reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc

A ja wczoraj napisalam posta ,ze pogoda jest byle jaka ,a potem jak szlismy po Kubusia do szkoly to byla super pogoda,ciplutko i juz tak wiosennie :)
Patrzylam na pogode i ma byc nawet 17 stopni ,ciekawe czy sie sprawdzi

ASIUNIA-o kurcze to sie troche przestraszylas,mam nadzieje ze Philip sie nie zarazi.
Napisz potem co Ci lekarz powiedzial .

MARTA1979-i co tam u Was?czytalam na fb ,ze podroz mialyscie kiepska,czemu?Maja plakala?

RENUSKA-ja Ci nic nie doradze,bo ja takich rzeczy nie dawalam

KASIA8118-Gosia do Ciebie przychodzi?zaszalej sobie z fryzura :)))))))
 
reklama
hej dziewczyny ja w koncu mam internet :)))))
poki co osiedle mi sie podoba, nie wiem tylko gdzie jakis plac zabaw jest.
mamy sympatycznych sasiadow:)
wszystko pieknie tylko ja mam jakis podly humor ostatnio, sama nie wiem czego chce, wszystko mamy tylko chyba brakuje 'milosci' nie chce napisac ze jej wcale nie ma ale moglo by byc wieecej. ehh

asiunia221 współczuje ospy :(

kasia8118 mogla bys mi podac numer do pani fryzjerki jezeli to mozliwe oczywiscie , moze dzieki temu lepiej sie poczuje :)


a wlasnie moze ktoras chce sprzedac pralke??
 
hej dziewczyny !!! pogoda nam sie popsula ,nam ciagle z nosa leci i nie chce przejsc jakiegos wirusa chyba zlapalismy :confused: poza tym to nic ciekawego u nas sie nie dzieje .Mam do was pytanie czy ktores z waszych dzieci chodzi do szkoly od 2lat ??? dowiedzialam sie od kolezanki ze mozna poslac dziecko na kilka godz w tyg od kiedy skonczy 2 latka czy mozecie mi an ten temat cos wiecej napisac czy warto wogole i jak to wyglada czy maluchy musza juz robic na nocnik ????emilka gratuluje zostalas kolejny raz ciocia :-) tylko biedna Ilona sie nameczyla ale juz po wszystkim:-))))))) slyszalamz e mieszkanko macie tam gdzie Marta i Ilona tazke super bedzie razem spacerowac ;-)
 
witajcie ja pomału bende nadrabiać swoją nieobecność !!!! mnie coś chorubsko wzieło !!!! katar mam taki ze szok !!!!!!!! kasia witaj kochana fajniusie zdjecia na nk !!! no bratowa juz urodziła po męczarni przez 2 dni biedna ale malutka jest cala i zdrowa!!!!!asiunia22no współczuje ospy małej żeby malutki nie załapał nie denerwuj sie kochana !!!!!!martus jak w polsce ??? oki lece troszkę porobić bo jest co!!!!
 
Hej:-)

Ale ja mam dzisiaj zamulony dzień. Rano wogóle z łóżka nie mogłam się zwlec. Potem Dorota wzięła Marcela do siebie to ja się kimnęłam z Olivią ale nadal jestem nie do życia:-(
Wczoraj byłam z chłopakami na torze popatrzeć na motory. Frajdę mieli ogromną tylko mój R nie jeździł bo się przewrócił i potłukł dość mocno rękę. Wczoraj w szpitalu spędził 5 godzin:szok:

Asia też jestem ciekawa co lekarz powiedział. Wiesz od kogo Ola się zaraziła?? Mocno ją wysypało?? Zdrówka dla Was:-)
Emilka gratulacje dla bratowej. Fajnie, że już do nas wróciłaś:-)
Domi ja nie słyszałam, ale jak dowiesz się czegos konkretnego to daj znać bo sama posłałabym Olivię ciut wcześniej jakby się dało żeby bardziej oswoiła się z językiem zanim pójdzie do przedszkola:tak: Ty masz blisko do tych kulek na bd4 nie? My dość często tam jeździmy to mozemy któregoś razu umówic się tam:tak:
Lumen Ty się na bd6 przeprowadziłaś tak?? Ja tam znam tylko plac zabaw w harold parku.
 
