reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Halooooo, jest tu ktoooo???
My znowu mamy lenia, w sumie dopiero niedawno wstałyśmy z łóżek i teraz ganiamy sobie z Zuzką w szlafrokach:-) Ale powoli trzeba wracać do rzeczywistości, bo muszę się zabrać za robienie jakiegoś obiadu, bo mój M dziś wcześniej z pracy wraca, a po południu chyba na zakupy trzeba jechać, bo w lodówce to mam tylko masło i ...światło :-D
Wczoraj była taka śliczna wiosenna pogoda, chociaż wieczorem trochę zaczęło wiać, ale pół dnia byłam z Zuzą na spacerze, po prostu szkoda mi było siedzieć w domu...mam nadzieję, że dziś też się wypogodzi.
A co u Was Dziewczyny???
 
Dzien dobry,
A raczej juz popoludnie.
Swojego odprawilam do pracy, glodny biedak poszeld bo nawet obiadu mi sie dzisiaj gotowac nie chcialo. Rano sprzatalismy pokoj, bo wiecz przyjezdza Mirka siostra.

Moja mala kaszlala w nocy tak ze nie moglam spac. Nie wiedzialam ze niemowlak potrafi tak kaszlec jak gruzlik:-D:-D
Mialam isc na spacer ale wysmarowalam ja masciami, cieplo ubralam i biedulka spi wlasnie.
Pranko sie suszy na ogrodzie, juz czesc wyschla to odrazu poprasowalam. :szok::szok:
Jakos nic mi sie nei chce....

Dziewuchy co z wami??
 
witam wieczorowo :-)
u nas dzisiaj busy dzien.od rana jakos mi tak zlecialo ze do 12 prawie w pizamach chodzilismy!!szok.a pozniej bylam wybrac okularki i soczewki.no ale z dzieciakami to tak mozna cos wybrac ze masakra,sama pojade za tydz i wtedy jak nie bede slyszala jekow i stekow to na spokojnie cos wybiore.a teraz spijamy sobie z A drinki,bo Majeczka jak zawsze po 6 juz poszla lulu a ksieciunio jeszcze bajki oglada ale juz tylko jednym okiem.
werkamirek-ja mam luzik w pt bo nigdy nie gotuje obiadow w te dni.A je zawsze w pracy sniadanie i juz do kolacji nic bo zawsze sie tak napcha,a my jemy jakies rybki albo brokuly gotuje.
iza1986-wiem ze juz jestes w ciepelku i peewnie teraz tez pijesz drineczka tyle ze z palemka ale milego wypoczynku zycze.
agaam-tobie rowniez udanego wypoczynku zycze.
hagie-no faktycznie wiosna chyba idzie.ja muze lzejsze kurtki powyciagac bo bo wczoraj na spacerze zgrzalam sie niemozliwie!no i czapki jakies musze im pokupic nowe bo wstyd w takich zimowkach -;)
dobra ide do wanny i moze poczytam sobie,albo wezme kartke i dlugopis i rozrysuje jakby to bylo gdybym wyburzyla sciane z salonu do kuchni bo juz mi taka mysl zakielkowala w glowie i teraz wyjsc nie moze...ehhhh
 
Hejka mamusie, u mnie dużo pracy. Skrobiemy, malujemy, tapetujemy, :tak: . Moj niestety nie ma urlopu i kiedy ma 2 dni wolne to zap.....amy, jak nie w domu to po sklepach w poszukiwaniu różnych rzeczy. Ale powoli idziemy do przodu. Ostatnio udało mi się kupić tzw. płytki dywanowe za grosze :-D . Używane ale w dobrym stanie i jak dobrze pójdzie wystarczy na całą chatkę :tak: . W sklepie za nowe zaplacilibyśmy ponad 1000fuli :no: , a tutaj daliśmy około 10% ceny nowych. Narazie muszą wystarczyć, później będziemy zmieniać na panele. Ważne by zakryć te deski :tak: . Zrobiliśmy już, albo dopiero 2 pokoje i wytwórnię czekolady ;-), ale niestety ja sama przy Chrisie nic nie zrobię, a P. pracuje, a po drugie kasa :-(
Żanetabd7 znam ten ból, z małym dzieckiem coś obejrzeć, czy przymierzyć to masakra. Nie ma to jak zakupy sam na sam ze sobą :tak: Co do przebudów w domu, to mam to samo, najgorsze to to, że trzeba iść o pozwolenie i się tłumaczyć, ale marzenia "nie kosztują" .
WerkaMirek Jakoś nie widac, że nic się tobie nie chce. Nie dość , że pranie zrobione to jeszcze poprasowane;-)
Hagie też bym chciała tak poleniuchowac do 12, ale mój skarb wstaje najpóźniej około 8 rano, a z reguły około 7-7,30 :-( I tak się poprawił, bo wstałał jakiś czas o 6, masakra.
Agaam i Izka miłego wypoczynku.
Nie mam więcej podglądu i nie wiem co jeszcze odpisać :-(
Mam zapytanie, szukam konsultantki AVON , która ma rejon BD4. Moze, któraś z was zna, to prosiłabym o namiary.
Życzę miłego i ciepłego dnia wszystkim.
My teraz przez 2 dni mieliśmy wyłączone ogrzewanie tak było ciepło w domu :-)
 
