowie wciaz czuje farbe:-( jaks typowo mocna byla:baffled: chyba jeszcze raz glowe umyje:nerd: pozatym u nas nic ciekawego
kolezanka na facebooku wkleila zdjecie ciasta snikersa i teraz mam na nie taka ochote ze szok:-:)-(
zaneta- wypoczywajcie:-)
 
Czesc dziewczynki:-)
Malo nas..malo nas.....:-D:-D:-D;-) ale co sie dziwic weekend byl ,no i jesienna pora ogolnie chyba malo sprzyjajaca dobrej wenie:szok::tak:
U nas weekend bardzo leniwie minal:tak: ale czasem tego potrzeba dla duszy i ciala:tak::-D
Wczoraj bylam wykorzystac moje vouchery w Peacoc.tzn,planowalam kupno tylko pizamki i kapciuszkow ,ale ze bylo 20%off...to zal byloby nie skorzystac:tak:;-):-pWrocilam zadowolona ,bo bar lubie ten sklep,ceny przyzwoite a i jakosc ok!;-):tak:
Mala spi ,A montuje film,a ja sobie nozki mocze w goracej wodzie.Czas na pedicure bo juz sie tego domagaly:-D:-D:-D
SYLWIA-tak tez sobie potewm uzmyslowilam ze neta nie ma:tak:
DORIS-jak uszko juz calkiem oki??
AGNIESZKA-napewno wygladasz super w brazie,a na jesienna pore to kolorek akurat:tak::tak::tak:
pozdrawiam wszystkie,paaaaaaaaaaaaa
 
Sorrki ,bo pominelam:zawstydzona/y:
ZDROWKA dla chorowitkow:tak:
ZANETA-wypoczywaj ile sie da!!:tak:
AMPAR I M0205...o Wy spiochy jedne:-p:-p
ANIA-niooo chyba duzy bebenek mam,kazdy tak mowi;-) Mysle ze kruszynka to E raczej nie bedzie:tak:;-):-D:-D:-D
noo teraz moge spadac.paaaaaaaaaaaaaaaaa:-D
 
witam.
mam do was pytanie. czy kupowała któraś z was psa tu w anglii? chodzi mi o psa z rodowodem. potrzebuje zobaczyć jak tutejsze papiery wyglądają:confused:
potrzebna mi ta wiadomość przed piątkiem. z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Czesc mamuski!
Ja od kilku dni troche kiepsko sie czuje,cos mnie brzusio pobolewa z jednej strony :no::-( dzisiaj utknelam w domu bo wymyslilam sobie golabki na obiad wiec od rana przy kuchni a jak skonczylam to Dusia poszla spac :dry:
ania1812 dzieki za porade,ja sie domyslilam jak zauwazylam plesn na parapecie :szok::szok: sprawdzalam ceny tych pochlaniaczy wilgoci ale drogie sa wiec postanowilismy najpierw pojechac do agencji zobaczymy czy oni beda chcieli cos z tym zrobic Jak czesto musieliscie to wlaczac?
 
hello:-)
My wlasnie wrocilysmy ze spacerku:happy: Chlodno jest ale sloneczko ladnie swieci;-) Porobilam troche fotek jak Nati zbiera liscie i kasztany:tak:
Posprzatane mamy ,obiadek sie gotuje,takze siedzimy sobie i sie relaksujemy:tak:
NEFRETETE-nigdy nie widzialam owego certyfikatu -wiec nie pomoge ,sorry:no: A co jednak bedziecie piesia kupowac:confused:
MOJADZIDZIA-co do prania to kiedys tez czesto mialam taki klopot ze jak schlo na suszarce to smierdzialo:angry::angry: Musialam wsz na kaloryf suszyc:tak: Ale u mnie to byla wina chyb a pralki i proszku:tak: A bol brzuszka..wspolczuje,powiem Ci ze wlasnie mam to samo juz 3 raz z przerwami:crazy::-( tez mnie bardzo kluje z boku:szok: pewnie dzidzie sie zle ukladaja:tak:
Jutro sie chyba przejdziemy na miasto,bo jestesmy zaproszone w czwartek na urodziny,trzeba prezent wybrac:tak:
to narazie kobitki,paaaaaaaaa
 
GRAZIUL ale masz juz duzy brzusio.widac ze synus duzy bedzie.a ja ci pozazdroscilam i tez brzuszek pokaze a co...
Nelka spi,obiadzik sie gotuje a ja na ebay-u małej ubranka kupuje bo te co ma to juz ledwo ledwo zaklada teraz jej zamawiam sa na 2-3 lata nie wiem czy za duze nie beda ale ona zawsze tak miedzy rozmiarami jest wiec albo za duze albo za male .Wczoraj z Ł rozmawialismy mniej wiecej jakie imiona nam sie podobaja ale jakos ciezko wybrac...
 
reklama
Hej laseczki ale tu cisza:szok:.Co jest z wami :baffled:?
Ja nie pisałam w ostatnich dniach bo choroba mnie dopadła i jakoś długo mnie trzyma.Nos mam zapchany na maksa.U nas nic ciekawego Oli ostro broi wszędzie go pełno:wściekła/y:.Jak nie grzebie śmietniku to miesza w kibelku i próbuje wyciągnąc kostkę z ubikacji:tak::-D.Dzisiaj jak myłam zęby to w miedzy czasie ooderwał spory kawał tapety włazience:sorry2:.A wczoraj wrzucił samochód do wc ja nawet tego nie zauważyłam :no:.Ale na szczęście Krystian tak:tak::-D.Także wesoło mam :sorry2:.Trochę się odzwyczaiłam od takich niespodzianek:tak:.A bałagan taki robi z zabawkami że żeby przejsc przez pokój to trzeba zrobic niezły slalom :szok:.Najlepszy jest Krystian który jak widzi jak Oli wywala zabawki z pudełka to juz krzyczy że on tego sprzątac na pewno nie będzie:-D.
Mam do was pytanko co do argosu.kupiliśmy w zeszłym tygodniu w Argosie telewizor i tak się zastanawiał czy mam na niego gwarancje?Wiem że mogę wykupic ale zastanawiam się czy jak się nie wykupi czy wogólę jakaś jakaś?No w końcu sklep tez powinien dawac jakiś okres gwarancyjny chociaż na rok:baffled:.Tak mi się przynajmniej wydaje:baffled:.
nefretete ja nie mam pojęcia:no:.
 
Do góry