reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

no to w środe będzie Nas troche :tak:a na którą się w końcu umawiamy?
ja mam tylko nadzieję,że moje dziecko będzie grzeczne,wczoraj ten czort wszedł po schodach na samą górę:szok: bylismy przy nim,ale byliśmy ciekawi co zrobi no i się wdrapał ehh szogun mały
 
reklama
Czesc Wieczorowo:-)

WerkaMirek mmmm slinka juz mi leci:-D Widze ze troszke osob szykuje sie na spotkanko:-) Super:tak:
Kasia zgapilam od Ciebie i tez podejrzalam Ize:-) a co do tego wieku to prawda ja mimo tego ze nie jestem jeszcze za stara ale faktycznie to zalezy od dnia jak czlowiek sie czuje i wyglada:baffled:
Sylwiam wspolczuje pakowania, wrrrr bardzo tego nie lubie:no: Ale na szczesie to juz ostatni raz:-) Powodzenia:tak:

Dobra Laski spadam pod prysznic i do lozeczka;-)
 
czesc ja mam chwilke dla siebie Natalka mleczko wcina i zaraz pojdzie spac a Wiki jeszcze siedzi ale tez zaraz sie kladzie
Kasiu ja dam ci jutro na wieczor znac czy bede jechala bo cos mnie rozbiera az mnie pluca bola jak kaszle a nie chce wam dzieciaczkow pozarazac
izunia moja tez juz smiga po schodach nie obejrze sie a juz jest na gorze na dil nie zejdzie bo mam bramke gorzej jest z dolem bo nie mam jej jak zamontowac bo mam okragla barierke a te sciany jeszcze to regipsy wiec wszystkjo w nie wpda :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oki zmykam zapraz P przyjdzie i trzeba sie nasmaroac czyms rozgrzewajacym aby choroba poszla precz:-:)-(
 
WerkaMirek 100 szczęśliwych latek :-)
Izka to dopiero początek ;-) , poczekaj co będzie dalej. Najpierw jak dziecko tylko leży to czekamy aż siadzie, wstanie, zacznie chodzić, mówić, a jak już do tego dojdzie to czasami bardzo chętnie wróciłoby się do początku :-D

Jeśli już mowa o wieku , to mi bliżej do 4 :tak: ale nie czuję tego. Tutaj też inaczej się żyje. Pamietam jak miałam naście lat i zmarł ktoś mający 40-50 lat to myślałam sobie "czemu ci ludzie płaczą , przecież on już był taki stary :szok: " Teraz tak nie myślę :-D

Idę oglądać film z moim menem. Wczoraj oglądaliśmy "Listy do M" i muszę powiedzieć, że świetny film. Dzisiaj czas na Dr Housa :tak: a później może jakieś granko na xbox live :-D , bo przez tą przeprowadzkę to się opuściłam.
Życzę wszystkim dobrej nocy :tak:
 
kasia, agaam ja was tez podglądnęłam:tak:

mamatrójeczki dla mnie kiedyś ludzie "po 30"już byli starzy:-D do filmu listy do m już robiłam 2 podejścia.trochę oglądnęliśmy z walentynki,ale poszliśmy spać,a trochę sama ale też zasnęłam,może za 3 razem uda mi się oglądnąć do końca:tak:

tynia wiki ja mam barkierkę,ktorej nie trzeba przykręcać,bo właśnie te ściany to porażka.muszę tylko załatwić do góry,bo na razie mam tylko na dole.mały i tak sam u góry nie siedzi. Natalka sama twoja pije mleczko?bo mojemu leniowi musze trzymać butelkę,a on się układa w łóżeczku i szuka odpowiedniej pozycji:-)

mój pójdzie do pracy to ja ide spać
 
Czesc wieczorkiem:-)

Dla mnie kiedys tez ludzie w wieku 35 lat byli juz dziadkami:-D:-D:-D
Ostatnio ogladalam jakis program i tam byla 34 babcia:szok: nie wyobrazam sobie zebym ja teraz miala byc babcia:baffled:

WERKAMIREK-ja tez bede u Ciebie na kawce i tym ciescie,az mi slinka leci,o ile mnie moja siostra zabierze,bo ja w tym tygodniu bez auta jestem:crazy:

Dziewczyny kupowlyscie kiedys perfumy na ebayu??Bo kuzynka mnie poprosila zebym jej perfumy kupila i te co ona chce nigdzie nie ma ,ale sa za to na ebayu i nie wiem czy kupic,troche boje sie,czy oby napewno sa orginalne.
 
