reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej witam wieczorowo:-)

U nas jeszcze niunka nie spi:baffled: Zasnela nam w aucie jak jechalismy na zakupy i teraz jest pelna energii, mam nadzieje ze chociaz jutro dluzej pospi ale znajac jej mozliwosci to pewnie nie:-D
Ale tu dzis wyjatkowo tlocznie:tak::tak::tak: Ale to dobrze bo jest bynajmiej co czytac gorzejz odpisywaniem:-D

Ragazza, Kasia ja tam na ubezpieczeniach sie nie znam tym zajmuje sie moj maz, ale zapytalam go i my placimy 58Ł na miesiac:tak: i wybralismy najtansza opcje:tak:
Tynia ty zawsze narobisz smaka jak nie na kopytka to na pierogi mmmm uwielbiam:tak: a z przpisu na syropek tez skorzystam:tak:
M02... mi osobiscie bardziej podoba sie Emilka:tak:
Graziul ja szczerze mowiac odkad padl nam kwiatek na tym mieszkaniu to nie mam zywego:baffled: Ale majac tamtego kwiatka na poprzednim mieszkaniu to podlewalam jak mi sie przypomnialo:zawstydzona/y: A tylko przeprowadzilismy sie na ten dom i kwiat padl nie dlugo po tym:sorry2::sorry2:

Kurcze ja juz nie mam podgladu bo caly czas o tych ubezpieczeniach:-D
Moj zawsze sprawdza ceny ubezpieczenia na gocompare.com :tak::tak: Wlasnie teraz na ten temat rozmawiamy:-p Po krotce mi wyjasnil ze jest bardzo duzo czynnikow na ktore oni patrza:tak: Wiec ceny na kazdym bd sa bardzo rozne:tak:
 
reklama
Jezuuuu dziewczyny a mnie znów jakaś jelitówka dopadła. Jest mi strasznie niedobrze i okropne rozwolnienie. Nie mam już siły na to. Jeszcze niedawno miałam to samo:-( Macie jakieś sposoby na tą zarazę?

Moja niunia poszła spać bez smoczka:szok::szok: Jak szła spać to nie mogłyśmy go znaleźć i ja tak z głupia franc położyłam ją spać bez licząc na to że szybko padnie bo nie spała w dzień. No i zasnęła:szok: Ciekawe czy noc prześpi. Pewnie jak się będzie budzić to jej dam ale jutro może znowu schowam.
 
Hej u mnie dzieciarnia już śpi a ja zaraz idę praspowac.

sylwia.m nie mam pojęcia co by Ci mogło pomóc.

m025...Mi się też podoba Emilka.A twojemu mężowi jakie się podoba?

Graziulxxx mi się jakoś kwiatki trzymają na tym naszym mieszkanku a podlewam je jak mi się przypomni.
 
hej laseczki !!!ale dzis jest co czytac to fajnie :) chyba przez ten wiatr wszyscy w domu siedzeli :/ dzisiaj moj K zrobil mi niespodzianke i wzial sobie jutro wolne :happy2: :-) graziul niestety nie znam sie tak dobrze na kwiatach poczytaj na internecie moze cos na ten temat pisza albo zapytaj w ogrodniczym .Polecam ten na Tong street nazywa sie TONG GARDEN CENTRE i jest jeszcze na bd2 na Canal road ale nie pamietam jak sie nazywa . KURCZE jeszcze mialam ktorejs cos napisac ale jzu nie pamietam komu jestem taka spiaca ze ucikam papa
 
