reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny !!! Dzis prawie caly dzien cos robilismy zakupy pozniej z Alexem u lekarza bylismy bo dostal jakiegos
uczulenia na pupci .Bylismy w tong garden centre i nareszcie kupilam sobie kwiaty na ogord i posadzilam warzywa:-):-):-) takze teraz tylko pozostalo poczekac do maja az wszystko pieknie rozkwitnie:-):-):-) .Czeka nas tez malowanie plotu ale ciagle brakuje pogody ale i tak jzu praktycznie ogrod nabiera uroku :-) bo byl juz taki szary .....Jutro z rana do fryzjera tazke pewnie humor tez bedzie mi dopisywal .Dzieciaki odstawaimy na caly dzien do dziadkow wiec bedzie troche czasu dla nas .Kupilismy sobie rowery wiec moze sobie pojezdzimy bo mam za malo ruchu :-D:-D:-D ale mi sie rozpisalo dobra kochane uciekam udanego weekendu zycze wam !!!
 
reklama
Witam.
U nas dzisiaj od rana wielka zadyma i wielkie przeszukiwanie papierów bo nie mogliśmy znalesc polskiego akty urodzenia Olinka.Jakimś cudem się udało.Wszystko przez ten remont wiecznie chodzę i czegoś szukam.
Strasznie dzisiaj wymarzłam w tym konsulacie polskim.Klima była dosyc mocno włączona a ja głupia wystroiłam się dzisiaj w spódniczkę i mi pipi zmarzła.Paszport mamy do odbiory jakoś na początku kwietnia więc spoko.Bilecik do polski mam już kupiony jak na razie w jedną stronę bo powrotny jeszcze trochę drogi i czyham na promocje.

Sylwia.m i Graziulxxx sorki ze od rana dupsko trułam.

Tynia i wiki czyli try chcesz jechac do Asinki sama bez Wiki?Mój kończy o 11.30 i nie wiem czy ma to sens żebym wlekła się dwoma autobusami.Ciekawe o której byłabym u Asinki.Długo się jedzie z z centrum na bd12?

Asinka sprawdzałaś to ubezpieczenie bo strasznie jestem Ciekawa?

Marta ja u tej Marty fryzjerki obcinałam tylko włosy i płaciłam 20f ale pytałam się kiedyś o pasemka to mówiła ze za moje włosy by wzięła 45f.

Emilka to czeka Ciebie kupa roboty ale pewnie jesteś bardzo szczęśliwa że macie już klucze.Pamiętam jak my dostaliśmy klucze do naszego mieszkania to byliśmy tacy szczęśliwi.A teraz się nam w d..po przewracało(w sumie to mi bo mój to nie chcę isc mieszkac gdzie indziej) i człowiek wiecznie chce więcej i więcej.

domi85 a wy wynajmujecie domek czy macie od państwa?W jakiej cześci bd4 mieszkasz?Jesteś zadowolona?

Renuska ty jak mój Oli pranie zamiast do pralki wkładasz do śmieci hi hi.

Agaam a może Tobie brakuje witaminy S???

Dziewczyny wiem ze jestem zakręcona na maksa bo Sylwia już chyba z dwa razy dawała mi numer do waszej fryzjerki ale proszę jeszcze raz bo standardowo nie wpisałam w tel.a karteczką z numerem zajęli się pewnie chłopaki.
 
Ja dzisiaj żeby było ciekawie zasmarkana jestem:wściekła/y: o matuluuu jak nie urok to sraczka:-p
Dzień szybko zleciał bo było co robić. Byłam odwieźć szwagra na lotnisko to wzięłam Marcela i Dawida żeby popatrzyli sobie na samoloty. Posiedzieliśmy tam godzinkę z kawałkiem a za parking zapłaciłam 7,50:szok: Masakra, no ale przynajmniej chłopaki mieli frajdę. Podobno gdzieś tam koło lotniska jest park z jakimś jeziorkiem. Muszę wybrać się tam wiosną to popatrzą sobie na samoloty za darmo:-D

Ragzza ja tam nie wiem czy to jelitówka czy nie, na pewno coś w ten deseń bo biegunka i "prawie" wymioty.
Jstysiak ach, jak sobie pomyślę że mam iść ze sobą do lekarza to mnie aż trzęsie. Jutro w polskim sklepie kupię sobie jakieś probiotyki co by te moje jelita podreperować bo nieźle mnie przeczyściło.
Ale dobra koniec już tego tematu nieprzyjemnego:rofl2:
Kasia8118 nie masz za co przepraszać;-)
Agaam i udało się podłaczyć cbbies. My się cały czas przymierzamy ale nigdy czasu nie ma a moim dzieciom ani jimjam ani ten playhouse nie pasuje:no:
Tynie i nie pękłaś?:-D Ja pierogów to zjadam max 6-7 a ruskich to wogóle nie lubię.


