reklama

Mamy z cukrzyca

reklama
Rozwiązania
0
Cukrzyca MODY GCK od samego niemal początku insulina doposilkowa, od miesiąca także na noc. Obecnie 19tc

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, tez mam cukrzyce, no i wlasnie czy ktoras z Was wie czemu kobiety w ciazy maja az tak wysrubowane te normy? Wiem ze trzeba dmuchac na zimne bo wkoncu chodzi o zdrowie naszych malenstw, no ale wlasnie... Ja przekroczylam pierwszy wynik w krzywej, mialam 5.16 czyli cukrzyca. Oczywiscie dostalam glukometr i zalecenie diety cukrzycowej. No moje cukry wedlug tych nowych morm byly na granicy, na czczo 86-91, po jedzeniu roznie od 110 do 125, raz mialam najwyzszy 140 po rozgotowanym ryzu, czyli mozna powiedziec ze faktycznie jest cos na rzeczy. Mojej pani diabetolog nie spodobaly sie cukry na czczo i mam isuline 2 jednostki na noc. Wszyscy mowia ze po ciazy cukrzyca znika i sie nie dziwie w sumie w mojej sytuacji, po urodzeniu juz nie bede ciezarna wiec beda mnie obowiazywac normy na czco do 100 i po posilku do 140 wiec juz wiem ze cukrzyca mi sie "cofnie" po ciazy ;) jestem w 34 tyg. Plus diety jest taki ze od 3 tyg nie tyje, a juz mam sporo kg na kacie :p

MamamaK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, tak samo u mnie cukrzyca ciążowa, narazie walczę z dieta, ale cukier na czczo cały czas nie taki jak powinien, jak wyglada wasz ostatni posiłek i o której godzinie, myślę, że u mnie to największy problem

reklama

Patrycja35

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, tak samo u mnie cukrzyca ciążowa, narazie walczę z dieta, ale cukier na czczo cały czas nie taki jak powinien, jak wyglada wasz ostatni posiłek i o której godzinie, myślę, że u mnie to największy problem
Ja mam akurat hipoglikemie.

Warto poradzic sie dietetyka jezeli schorzenie sprawia nam problem

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim. :)
Jestem tutaj pierwszy raz. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Lekarz skierował mnie na badania ogólne. Wszystko wyszło ok, poza glukozą, więc musiałam zrobić krzywą. Wyniki wyszły 97/110/75. Lekarz oznajmił mi że mam cukrzycę mimo, że w krzywej po podaniu glukozy wyszło ok. Denerwuje się czy rzeczywiście dolega mi cukrzyca czy tylko naciąganie przez lekarza, bo zaznaczę, że chodzę prywatnie, niemal co 2 tygodnie.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi