reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej!!to i ja sie wzielam w garsc i cos naskrobie!!!:-D
Dzisiaj sie juz dobrze czuje ale ostatnich kilka dni to nie schodzilam z kibelka,i na tylek usiasc nie moge!!!zatrulam sie i wiem nawet czym-glupia jestem!!!!Ola juz zdrowa,tylko z filipkiem mamy problem:-(-oprocz tego ze juz wokole nie pije mojego mleczka!!-mial ciemieniuche,i zaczela juz mu nachodzic na twarz,poszlismy wczoraj do przychodni,zapisali jakis szampon i balsam zeby smarowac.po kapieli bylo super,wszystko zeszlo!!!a dzis rano jak sie obudzil to mial twarz cala w zoltej skorupce i oczy zaklejone ropka!!!tak sie przestraszylam bo strasznie wygladal!!!:-:)-:)szok:no i znowu do lekarza-kazal to poprostu zmyc ciepla woda i rzeczywiscie wszystko zeszlo ale dla pewnosci posmarowalam go hydrokortizonem-mam nadzieje ze to pomoze!!:confused:
Renuska-nie martw sie dasz rade wszystko zorganizowac,glowa do gory!!!:happy2:
Sylwia-super ze weekend udany!!!:-)
Zaneta-wydaje mi sie ze lepiej bedzie wynajac takiego busa na caly dzien i spokojnie sobie wszystko przewieziecie!
Kasia-nie martw sie oby lepsze samopoczucie przyszlo razem ze zmiana pogody-SZYBKO
M02...-ja niestety nie mam pojecia jak dlugo goi sie taka rana!!!
Alexnow-ja tez mialam masaz szyjki,ale mnie akurat zabardzo nie bolalo!!!dasz rade,oby danielek nie dal na siebie zbyt dlugo czekac!!
Dobra uciekam,bo filip sie obudzil!!:tak:
 
reklama
witam laseczki:-):-):-)
Jestem w domciu ale nerwy mi popsuli w szpitalu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mialam spotkanie o 1.40 a weszlam dopiero o 4.15 do gabinetu juz szlak mnie trafial ,ale spoko przezylam nie bylo tak zle jak pisza na innych forach o masazu,ale jak nic sie nie bedzie dzialo jutro spowrotem do szpitala miejmy nadzieje ze jutro pojdzie gladko z przylmowaniem pacjetek:angry::angry::angry::angry::angry:co stwierdzili to mam proteiny w moczu a szyjke macicy mam na 1cm wiec noz widelec moze w nocy pojade :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:mala moja zawiedziona ze nie urodzilam bo ona chciala juz braciszka miec w domciu:-):-):-):-):-)strasznie mnie plecy bola ide sie polozyc do juterka pa;-);-);-);-);-)
 
Hej:-)
Ja już mam spokój. Dzieci śpią a ja planuję wziąć się za prasowanie.

Alex trzymam kciuki żeby akcja się zaczęła. Tak czy siak już niedługo będziesz miała to za sobą;-)

Asia ale Was choróbska dopadły:szok: nie zazdroszczę. Ciemieniucha to podobno może być też na tle alergicznym więc może coś małego tak mocno uczuliło:baffled:

Renuska ja mam to samo co rano, nie chce się wstawać no ale Marcel tak bardzo lubi przedszkole że warto:tak:
Ja też tak strasznie chciałam schować się gdzieś w kącie i poobserwować go ale niestety u nas nie ma takiej możliwości nawet przez okienko.
 
M0205...to zalezy z ta rana bo mnie po 1 szej jak i po drugiej szybko przestalo bolec:tak: a nawet po 2 giej szybciej,ale polozne mowily ze na mnie sie golilo jak na przyslowiowym psie:-D czytalam kiedys troche na ten temat bo bylam ciekawa i wiem ze ma prawo bolec do miesiaca czasu:tak: a co boli cie bardzo??niepokoisz sie? moim zdaniem nie powinnas przesadzac z cwiczeniami do 6 tyg po bo moga ci szwy wewnetrzne puscic
 
hej dziewczyny !!! podczytywalam was ale jakos nie mialam weny zeby pisac jakas taka zamulona chodze nic mi sie nie chce a ostatnio to mnie wszystko wkurza na maxa ale to chyba przed okresem jestem w sumie sama nie wiem bo przez implanta to nic nigdy nie wiadomo kiedy znowu bedzie @ mo0205 ja mialam cesarke i lepiej odpusc sobie narazie jakiekolwiek cwiczenia bo tak jak pisze graziul moga ci szwy wewnetrzne puscic i do 6 tyg nie powinno sie wogole cwiczyc a do formy jeszcze zdazysz wrocic :) sylwia m bylam na kulkach na bd4 to jest bardzo blisko gdzie mieszkam na nogach mam jakies 20 minut bylo bardzo fajnie jak bedziesz sie kiedys wybierac daj znac pozdrowienia dla was wszystkich
 
