reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witajcie.

Cóż fakt faktem, że wszystko zależy od lekarza, ale same przyznacie, że tu przepisuje się paracetamol na wszystko.
Tak było ze mną. Bolał mnie brzuch więc faszerowali mnie nim, a teraz czekam na badania, bo prawdopodobnie prze tą ilość leków jaką mi zafundowali mam nadżerki lub wrzody żołądka, jakbym miała mało kłopotów.....
Mam dość tych partaczy.
Teraz się chyba przestraszyli, bo jak usłyszałam o tych wrzodach i że to leki które mi przepisali je mogły wywołać, to powiedziałam, że tak tej sprawy nie zostawię. Więc szanowna pani dr nagle zainteresowała się mną.....

Renuska - wszystkiego dobrego dla dzieci.

Alexnow - spóźnione, ale szczere życzenia dla Agusi.

A tak ogólnie to dorobiliśmy się psa. Byliśmy w aptece, a on wbiegł do niej i usiadł przy nas. Nie mieliśmy serca go zostawić. Musimy zadzwonić do Rspca i sprawdzić czy nikt go nie szuka, ale jest tak zabiedzony, że raczej wątpie. Poza tym był cały brudny i miał sznurek na szyi przegryziony. Podejrzewamy, że go ktoś porzucił i biedak przegryzł go żeby się uwolnić.

No nic zmykam. Papa
 
reklama
hej hej

u nas nic się ciekawego nie dzieje,po za tym,że zapisaliśmy małego od przedszkola.W czerwcu wracam do pracy-najprawdopodobniej na pół etatu i w tym czasie mały będzie w przedszkolu.

dziewczyny jak będziecie słyszały o wyprzedażach dajcie znać,bo u nas nic nie słyszałam,a chętnie bym pojechała.małemu jakieś ubranka pokupować.

ide spać do jutro na playgroups i ważenie,ciekawe ile waży,bo ostatnio mało przybrał
 
hej:)

Izunia nastepna wyprzedaż tam u Ciebie będzie dopiero 19 lutego, na razie nic nie wiem o wyprzedażach gdzie indziej ale jak będę wiedziała to Wam powiem:)
 
Witam.

My już po zakupach wykorzystaliśmy rano obecność R i zakupy już zaliczone:tak:.Teraz kawusia a pózniej chyba jakiś spacerek pogoda spoko także trzeba korzystać.
Fajnie że dzisiaj już piątek jeszcze jutro polska szkoła i luz.

Pisać laski co u was:tak:.Macie jakiś pomysł na obiad?Bo u mnie pustka w głowie i zero pomysłu:sorry:.
 
Czesc:tak:

U mnie cisza;-) Victoria w przedszkolu a moj bratanek spi:tak:takze mam chwilke dla siebie i na bb:-) Wczoraj pogoda byla super jak prawdziwa wiosna, oby juz tak zostalo, bo dzis tez jest symaptycznie:tak:

Kasia ja tez nie mam pomyslu na obiad:-( jakos ostatnio weny do gotowania mi brakuje:sorry: ost polegam na moim P zawsze pytam co na obiad i on wtedy cos tam wymysla a ja staram sie to realizowac:-)
Izunia fajne jest przedszkole dla dzieciaczkow ja sie ciesze ze moja Victoria chodzi:tak: fakt poczatki byly trudne i juz mi przez glowe przechodzila rezygnacja z przedszkla ale przetrwalysmy i teraz jest super:tak:
Monia ale Cie te chorubska zlapaly:sorry: duzo zdrowka zycze i spokoju, mniej nerwow zwiazanych z lekarzami o ile to mozliwe:sorry:
Alexnow jak tam po wywiadowce??