Hej ja się nie odzywam bo humorku brak.Chyba zbliża się @.Niby jeszcze dobre kilka dni a nosi mnie na maksa:wściekła/y:.No nic R pojechał teraz po Krystiana do polskiej szkoły jak wróci to zjemy obiad i chyba wypchnę ich na męski spacer a ja w tym czasie przejdę się sama do matalana :tak:.Tak dla relaksu żeby się odprężyć a może wpadnie mi jakiś drobiazg na poprawę humoru:tak:.

mamatrójeczki a jak młody się za klimatyzował w nowym przedszkolu?

Żaneta no zakupy z dzieciakami to nie zakupy:no:.Żywnościowe to spoko ale np.ciuchy czy inne rzeczy to lipa:baffled:.

Mam pytanie laski do was ile płacicie za internet i telefon domowy?jakie firmy polecacie a jakie zdecydowanie odradzacie?

Ja mam w tej chwili tel.stacjonarny w Bt miesięcznie płacę 15f zaznaczam że z niego nie dzwonie,ale musiałam go założyć ze względu na internet:baffled:.A internet mamy z 02 i rachunek miesięczny to 9.50f.

Jak myślicie dużo płace czy nie?
 
Czesc:-)

Ja juz mam dom posprzatany,niedlugo chlopaki wroca z poslkiej szkoly to znowu bedzie balagan:crazy:

IZUNIA- Tobie jeszcze raz zycze udaneho urlopu i dobrze wygrzejcie sie tam na sloncu:-):-)

MAMATROJECZKI-ja znam jedna konsultantke ,zreszta Ty tez:-pSYLWIA :-D
Tak to jest z tymi mieszkaniami czy domami socjalnymi ,niby tanie,tanie ,ale trzeba na poczatku duzo kasy wlozyc:tak:My 4 lata temu wydalismy 2,5 tys funtow:szok::szok::szok:

HAGIE,IZUNIA-Milo bylo Was poznac:-)

ZANETA-ja mam juz duze dzieci i dalej nie lubie z nimi robic zakupow:no:Boziuuu kiedy moj J zje w pracy sniadanie i przyjdzie do domu i powie ze nie chce obiadu:baffled::baffled:chyba bym stwierdzila wtedy ze jest ciezko chory:sorry:on to wiecznie nie nazarty:crazy:

Wczoraj pod wieczor pojechalam z Kuba na basen i nawet sporo poplywalismy, a potem padlam o 9 spac:-D
 
reklama
Doris78 dzięki, dobrze wiedzieć. Koleżanka chciała zamówić kilka kosmetyków, tylko potrzebujemy nowy katalog :tak: Napisze do Sylwii. Nie wiem tylko czy teraz znajdzie czas ;-) . Co do remontu, to naprawdę wiele kasy trzeba wydać, ale to tak jakby dla siebie i na swoje. My w wynajmowane też sporo włożyliśmy i nikogo to nie obchodziło a czynsz prawie 600fuli :wściekła/y: .
Kasia8118 ja mam internet, telefon i tv ze SKY-a. Za całość płacimy 45fuli, w tym programy HD. Internet nielimitowany, telefon wieczory i weekendy za darmo na stacjonarne w UK. Wiem, że była oferta ze SKY-a internet i telefon za 20fuli. Możesz sprawdzić czy nadal jest. Ja miałam wcześniej Virgin, ale wieczorami przesył był koszmarny. I mieliśmy podłączony jeden komputer. Tutaj mamy 4 podłączenia i nie ma problemów (no chyba, że moja córa się podłączy , to zamula, bo coś pościągała i blokuj; musze niedługo wziąść kogoś do jej kompa). Ale nawet gramy z moim P. na 2 konsolach i jeszcze podłączony komp i chodzi b.dobrze. Zależy do czego chcesz neta. A do Polski to dzwonię z O2, ładuję tel. za 15 fuli i mam 750 minut na stacjonarne, lub 225 na komórki. Ale niestety mi to nie wystarcza i doładowuje jeszcze :szok:, no ale kilka razy w tygodniu dzwonię do mamy i mojej kochanej teściowej :tak:, tak, że minutki lecą.
 
Do góry