Hejka
U nas zalatane dni.Wczoraj wkońcu kupilismy dla siostrzeńca kompa ,i pomalutku szykuje sie do PL:tak:Wiem ze to jeszcze miesiąc ,ale po ostatnich przygotowaniach mam dosyć robienia wszystkiego na ostatnią chwile:-(.
Co myślicie zeby moze jutro na kulki jakieś wyskoczyć,bo park odpada,a ja chetnie bym sie z wami zobaczyła:-)
Domi Nawet wiem kto Ci powiedział:-D:-D:-DNa bd4 masz takie dwa miejsca:tak:dokładnie to oferuja placówki sure start,ale musisz być u nich zajerestrowana.I sa to darmowe ok.2 godz w tygodniu dla dzieci powyzej 2 lat.Wiem ze jedna przyjmuje 2 razy w tyg:tak:.ale dodatkowo mogę cie zaprosić na play group na holmood zawsze dzieciaki Ci sie wyszaleją:-DI na zachete jest nas tam troche(chodzi mi o Polki:-p)
Sywiam chyba nie tylko ty jedna masz spadek energi:-(mi to nawet 3 kawki dziennie nie pomagają.
Asiunia Mam nadzieje ze lekarz Wam cos poradził.Czekamy na wieści.Duzo zdrówka
Emilka Fajnie ze juz na swoim i witamy po przerwie:tak:Gratulacje dla Bratówki:-)
oki zmykam do familiady:-D
 
Wiecie co???ta angielska służba zdrowia jest do d..y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lekarz stwierdil ze to rzeczywiscie jest ospa i wiecie co nam dal?standardowo paracetamol!!!!!!!!!!!!!!!!!i nic zadnej masci,kremu nic!!!!poszlam do apteki i sama kupilam!!!Powiedzial ze filipowi raczej nic nie grozi bo razem z mlekiem dostaje przeciwciala,ale 100 % pewnosci nie ma!!!!do bra uciekam kawke zrobic i z checia bym sobie papierosa zapalila!!!!
 
jstysiak mi w sumie jutro pasują kulki(te na bd2).Więc jeśli chcesz to możemy się umówic.Może jeszcze ktoś dołączy ???

Doris78 tak była u mnie Gosia.Jakoś brak mi odwagi i pomysłu na nowy fryz.

Lumen to gdzie Ty teraz mieszkasz?Numer wysłałam.

Asia no tą masc to Ci mogli już zapisac.Ale tu jest inny świat.szkoda gadac.

sylwia.m to mężulek poszalał na motorze.

A mojemu Olinkowi leci trochę z nosa chyba go zaraziłam.
Rany uciekam bo Oli biega po sypialni z klopsami w ręku co za aparat wiecznie grzebie w lodówce.
 
Czesc:-)

U nas nudyyy zaraz Mala kapiel a my do lozeczka:tak:.... spac:-D
Dzis bylysmy na play grupie po malej przerwie chyba miesiac jak nie dluzej:tak: Az babka sie zapytala co sie z nami dzialo:tak: Mala byla super szczesliwa moje postanowienie poprawy to chodzic regularnie dla niunki:tak::tak:

Kasia Jstysiak ja tez chetna na kulki:tak:Na ktora godz? mi obojetnie:tak:
Emilka Fajnie ze juz wrocilas do nas:tak: Gratulacje Ciociu;-)
Sylwiam no to ladnie R zaszalal:tak: Najwazniejsze ze nic powaznego sie nie stalo:tak:
Asia no to niezle, ale tak Ci lekarza sa dziwni:sorry2: Zdrowka dla Oli, oby szybko wszystko zeszlo:tak: Myslisz ze moja gwiazda mogla polapac jak bylam u Ciebie:dry:
Domi ja tez nic nie slyszalam o takim przedszkolu, ale w sumie to fajna sprawa:tak:

Dobra czas na na wspolnej uciekam, jakby co to do zobaczenia jutro na kulkach:-)
 
reklama
Do góry