hej!!!
u mnie dzieciaki dopiero posnely!Ola ogladajac bajke a filip to chyba ze zmeczenia bo nie spal od 15.30 i zasnal chyba o 21.00,mam nadzieje ze pospi kilka ladnych godzin.:-):-)
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie tego bd8,wpisalam w google map adres no i niby fajne to osiedle,ladne, nowe domki!no zobaczymy jak to bedzie,ale pewnie nic!!!
Kasia1881-chyba na 25 miejscu bylam,ale nie wiem czy to ma znaczenie bo tak jak ty mowilas teraz mi sie wyswietla 69 i nie wiem czy tyle jest chetnych czy teraz ja jestem na tym miejscu!!:-:)tak:
A spotkanko to tak mysle ze na 12,oczywiscie jak ktoras bedzie wczesniej to drzwi beda otwarte!!!
Tynia-tak to jest first.do mnie odjezdzaja ze stanowiska D(626,623,622)
Sylwia-wspolczuje,mnie tez cos chyba bierze bo caly dzien mnie mdli!!!Bravo dla Olivii,oby sie udalo!!!:-D:tak:
Graziul-ja tez podlewam kwiaty jak mi sie przypomni i jakos jeszcze rasna!!haha:-D
Ja na ubezpieczeniach sie nie znam,ale z ciekawosci sprawdze jutro!!!I fajny domek na bd18(shipley)zabidowalam ale pożyjemy,zobaczymy!!!pozdrawiam
 
witam z wieczorka kobietki !!!! mała już śpi to mam chwilkę ,oj te choróbska nas dopadły nie też gardło tak boli ze szok!!!! chcę sie pochwalić ze dostaliśmy klucze od mieszkania także pełną para zabieramy się za remoncik a jest co robić !!!! i czeka mnie przeprowadzka!!!!
domi
no mój też wzioł sobie jutro urlop i bierze sie za remont !!
kasia8118 super ze już jesteś tak pusto było bez ciebie!!!! co do ubespieczen sie nie znam wiem ze nam wychodzi 150 f na miesiąc !!!! nie zle co??
sylwia oj biedulka to cię wzieło współczuje ,sama nie wiem co może ci pomóc !!!!!no widzisz jaką masz zdolną córeczke nie musisz ją oduczać od cycusia !!!zobaczysz jak jutro!! sylwuś dostałam mieszkanie w shipley niedaleko w sumie odemnie.
agaam niunia dziś z mamusią i tatusiem spędza wieczór oj te dzieciaki , moja już na szczęście śpi !!!!
ragazza jak wrócę do pracy mała bendzie z tatusiem a co drugi tydzień ,bendę ją zostawiać u bratowej bo bendę mieszkać tera nad nią bo mój h pracuje na zmiany myśle ze jakoś podołam !!!!
graziul no żeby tatuś nie zrobił córeczce niespodzianki i nie kupił pieska!!!!!może za bardzo pielęgnujesz tego kwiatka!!!
m02no mi oczywiście ze emilka jak bym ja nie miała tak na imie to bym dała mojej córce!!!! no biedulko już niedługo !!!
tynia no ja też lubie pieroszki ale mój H nielubi więc dla mnie samej nie chce mi się robić.
dobra już nie wiem co pisać uciekam pomalutku do spania bo jutro startujemy z remoncikiem !!!!!!!!
 