Czesc wieczorkiem :)

Jutro chlopaki maja ostatni dzien w szkole ,a potem ferie :) a ja razem z nimi sie ciesze :)

Dzisiaj bylam w szkole na wywiadowkach u moich urwisow i u Kuby uslyszlalam same syperlatywy,ale dumna jeste z Niego .Z matematyki jest w 3-ce najlepszych uczniow:0
A u Davidka dowiedzialam sie to ,ze bije dzieci po glowie :(((i jak my wytlumaczyc zeby tego nie robil....


M02....-ja mialam cesarke i u mnie tak jak u Graziul bol szybko i minal i rany tez bardzo szybko sie zagoily :) mi sie tez wydaje ze powinnas sie jeszcze wstrzymac z cwiczeniami .

ASIUNIA221-kurcze nawet nie wiem co Ci doradzic ,bo nie mialam nigdy problemu z ciemieniucha .mam nadzieje ze szybko mu zejdzie :)
A Ola od kiedy ferie zaczyna?

ALEXNOW-rety ,ale Ciebie przetrzymali dlugo ,ja chyba bym zwariowala tam....

RENUSKA-fajnie ze udalo sie z przedszkolem :) ja tez mojego uczylam mowic tych podstawowych slowek ,ale jak poszedl oczewiscie ani be,ani me........ :)

GRAZIUL-na ogrodzie fajna moze byc Komunia ,ale ja wlasnie chcialam miec z glowy to cale gotowanie ,zmywanie..tymbardziej ze rodzinka przyjedzie z Pl ,ale zalatwie sobie catering :))))
 
Asiunia - biedny Filipek :-(,jak nie urok ....Ja Jasminie wyczesalam glowke szczotka i jej ta skora zeszla .Kol.mowila mi jeszcze zeby oliwa z oliwek smarowac ,ale gdzie ja w te klaczyska jeszcze oliwe bede lac ,chyba bym sie w zyciu nie domyla .
Doris - Ty sie nie ciesz tak na te ferie ,bo jeszcze bedziesz chciala zeby sie juz szkola zaczela :-p
Mo020...- poczekaj jeszcze z tymi cwiczeniami .Ja do tej pory zrobilam moze ze 20 przysiadow i 10 brzuszkow :zawstydzona/y::-D.Moje dzieci dbaja o mnie ,zebym nie siedziala za dlugo wiec i tak brzuch znika ,powoli ,powoli ale znika .
Alexnow - pogadaj no sobie ze swoim maluszkiem jak matka z synem ,niech sie nie wyglupia i niech wylazi dobrowolnie ,bo tak czy siak nie bedzie tam wiecznie siedzial .
 
hej ponownie:-)
Moje dzieci spia,choc bylo dzis ciezko z malym bo od godz 17 strasznie plakal:-(
Sama juz nie wiem czy na zabki:crazy: strasznie nerwoowy jest i ogolnie maruda:tak:
Ale tez jak tylko zblizam sie do niego jak lezy to przestaje plakac i micha mala mu sie odrazu cieszy:szok: Nie wiem ..bo z nati juz poprostu nie pamietam szczegolowo ja to bylo:-(
ASIUNIA-o rety ,wspolczuje kochana,choc to bylo do przewidzenia ze maly zlapie od Olci bo przeciez najblizszy kontakt byl i to nie przez chwile:baffled: Ale pociesze Cie jak mi polozna mowila taki maluch sie nie bedzie drapal;-) To sie biedna nameczysz,znow kwarantanna:-( Trzymaj sie jakos:-)
RENUSKA-ja tez uwazam ze moje dzieciaki najlepiej mnie wycwicza:-DZadna dieta nie rowna sie z dwojka rozwscieczonych diabelkow:-Dkalorie gina w mgnieniu oka:-D
DOMI-Tez masz implanta.Duzo lasek sie na to decyduje..ja chyba bym sie nie odwazyla,kiedys dawno temu okres mi sie wstrzymal na pol roku i mialam doczynienia z hormonami-lekarz mi przepisal i £ooooo matko:szok: nigdy wiecej:crazy:tego typu spraw
DORIS-jasne ,wiem o czym mowisz ,bo ja jak tylko pomysle o chrzcinach E ,choc tylko najblizsza rodzina ma byc,chrzestni ,szwagierka z mezem ,tesciowa i my..ale tez kombinuje jak tu gdzies na obiad ich zabrac bo nie chce mi sie w domu robic:crazy: ale katering super sprawa:tak:
ALEX-oby maly sie zdecydowal juz !!
 
reklama
Do góry