Co do tutejszej sluzby zdrowia to ja tak naprawde nie moge az tak bardzo narzekac:sorry: Czasami wkurza mnie troche ich podejscie do sprawy, ale na szczescie nie jestesmy zbyt czestymi gosmi w prszychodni wiec jakos to zniose:tak:
 
Czesc..u nas tez nic sie nie dzieje,no moze oprocz tego ze David juz mi wszedzie wejdzie i nawet nie da chwili posiedziec..teraz posadzilam go w lozeczku z zabawkami to mam jakies 15 minut:-D
u mnie tez pomyslow na obiad brak..a jak mojego D nie nie ma w domu to ja tylko dla dzieci obiad robie:-D
izunia fajnie ze macie juz przedszkole dla malego..my jak na razie wymieniamy sie z D jezeli chodzi o prace..
tez musze poszukac przedszkola,nawet mam dwa obok siebie..ale nawet nie mam kiedy, no i troche sie tego obawiam:confused2:
na razie tesciowa mi przyjedzie na troche to ona zajmie sie Davidem:tak:
agaam dobrze ze wytrwalyscie:tak: Vicky swietnie sie bawi w przedszkolu a Ty masz chwile dla siebie:tak:
kasia my tez jeszcze jutro polska szkola weekend:-D
monia duzo zdrowka zycze:tak:mnie tez czeka wizyta u specjalisty poniewaz chrypie juz jakis czas no i troche sie obawiam..gp mnie troche przestraszyla ale jak to sie mowi co ma byc to i tak bedzie..na razie nie ma co gdybac,zobaczymy po badaniu..
ide chyba na jakies zakupy..pogoda ladna mozna zaliczyc spacerek:tak:
 
Czesc:-)

Ja juz sie przyzwyczailam do wiosennej pogody a tutaj mroz:crazy::crazy:No ale juz ppawie polowa miesiaca i zaraz wiosna juz bedzie:-D

KASIA8118-i co dzisiaj na obiad wkoncu wymyslilas?ja mam dzisiaj jak co piatek rybe,tylko troche oszukana bo paluszki rybne beda,nie chcialo mi sie do morisona autobusem jechac:sorry:J w pracy a ja bez auta.Ale ma ten sam problem z obiadami ,taka pusta w glowie ostatnio jest ,wogole ja juz mam problem co kupowac do jedzenia nie tylko na obiad ,bo kazdy lubi co innego :sorry:a dogodzic wszystkim to ja niestety nie potrafie:no:

WISIENKA-a gdzie chodzisz do pracy?jesli mozna spytac:-)

IZUNIA-jak tam po warzeniu malego?

ALEXNOW-wlasnie pochwal sie jak Aga w szkole:-)


Dobra lece obiad robic,mam nadzieje ze mi dzisiaj David ladnie zje,bo ostanio to takie awantury sa przy obiedzie :wściekła/y:on jadl obiad godzine i kisil to wszystko w buzi,a mnie nerwica chwytala ......
 
hej hej

ale dzisiaj zimno,bryyy,a już tak fajnie było,że w samej skórze chodziłam:tak:
Byliśmy rano na ważeniu,i mały ma 8.5 kg,nadgonił,bo ostanio HV stwierdziła,że troche za mało przybrał.

Agaam ja się ciesze,że mały idzie do przedszkola,cały czas mówiłam,że go zapiszemy.Żeby nie był cały czas z nami,bo potem będzie taki mai synek.A o do każdego idzie z dziećmi lubi przebywać,bo narazie tego zabawą nie można nazwać,to mam nadzieję,że nie będzie problemu.A do przedszkola mamy 2 min więc luz.ja go rano jadać do pracy zawiozę,a mój przed 13 go obierze.:-)

sylwia.m dzięki za info,napewno pódziemy:tak:

ide się troche z tym moim dzieckiem pobawić bo się straszny przytulasek zrobił i właśnie siedzi mi na kolanach:-)
 
Hello:)
Nie wiem co pisac jestem busy:-D:-D
monia22310-dziekuje za zyczenia :-):-)
agaam,doris-oczywiscie jak w pierwszej wywiadowce Aga wychwalona pod niebiosa:-D:szok:
wisienka-wymianki sa najlepsze ja w PL jak pracowalam to sie wymienialismy zmianami w pracy zeby zawsze nam pasowalo;-):-):tak:
 
reklama
Do góry