reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA8118-MY dzwonimy na stacjonarne, w sumie tylko J dzwoni do babci,bo tak to przez skypa:-)ale jak do tej pory to dziala bez zarzutu.


MAMATROJECZKi-widzisz my mamy swoje socjalne ,ale ja chce takie swoje swoje:-D:-Drozumiesz ?Mi sie marzy swoj domek z ogrodkiem ,wyjsc sobie wypic poranna kawe w swoim pieknym ,zadbanym ,kwiecistym ogrodku:-D
 
reklama
Hej.

Mamotrójeczki
dostałam cynk od Doroty więc jestem. Napisz mi na priv swój adres to ja w pon podrzucę Ci katalog bo teraz zamówienie muszę złożyć do środy.

Ja u rodziców już od środy. Internet niby mama ma ale klawiatura jakoś ciężko chodzi, zresztą ja już odzwyczaiłam się pisać na takiej stacjonarnej więc obijam się z pisaniem.
W domu narazie rozpierducha ale pewnie niedługo już zaczną być widoczne efekty:tak: Póki co to nawet mi dobrze u mamy:-D
 
Doris78 dzięki za powiadomienie Sylwii :tak: . Co do mieszkania, to to możemy wykupić po pięciu latach, więc nie jest najgorzej. Domek już mi sie znudził. Może dlatego, że stale były jakieś problemy, włożone mnóstwo kasy a ze strony agencji czy landlorda zero, tylko same obietnice. Naprawdę bardziej podoba mi się to mieszkanie niż domek. Ale każdy chce coś innego. Życze tobie jak najszybciej tego wymarzonego własnego domku :tak::-)
Sylwia dzięki, zaraz tobie wyślę namiary :-) , mam nadzieję, ze nie będzie to problemem :zawstydzona/y:
Pozdrawiam
 
Dzieńdoberek wszystkim, słoneczko było ale się "zmyło" :no: . A już myślałam, że będzie przez cały dzień słonecznie. Masakra. Widzę, że panianki śpią jeszcze :-)
Ja dzisiaj malowania ciąg dalszy. Jakiś idiota pomalowal sufit w salonie na trzy kolory, korytarz ciemna zieleń :wściekła/y: . Chyba się komuś nudziło :szok: Masakra z pokryciem tego białą farbą. Kupiłam fototapety do porzedniego domu, ale nie zdążyłam ich położyć, a teraz nie mam koncepcji gdzie je tutaj wykorzystać :-( .
 
hej dziewczyny!! ja tez mieszkam w Bradford i dopiero znalazlam to forum , mam nadzieje ze moge sie do was przylaczyc ??:-)
 
Hej ja tylko tak szybciutko, bo muszę dziecko kłaść spać, bo za chwilę uśnie mi na podłodze :tak::tak::tak:
Samaryn witaj, napisz coś o sobie i swoich dzieciaczkach...ja też mieszkam na BD4 :-)
Pozdrawiam
 
Samaryn witaj. Ja też mieszkam na BD4 :-) , może mieszkamy niedaleko siebie? Ja przeprowadziłam się na BD4 miesiąc temu. Pozdrawiam

hej ja mieszkam kolo ST Christopher church, niedaleko poczty i biblioteki :-D ja juz mieszkam tu ponad 5 lat , a w Uk w sumie 10 :szok:

hagie ja mam 1 corcie 3 latka ma :tak: teraz jestem w ciazy w 17 tyg , wiec czekamy na nowego czlonka rodziny z niecierpliowoscia, :-D teraz siedze w domu na zwolnieniu lekarskim i bardzo mi sie nudzi :-( naprawde nie wiem co wiecej mam o sobie napisac ;-)
 
Hej, ale dziś paskudna pogoda :-( Taki szaro-bury ten dzień, tylko spać się chce :tak:
Nawet nie chce mi się nic pisać...Wczoraj kupiliśmy bilety do Polski, lecimy 20 kwietnia, niestety tylko na 10 dni, chociaż tak prawdę mówiąc , to nie za bardzo chce mi się lecieć, ale pewnie później nie będzie mi się chciało wracać :-) A może dlatego mi się nie chce, bo do teściów lecimy :dry:
Z utęsknieniem czekam na wiosnę :blink:
 
reklama
witam laski mam chwilke to pisze u nas tez nuda jak nie wiem pogoda po dup..... :no: ale moze wyskocze na chwilke na spacerek samaryn witam , napisy cos o sobie pozdrawiam .....:-D:-):-)
 
Do góry