reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc w niedzielne popoludnie:-)
Jak tam dzisonek Wam mija?Sanki zaliczone?:-DBo zaraz bedzie sniegu:-(
U nas snieg wykorzystany na maxa byl ,juz wczoraj sobie wieczorem wyszlismy ,snieg ulepilismy ,porzucalismy sie kulkami,wyturlalismy w sniegu:-Da potem poszlismy na spacer do Marcela,bo chlopacy sie chcieli zn im powabic ,a Marcel juz spal:-D:-D:-D
Dzisiaj jeszcze pojechalismy do parku zeby sobie pozjezdzali na gorce,ale mieli frajde,szczegolnie David z Marcelem ,bo w sumie pierwszy raz tak sami zjezdzali:happy2:

HAGIE-faktycznie macie kiepsko z tym pradem,szczegolnie teraz w zimie.Moze trzeba to gdzies zglosic.

IZUNIA-przykro mi ze meza z pracy zwalniaja:shocked2:mam nadzieje ze zaraz cos znajdzie.


Boziuuuuu nie wiem co sie dzieje ,czy to komputer zawirusowany jest ,czy internet zle chodzi ,ale wszystko tak powoli chodzi ,ze momentami nie chce mi sie wlaczac...
 
reklama
Zaneta najlepsze zyczenia urodzinowe dla Pawelka:tak:
Doris my sanki tez zaliczylismy,tzn moj D z dzieciakami bo ja niestety pracowalam:zawstydzona/y:no i balwan tez byl:-Ddobrze ze skorzystalismy ze sniegu bo juz niewiele go zostalo..
hagie wspolczuje z tym pradem..moze faktycznie trzeba to zglosic
Izunia jak mam Cie pocieszyc moj znalazl prace jedna po drugiej wiec moze nie bedzie tak zle:tak:
ok trzeba powoli ukladac sie do snu..dobrej nocki:tak:
 
Witam.

U nas wszystko bez zmian. Mała szalała troszkę wczoraj na śniegu. Dobrze, że zdążyła, bo dziś już wszystko topnieje.
Sara zaczyna sama wołać na nocnik:-) Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma. Choć zdarzają się dni, że siusia w pampka cały dzień:tak:, ale jestem dobrej myśli.

Zaneta - sto lat dla Pawełka:-D

Hagie - współczuję awarii prądu, bez prądu jak bez ręki.....

Doris - to się chłopcy wyszaleli.:-D Trzeba korzystać, bo tu raczej śniegu mało:tak:

Izunia - oby mąż szybko pracę znalazł.

A prawie zapomniałam, gdyby któraś z Was szukała opiekunki do malucha, to jestem chętna. Sarcia już jest taka duża, że z powodzeniem mogę się zająć drugim malcem.
Kwalifikacje mam, pracowałam w żłobku w Pl. Mam zrobione studia pedagogiczne (papiery do wglądu).

Ok zmykam do mojego szkraba papa.
 
Czesc Mamuski:-)

Widze ze wiele z Was tak jak i my zaliczylo wczoraj sanki:-) My bylismy na sankach z niunia i balwana obowiazkowo tez zrobilismy:-D No ale niestety juz po sniegu niewiele zostalo, a szkoda:-( Ale nawet zdejcia zrobilismy ze niby zima u nas byla:-D:-D
A tak poza tym to nudyyy, ja cos podziebiona jestem, glos mam jak stara alkoholiczka:-D No nic trzeba sie jakos kurowac co by sie nie rozwinelo nic gorszego:tak:

Monia gratki dla Twojej zdolnej corci:tak: Oby tak dalej:tak:
Izunia trzymam kciuki aby Twoj maz szybko znalazl nowa prace i oby byla jeszcze lepsza jak poprzednia:tak:
HaGie nie zazdroszcze awarii pradu:sorry: cos ostatnio czesto Wam sie to zdarza:-(moze faktycznie warto cos z tym zrobic:tak:
Doris nasz komputer ostatnio tez fiksuje:wściekła/y: i tez juz sama nie wiem czy to faktycznie wina komputera czy internetu:crazy:

No nic na mnie juz czas bo za niedlugo trzeba po niunke do przedszkola smigac:tak:Milego dnia Wszystkim zycze:tak:
 
hejka
dziekuje za zyczenia dla mojego Pawełka:-)
ja sie wzielam za sprzatanie i juz mi sie odechcialo!a jeszcze mam gore prasowania,bo wczoraj tylko jedna czesc zrobilam.

monia-super ze mala tak zalapala,ja mojej jeszcze nie sadzalam i jakos mi sie nie spieszy.Pawelek mial 2 lata i 3 miesiace i zalapal w jeden dzien,takze mam nadzieje ze i Maja nie bedzie tak zle
HAGIE-przerabane macie z tym pradem,latem to luz ale teraz jak taka zimnica...brrrrrr
doris78-super ze chlopaki sie wyszaleli.moj jak dotknal snieg to stwierdzil ze brudny jest i taka byla zabawa:-D:-Dw sumie to moze dobrze bo ma taki katar ze leje mu sie jak z kranu,a wytrzec nocha nie umie tylko tak trze i az ma do kwri pozdzierane pod noskiem,kremem nie chce posmarowac i chodzi i jeczy tylko.
izunia1986-oby maz szybko cos znalazl.moj juz sie bierze za prawko 3 rok i wiecznie cos,a to wyjazd do pl,a to chrzciny malej byly i w sumie jakos tak schodzi i zabrac sie nie moze .w tym roku slub mojego brata a same bilety 500!!ja mam z housingu ale z Halifaxu takze nie pomoge,a w bradford to open moves jest i kilka innych tez.
paradosia-ło matko ile tabletek!!szok!!

aha mam na sprzedaz meble,moze jest ktos zainteresowany to pisac na priv.takie jak w linku
BESTÅ BURS TV bench - high-gloss black - IKEA
i BESTÅ BURS Wall shelf - high-gloss black - IKEA
oraz stolik ciemno brazowy z szufladami po bokach i szyba na wierzchu.nie robia juz go w ikei chyba ale jakby co to fotke moge na maila wyslac.
spadam posciel wrzucic do pralki i zjem snadanko bo mloda zasnela.
 