Na manningham lane otwierają nowy polski sklep. Podobno większy niż piknik i najtańszy w okolicy. Przynajmniej tak się reklamuja na bradford24. Ciekawe.....
 
ja tylko na chwilkę bo jestem padnięta cały dzień na nogach !!!! zrywałam tapete w nowym mieszkanku szok chyba było ich z 5 troszke odpocząć i jutro znów bo jest co robić !!!! no jak skończę i się urządzę to bardzo zapraszam !!!! ale troszkę to potrwa!!!! oki uciekam kochaniutkie bo ledwie siedzę!!!!!!!
 
Cześć dziewczynki.
Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe.

U nas powolutku jakoś leci. Ostatnie dni pogoda koszmarna. Sara dostawała wścieklizny, bo z domu na spacer nie wychodziliśmy (przyzwyczaiła się, że codziennie gdzieś chodzimy).

Dzięki za odpowiedzi co do internetu. Chyba zmienimy go na virgin, bo ten talk talk jest koszmarny.....

Emilka - nie zazdroszczę remontu i przeprowadzki.

Sylwia - biedaczko się wymęczyłaś.

Domi - to Ty chyba spory masz ogród jak warzywka masz?:)
Kasia - współczuję remontu, ale mnie też czeka niedługo, na szczęście C pomaluje chatę jak będę z Sarą w PL.

Dziewczyny mam pytanko czy Wy po porodzie miałyście obfity @ bo ze mnie się leje jak nie wiadomo co i brzuch mnie okropnie boli. Nie wiem czy to normalne. Nawet nie wiem gdzie tu do jakiegoś ginekologa iść, bo nie byłam po porodzie.

No nic uciekam lulu.

Papa
 
hello:-)
My dzis wyspani:happy::happy::happy::happy: Maly zasnal po 22 i tylko raz sie obudzil na jedzonko ok 3 :happy::happy::happy:YUUUPIIIIII:-) Pobudke mi krasnale zrobily przed 7 wiec nie jest zle:no::-)
Teraz lezy maly na lezaczku i zagaduje do zabawek;-) A Nati tez juz spokojnie spala u siebie,moze poprostu jesz po tej 3 dniowce byla niespokojna:tak:
EMILKA-zdzieranie tapety o jezuuuuuuuuu!!!!:szok::szok::szok:wspolczuje bardzo-ja tego nie znosze:angry::angry::angry: ciezko jest -wiem ,ale warto czekac na efekt koncowy:happy: a jak Twoja Natalcia ,kolejne zabki ida?
MONIA-ja mailam tak po malej -cztery pierwsze okresy kOOOOOOOOszmar!!! naprawde,juz pisalam o tym kiedys,ze pampersy musialam zakladac bo zadne podpaski rady nie dawaly:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i slaba bylam ze szok! ale potem sie unormowalo:tak: Ja polecam taki lek z Pl ziolowy (kurcze musze sprawdzic nazwe)potem Ci napisze-hemo...cos:tak: Lekko zmniejsza:tak:i zazywanie zelaza na wzmocnienie.
DOMI-kurcze ale zazdroszcze Ci takiego ogrodeczka,w ktorym warzywka mozna chodowac:tak::tak::-p Moj A to nawet kiedys drazyl temat dzialki i nawet chodzilismy po tych ogr dzialkowych zeby sie czegos dowiedziec...ale kto by robil na tej dzialce:szok::szok::szok:;-)
MARTA-a jak tam badanie sluchu malutkiej??juz bylyscie kolejny raz? Co do chandry to witaj w klubie -ja tez dosc czesto ja miewam -tyle ze na mnie to glowny wplyw ma pogoda i miasto w ktorym zyje:tak::tak::wściekła/y:
SYLWIA-looooooo matko:szok::szok::szok:Ty to faktycznie ostatnio jak nie urok to.....:tak:Co do pomyslu z byciem hipochondryczka...to mnie sie wydaje..i wogole te Twoje dolegliwosci ze masz poprostu taki okres oslabienia wiosennego i ogolnie tak sie dlatego czujesz:tak:Wiosny Ci potrzeba ,slonka ,wygrzac sie kochanie:tak::tak::-) Co do A motoru to powiem krotko ze raczej na czesci sie nadaje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:-nie ma nawet takiej emotionki ktora bym chciala tu wstawic:no::no:
Ojjj maly juz coraz bardziej nawoluje:eek::eek::-D:-D:-D juz sie zabaweczki znudzily..zmykam ,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Ja z Olim od 6.20 na nogach.Myślałam że Krystian pośpi dłużej bo wczoraj zrobiłam mu dzień dziecka i pozwoliłam oglądac bajki dosc długo ale nic z tego.Jak jeden wstanie to kilka minut pózniej drugi się budzi.A ja wczoraj padłam o 22 przy oglądajc filmu.Myślałam ze dzięki temu będę czuła się wyspana ale jakoś nie jestem.

monika ja po urodzeniu Oliviera też mam dosc mocny @ ale tylko dwa dni są takie do kitu bo strasznie zemnie leci a reszta dni spoko tak normalnie.