hej:-)
dzis chyba zapowiada sie ladny dzien:happy: wiec zaraz sie biore za ogarniecie domku,szybki obiadek sklece i idziemy na dworek:tak: wreszcie:happy:
malej faktycznie wysypka schodzi ,wlasciwie zeszla juz calkiem:happy:Dzieki za porady:-)
Za to w nocy spala koszmarnie:crazy:Jeju wykoncza mnie te dzieci:angry:;-) jak maly spi lepiej to ona znow wariuje:tak: Znow A powedrowal na sofe:wściekła/y: I co z tego ze w koncu kupilismy wygodne lozko i materac ortopedyczny jak on nadal bidny polamany do pracy wstaje :crazy::crazy::angry::angry: A ona w dzien nic nie chce prawie jesc a noca wola pierogi:angry::angry::szok::szok::szok::szok::-D
EMILKA-wiesz ze chyba masz racje :-( za bardzo dbalam o tego kwiata i przdobrzylam:wściekła/y:
Dziewczyny dzieki za porady ,czytalam juz tez na necie ,ale nadal durna jestem bo ona ma wsz objawy:crazy:czyli juz chyba nic z tego nie bedzie:angry::angry: a to w sumie byly trzy dracenki razem w jednej donicy:-:)-:)-(ale jestam na siebie zla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
SYLWIA-A .tak nie do konca caly,bo potluczony niezle:crazy: no ale tak to jest jak sie wariuje,bo to nie bylo przy zwyklej jezdzie na ulicy:no::angry:a jak R jezdzi to na jeden dzien:confused:juz chyba pytalam ,ale zapomnialam:zawstydzona/y:
ASIUNKA-trzymam kciuki za bidowanie;-):tak:
M0205...Emilka mi sie tez podoba:happy:moja przyjaciolka tak wlasnie nazwala ter swoja
tygodniowa corcie:tak:Lena -jednak bardziej,mam slabosc do tego imienia i kiedys moja druga corke bym tak nazwala:tak:
KASIA-podziwiam Cie ze chce Ci jesz prasowac tak pozno po calym dniu:tak::szok:
TYNIA -za ta plytke to mnie normalnie oskalpuj:tak::angry::angry:przepraszam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(
 
SYLWIA-wspolczuje Ci bardzo kurde z ta jelitowka:((((( ja nie wiem co doradzic niestety ale moze porostu jakis wirus niedoleczony w Tobie siedzi :(((
 
Czesc

No dzisiaj to chyba wkoncu bedzie ladny dzien,musi byc bo ja do sklepu sie wybieram,a ma spory kawal.

GRAZIUL-Natka niezla jest z tymi pierogami w nocy....Moj David ma ponad 3 lata ,a czasem zdarza mu sie taka akcja w nocy.

EMILKA-to czeka Ciebie teraz pakowanie,oj .Fajnie ze bedziesz tak blisko brata mieszkala.

M02....-mI sie tez z tych imion co napisalss najbradziej podoba Emilka.

ASIUNIA-trzymam kciuki za domek.

A co do ubezpieczenia to ja tez nie wiem jak oni to licza,my teraz wlasnie zmienialismy auto i w tej ubezpieczalni co bylismy tyle lat ,zaspiewali sobie 1200f ,a znalezlismy w innej za 550f,roznica kolosalna.

SYLWIA-zdrowka
 
reklama
Hej:-)

Ja dzisiaj już lepiej się czuję. Czasami czuję się jak jakaś hipohondryczka bo ciągle coś mi dolega i zastanawiam się czy naprawdę coś mi dolega czy może każdy tak ma a ja przesadzam:confused: Jedno jest pewnie - nie cierpię źle się czuć, ale to chyba nie tylko ja:-D:rofl2:

Olivia przespała calutką noc bez smoka ale obudziła się bardzo wcześnie bo już o 6:szok: Złamałam się i dałam jej smoczka i tym sposobem mogłam pospać jeszcze do 7.30:-p Teraz chodzi i go szuka:-D Jeszcze ją trochę potrenuję ale nic na siłę.

Graziul przeważnie jeździ na jeden dzień. Wyjeżdżają wcześnie rano i wracają koło 19. Teraz w marcu jadą na 2 dni ale jakby Twój A się zdecydował i naprawił motor do tego czasu to może sobie wrócić już po jednym dniu. To jakieś 2 godzinki drogi od Bradford. No ale jakby co to oni jeszcze będą jechać nie raz więc będzie okazja:tak: To gdzie On tak szalał że tak się poobijał?

Dorota słońce ładnie świeci ale nadal jest zimno i wieje:baffled:

Emilka
no to ciężki okres teraz przed Wami ale potem jak fajnie będzie mieszkać sobie w wyremontowanym mieszkanku;-) Oczywiście wpraszamy się żeby zobaczyć efekt końcowy:-D

Asiunia ale szczęście, że wkońcu umówiłyśmy się na czwartek bo dzisiaj mi się przypomniało że w środę mamy fryzjerkę umówioną:tak:
 
Do góry