Czesc:-)
Ale mamy dzisiaj piekna wiosne:-D:-D:-D:-D:-Dweekend sniezny a poniedzialek wiosenny:-D:-D

Przez te zmiany temperatur chyba mi Davida rozklada jakas choroba,w sobote byl taki zachrypniety jak stary pijak ,wczoraj wieczorem i w nocy mial temper
Teraz tez siedzi i mowi ze go glowa boli:shocked2:

Ja dzisiaj mam na19.30 wizyte a astam clinic z Kuba ,zebym tylko nie zapomniala:eek::eek:Bo to tak pozno ze moze mi wylecice z glowy wieczorem...

ZANETA-Wszystkiego Naj naj naj dla Pawelka:-):-):-)
 
Witam i ja po weekendzie:)
Wlasnie obiad sie piecze w piekarniku, M juz do pracy poszedl na 14. A ja sie nudze w domu z Laurka.
Pogoda jako tako, sniegu juz w ogrodku nie mamy, a rano bylo calkiem sporo.

Weekend minal zdecydowanie za szybko, w sob pojechalismy ze znajomymmi na kolacje do Bufetu. Ale sie objadlam myslalam ze pekne.
Znalazlam jakos gimnastyke na youtube i zaraz podlaczam do TV i bedziemy z Laurka cwiczyc heeee!!!!

zaneta - wszystkiego naj naj, przepraszam ze takie opoznione zyczenia. Duzy calus dla Pawelka!! juz duzy kawaler!

Monia - jeszcze troche i mala bedzie sama na ubikacje siadac!!!

Aga, Doris - zycze powrotu do zdrowka!!! Dla Ciebie i dzieciaczkow!!!

A co z zreszta dziewczyn?? Hola Hola??
 
reklama
Witam mamusie :-) , nam dzisiaj nareszcie podłączyli neta, to mogę coś napisać. Bez neta to jak bez ręki. Człowiek już się tak przyzwyczaił, że jak teraz przez prawie 2 tygodnie nie mieliśmy internetu to nie wiadomo było gdzie coś znaleść lub sprawdzić nie wychodząc z domu :szok: . No ale od dzieiejszego popołudnia nareszczie mamy okienko na świat :tak: . Niestety nie pamiętam już co która mamusia pisała :zawstydzona/y: . Mieszkanko dostaliśmy z incommunities. Mieliśmy przyznany domek, ale pojawił się problem z garażem, a musiałby samochód stać spory kawałek od domu więc zrezygnowaliśmy. W zamian zaproponowali nam mieszkanie, które już wcześniej oglądaliśmy. Dzielnica, na której dostaliśmy mieszkanie nie jest popularna (BD4) z dobrej strony. Jednak poznaliśmy osoby, które tutaj mieszkają, kilkoro naszych znajomych też tutaj zamieszkało i każdy sobie chwali. My mieszkamy tutaj 2 tygodnie i jak narazie (oby nie zapeszyć :wściekła/y: ) nie narzekamy. Cisza i spokój. Mieszkanko jest super. wiadomo, że wymaga pracy i nakładów finansowych ale jest naprawdę przestronne i jasne. salon z jadalnią mają 9 metrów długości i ponad 3m. szerokości. Do tego spora kuchnia, dwa korytarze no i trzy sypialnie. wszystko ma 100m'2 . Do tego 4 duże schowki i spory balkon gdzie mogę suszyć pranie i zrobić grilla. Czynsz też nieduży jeżeli spojrzeć na wielkośc mieszkania , bo niecałe £85 tygodniowo. Do tego 4 tygodnie w roku bezczynszowe, no i niższy council. Po pięciu latach można też starać się o wykup. Więc jak narazie same plusy. Nawet Christopher się uspokoił, bo wcześniej to stale jęczał. Tutaj ma gdzie szaleć :tak: . Nawet sam zaczął się bawić, a wcześniej to musiał mieć kogoś do zabawy. Tak, że oby tak dalej. Bo już mam dosyć przeprowadzek po ostatniej. 3 duże samochody i 10 razy naszą osobówką jeździliśmy. A ile jeszcze rzeczy zostawiliśmy, masakra.

Któraś z dziewczyn pisała o dentyście na BD4, możecie mi kogoś polecić. Potrzebuję kogoś dobrego dla Chrisa, bo ma parodontozę i miał mieć usuwane górne zęby, ale ze względu na zmianę adresu, kazano nam iść do innego stomatologa :wściekła/y: .

Kończę bo jestem padnięta, życzę wszystkim dobrej nocy, a chorowitkom - zdrówka.
Żaneta dla Pawełka 100 cudownych latek
 
Do góry