Marta i co z tym badanie słuchu?Udało się w końcu je wykonac?

Emilka a ty ręcznie zdzierałaś te tapety?Czy przy użyciu parownicy?
A co tego waszego ubezpieczenia to szok.150f miesięcznie to przegięcie.My płacimy 74f miesięcznie a niby bd2 najdroższe.A co najciekawsze to wy macie samochód o dużo mniejszym silniku( z tego co wiem) więc nie wiem z sąd ta cena.Widac firmy ubezpieczeniowe rządzą się swoimi prawami.Dużo wytrwałości i stalowych nerwów życzę jeżeli chodzi o remont.

Tynia i wiki to ładny masz apetyt tyle pierogów to niezły wynik.Ale ja też na apetyt nie narzekam.wczoraj zjadłam tak wielkiego kebaba że aż wstyd mi było przed mężem.

A u mojego Krystiana wczoraj był specjalny dzień i dzieci mogły całe zajęcia zostac z tatą,dziadkiem,lub starszym bratem.Mój R poszedł z Krystianem do przedszkola tylko na 2 godzinki bo pózniej musieli się urwac bo jechaliśmy po paszport.Krystianowi tak się podobało że R musiał go zabrac z płaczem.
A moje dziecko upatrzyło sobie jedną koleżankę w przedszkolu już mi ją nawet pokazał a wczoraj pokazał też tacie.ostatnio mi się nawet zapytał czy możemy koleżankę zabrac do domu.Bo on by bardzo chciał.Szok co za pomysły.Jeszcze nie tak dawno nie chciał słyszec o jakiś dziewczynkach.Mój R mówi że wczoraj jak w przedszkolu byli na placu zabaw to Krystian usiadł na taki podwójny rowerek i nawoływał tą dziewczynkę żeby się dosiadła.

Dobra uciekam pa
 
czesc wszystkim ja dzis piore zaslony i czyszcze polki w kuchni ale to wszystko z nudow
Kasia tak Wiki zostawiam w przedszkolu i dopiero przyjade do Asi teraz nie byla tydzien caly bo chora wiec nie chce zeby opuszczalakolejne dni zabierz sie mozxe z jakas dziewczyna o mnie sie nie martw ja dam sobie rade do ciebie jak jechalam to pokazalam kierowcy adres i byl taki mily ze mi powieidzial nawet jak mam isc do ciebie
Asiunia ja adresu nie dostalam jeszcze
Monia co do @ to ci sie unormuje nie martw sie tak
a co do jedzenia to jem poki moge bo potem to bedzie scisla dieta
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)

A my zaraz wybieramy sie na jakis maly spacerek bo nie wytrzymam caly dzien w domku, niby sloneczka nie ma ale jest niby 10st wiec nie tak zle:tak:

Tynia gdzies Ty zmiescila tyle pierogowwww:szok::szok:
Monia ja po porodzie mialam w miare normalny okres;-)
Kasia no aldnie Krystian juz do domu kolezanki chce sprowadzac:-D Zazwyczaj takie male dzieci wstydza sie mowic o dziewczynkach a tu prosze:-D A jesli chodzi o spanie to ja tez ile bym nie spala to wiecznie jestem zmeczona:sorry: Czemu myslisz ze brakuje mi wit S ;-)
Graziul no nareszcie nadeszdl ten czas ze sie wyspalas:tak:
Emilka to teraz bedziesz miala tyle roboty:szok: Nie zzazdroszcze:no:
Sywliam Cebeebies nam nie dziala nie wiem czemu:sorry: Moj kupil kabel do freeview ale nic z tego i teraz tak sie zastanawiamy czy my mamy telewizorze freeview, ale nasz telewizor przeciez nie jest stary wiec powinien miec:sorry: Nie mam pomyslu teraz:baffled: A mojej niunce niestety te bajki tez nie odpowiadaja:no:
Domi podziwiam Cie ze chce Ci sie sadzic warzywka:tak: Musicie miec chyba duzy ogrodek co?

Ok uciekam do moich robaczkow bo poszli auto sprzatac:szok: A mielismy isc na spacer a nie auto sprzatac:-p Do pozniej Paaaa
 
Do góry