Czesc..nie pisalam bo nie mialam neta,na dodatek ruter nam padl,co prawda moj D jakos go uruchomil ale kto wie ile jeszcze pozyje:-(nie wiem co komu pisac bo przeczytalam ale nie wszystko pamietam:tak:
werka wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin:tak:ja to juz nie pamietam kiedy mialam tyle lat co TY:-Djeszcze raz wszystkiego najjjjj:tak:mnie na spotkanku nie bedzie bo niestety akurat w srode mam do pracy:-(
doris ja tez juz sie zaliczam do dziewczyn z 3 z przodu,ale jeszcze stara sie nie czuje:-Da o jakie perfumy chodzi??
izuniamojego malego tez wszedzie pelno..czasami nie nadazam..co prawda my schodow nie mamy wiec nie ma na co wchodzic ale z drugiej strony moze to i dobrze
tynia zdrowka zycze:tak:Natalka sama juz trzyma butelke??? moj David leniwy musze sama mu trzymac..
sylwia oby pakowanie poszlo gladko:tak:
i juz nie wiem co kumu...
poza tym u nas nic nowego..zapisalam malego do przedszkola bo za bardzo nie mam co z nim zrobic a nie znam nikogo kto by chcial pilnowac takie dziecko wiec zostaje mi przedszkole,zobaczymy jak bedzie sie zachowywal..
oby tylko za bardzo nie plakal..
oki zmykam spac..dobrej nocki:tak:
 
Dziewczyny juz nie robcie ze mnie takiej malolaty, bo czuje sie jak gowniara przy was hehe:-D:-D
Juz taka mloda to ja nie jestem, moj M skonczyl w grudniu 30stke:szok: A zachowuje nie raz jak gowniarz :szok:

dobra dizewczyny, mam nadzieje ze traficie. Jak ktoras potrzebuje to jeszcze wysle numer telefonu wrazie W.

Wisienka - moze nastepnym razem sie uda.
 
Hej, co tu taka cisza dziś??? Ja jakoś nie mogę się ogarnąć i cały czas wydaje mi się, że jest poniedziałek. To pewnie dlatego, że wczorajszy dzień był dla mnie po prostu koszmarny!!! Miałam taki potworny ból głowy od samego rana, że nawet oczami nie miałam siły mrugać. NIe mam pojęcia, co mi się stało, bo mnie praktycznie nigdy głowa nie boli. Na szczęście moje dziecko było na tyle grzeczne, że po południu spało 3 godziny, a ja razem z nią. Mój M wrócił szybciej z pracy, zrobił zakupy i poprosiłam, żeby popilnował Zuzię przez pół godzinki, a ja znowu poszłam się położyć...i obudziłam się kilka godzin później, była prawie 21,, a M z Zuzką nadal byli na dole, a ona codziennie o 20 już śpi. Zeszłam, a oni sobie Smurfy oglądają...Pytam, czy dziecko dostało kolację (mam na myśli kaszkę), a on, że tak - tzn. zjadła 5 ciastek...i na dodatek salon wyglądał, jakby w nim bomba wybuchła - wszystkie zabawki wyciągnięte, w kuchni wszystkie garnki powyciągane z szafek i walają się po podłodze...tragedia!!! Tak to jest zostawić dziecko z ojcem...ehhh
Sylwia.m pewnie masz sporo roboty z tym pakowaniem, ale dobrze, że masz do kogo się przenieść na ten czas.
Tynia i wiki mam nadzieję, że przepędziłaś chorobę i dziś jest już ok :-)
WerkaMirek na którą dokładnie jesteśmy u Ciebie umówione??? Bo ja nawet nie wiem, chyba jakaś gapa jestem.
Kurde dziś się jeszcze trochę dziwnie czuję, ale mam nadzieję, że już jutro będę na chodzie, żebym mogła Werke nawiedzić...hihihi. Zrobiłam sobie dzień lenia i nawet z obiadem za bardzo się nie wysilałam - naleśniki z nutellą i bananem. Zuzia jest zachwycona, ale pewnie jak M z pracy wróci, to będzie marudził, że tym się nie da najeść.
Znowu mi się z komputerem jakieś dziwne rzeczy dzieją, kurde chyba trzeba będzie zainwestować w nowszy sprzęt, bo ten klamot ma już ponad 10 lat!!!!
Paaaa
 
reklama
Witam.
U nas nudy.Myślałam ze wyskoczę z Olim na spacer jak R odprawimy do pracy a młody mi padł na sofie i spał 2,5 godz.także ze spaceru nici :sorry:.Coś ostatnio jest z nim nie tak niby zdrowy ale jakiś marudny.I czasem gorączkuje.Może mu jakiś ząbek się wykluje na tyłach:sorry2:.No nic oby jutro był w dobrym humorze:tak:.

Dorias78 mi się zdarzyło kupować perfumy na ebayu i spoko jakoś wszystko było Ok.Wiesz jak to jest wszystko zależy od sprzedawcy:tak:.

HaGie no z facetem zostawić dziecko to faktycznie pozniej jest co sprzątać.
 
Do góry