reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)
Ja dzis od rana super wiosenne porzadki robie:tak:segreguje wsz ciuchy-znow pare czarnych worow out:szok: skad sie to wsz gromadzi:baffled::confused:
Odwalilam kawal dobrej roboty wszystkie urzadzenia stanley steel wypucowane i wypolerowane a jest tego w kuchni sporo..ufff ,na jakis czas z glowy;-):-)
Dzieciaczki wykapane ,zeby wieczorem miec juz luz:happy2:
Obiadu nie musze robic bo A cos kupi;-)
Dobrze ze dzieci dosc grzeczne,to moglam smialo robic,maly spi duzo albo sobie lezy i grucha a natka gra w Dore the expl.:happy2:
KASIA-udanej imprezki no i zdrowiej ,nie daj sie;-)
ALEX NOW-imie b ladne dla synka,a Aga sie cieszy z braciszka? gratuluje domku:happy2:pisz czesto;-)
DOMI-tak moj maz mowil ze wina bedzie pasazera-niestety:wściekła/y:
zmykam narazie ,paaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Nareszcie glowa przestala mnie bolec szok to chyba przez ta pogode:tak::tak::tak:
tynia-biedactwo z niunki Twojej to musial byc bol:-:)-:)-(
graziul-Aga czeka na braciszka i pomaga mi zobaczymy co bedzie jak przyjdzie na swiat braciszek:-p:-p:-p
kasia8118-zdrowka dla Ciebie:tak::tak::tak::tak:i przyjemnych przygotowan;-);-);-);-)

A mi wlasnie obilo sie o uszy ze dzis spimy krocej :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hallo śpiochy jest tu kto?

Ja i Oli oczywiście od rana na nogach.Krystian i R odsypiają imprezkę.

Graziulxxx oj mi by też się przydały wiosenne porządki szczególnie w chłopakach ciuchach bo co chce im coś ubrac to za małe.U mnie w szafie połowa ciuchów tez nieużywana nawet R już marudzi że tyle ciuchów nie noszę a wiecznie coś nowego kupuję.

Doris78 jak tam remont?Oj będzie trzeba wpasc kiedyś na wizytację hehe.

m025...jak tam radzisz sobie jako świeża mamusia?I co ściągasz pokarm czy dajesz bezpośrednio z piersi?

Tynia jak tam mała po upadku?Widziałam zdjęcia na Nk.Gdzie byliście jeśli można wiedziec bo zdjęcia bardzo ładne.

Sylwia.m a co u Ciebie?Co do brzuszka to ja też muszę zabrac się za cwiczenia ale wiecznie czasu mało.A mój R się śmieje że mam cwiczyc bo wakacje coraz bliżej.

Zanetka i jak sobie radzisz bez mamy?
 
heeeeeeeeeeej;-)
KASIU-ja jestem juz tez na nozkach od ok 7:tak: a reszta leniuszkow niedzielnych pewnie spi:-p:-p:-D
Kurcze zapomnialam ,ze czas sie popycha do przodu dzis:szok: choc Alex chyba wspominala niedawno:zawstydzona/y: Dobrze ze laptop sam sie przestawia to juz wiem:tak:
TYNIA-biedna mala:-( moja tez kiedys miala taki wypadek ,prosto na twarz z rozpedu i to wlasnie na betonie:tak::-( Jak dzis z buzka W?
AGAAM-jak tam braciszek dolecial? Ty pewno cala szczesliwa ze znow masz bliskich u siebie..zazdroszcze:-p
A my dzis mielismy w planach jakos fajny wypadzik rodzinny ..ale pogoda chyba do bani bedzie:-( wiec chyba basen pozostaje:tak:
Dziewczyny Wy tak te brzuszki cwiczycie ,a ja sie wzielam za przysiady,bo stwierdzilam ze pupa mi oklapla:szok: i zaczelam trzaskac 50 dziennie ,zamierzam zwiekszyc do 100:tak: Boziu jak ja jestem zastana,jak ciezko mi idzie:szok::zawstydzona/y:
Milej niedzieli:cool:
 
Grasziulxxx oj ty śpiochy od 7 na nogach lepiej nie pytaj o której Olinek mnie obudził.My już od 5 nowego czasu na nogach.Jak na razie czuję się dobrze pewnie całe zmęczenie wyjdzie mi wieczorem.Kurcze też nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień.Może zaliczymy jakieś kuleczki.Nic uciekam bo chłopaki kręcą się po kuchni i z tego co słyszę to szukają lodów w zamrażalniku.Chyba Krystianowi coś się pomieszało w głowie.
 
czesc kobietki z Wiki juz wszystko ok opuchlizna juz prawie zeszla
Kasia to było w Bingley duzy park, staw niedaleko z kaczkami i labedziami nawet stadnina koni mozna tam pojezdzic i plac zabaw polecam bylo naprawde super i mam zamiar sie tam jeszcze wybrac
 
hej wam
ostatnio nawet nie wlaczalam komputera bo caly czas cos sie dzialo wiec sorki ale nie doczytalam wszystkiego.Michas jest bardzo grzeczny w zasadzie jeszcze nie wiem jak placze bo jak cos chce to tyko cichutko mruczec zaczyna:tak:w nocy budzi sie tylko raz wiec w zasadzie nie odczulam ze mam male dziecko,odpukac ale zeby tylko tak dalej bylo.mam tylko problem z moim brzuchem bo jeszcze mnie bardzo boli a staram sie ograniczac leki przeciwbolowe bo nie chce sie tak faszerowac.poza tym zostal mi dosc spory brzuszek i dalej wygladam na 1 trymestr ciazy:zawstydzona/y:kasiapokarm i odciagam i z cycka daje bo mam tyle mleka ze jeszcze moja Nelka sobie lyknie odciagane z kubeczka:)bo musialabym wylewac.a jak odciagalam tylko po troszeczku to piersi mam jak kamienie. CIMG0653.jpgCIMG0649.jpg
 
hej ! widze ze u was tez pobudka byla dosc wczesnie rano u nas o 5.30 :szok::szok::szok: ale dobrze ze dzis moj K jest w domu to sobie zrobilam drzemke w poludnie :-) troszke sie pochorowalismy dopadl nas kaszel katar bol glowy takze weekend spedzamy w domu :-(a ja tak nie lubie siedziec w weekend w domku ale coz ....m02051991 slicznego masz synka wyglada na takiego spokojnego :-) ja tez mialam cesarke i chyba po cesarce zostaja takie brzuszki spore bo ja tez taki mialam najlepiej zakladac sobie taki pas ktory sciaga wtedy szybko wraca do normy ;-)
 
My po obiadku,po spacerku i po malych zakupach:happy: sloneczko fajnie grzeje:tak:
M0205...fajnie ,ze maly grzeczny ,oby tak dalej:tak:. ajak Nela reaguje wogole na niego ? zazdrosna bardzo? Co do bolow podbrzusza -tak to dlugo boli niestety:-( choc ja juz tym razem jakos szybko zapomnialam o bolu,moze dlatego ze to moja 2 ga cesarka i juz przywyklam:-D co do duzego brzusia to DOMI ma racje -po cc zostaje duzo wiekszy bo wsz jest dlugo opuchniete od srodka po operacji:tak: ale ja wlasnie sciagam sie specjalnym pasem neoprenowym i po 2 mies juz nie mam prawie nic:tak:;-) a na poczatku tez bylam jak w 5 mies ciazy:tak: sciagac po cc wolno dop po 6 tyg;-)
Bede w tym tyg na kuleczkach tych "czystych";-):-D moze ktos chetny?
 
reklama
Witam :-):-):-)
Jakiego ja mam lenia chociaz wstalam o 10 nowego czasu:szok::szok::szok::szok:Ale spacerek z zakupkami zaliczony na obiad ugotowalam rosolek i piore reszte ciuszkow dla niunka:tak::tak::tak::tak:mam do was pytanko mecze sie z zaparciami juz 3 dzien brzuch mnie boli a jak ide toilets to nici:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:moze macie cos sprawdzonego bo ja wybuchne jak tak dalej pojdzie jablka jem ,herbate zielona pije i nic to nie daje:-:)-:)-(
m0205...sliczny chlopak i to dobrze ze grzeczny mozesz odpoczac;-);-);-);-)
tynia-zgadzam sie z graziul zdjecia sa super tez zastanawialam sie gdzie to:confused::confused::confused::confused:
 
Do góry