reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

marta f moeje zeby sie wyrzynaja caly czas i dalej ich nie widac:)kupkuje po kilka razy dziennie,troche marudzi,ale mam to szczescie ,ze moje dziecko samo umie sie soba zajac i sie bawic:)tearz siedzi na srodku salonu i lapie kropki na dywanie:)(wzorek taki mamy:)......generalnie od urodzenia nigdy jeszcze zadnej jazdy w nocy nie zrobila(i dzieki ci panie za to).....



szczesciara
 
reklama
Witam nadrobilam wszystkie strony zeszło mi chyba pół godziny, masakra jakas...
To sie nadaje tylko do leczenia psychiatrycznego, bron boze do zadnej pracy i wychowywania dzieci. To tyle, a to ze staralysmy sie byc mile nie swiadczy o tym ze nie wiedzialysmy ze twój nowy nick to sciema, tylko kolejne wcielenie chorej wyobrazni.... !!!

Camomile duzo zdrówka!!!!

Udanego pokazu fajerwerków, L rzucil hasło zeby teraz pojechac do Limeric ale za pozno jest a wieczorem idziemy na urodziny.
Milego wieczorku
 
DZIEŃ DOBRY MAMUSKI:-):-):-)

Moja jedyna córeczka, jest wcieleniem diablicy, zapewniam Was że Wasze dzieci " wysiadają" przy mojej Majce. Czasami jestem wręcz zrozpaczona jej pomysłami , często doprowadza mnie do łez swoim psoceniem:-(, moi synowie we trzej nie daja mi tyle czadu co ona jedna.:-( Tak wiec pocieszcie sie, ze jest na tym świecie dzieciecie które przewyższa sprytem, pomysłowościa w psoceniu i wredotą swoją osobistą Wasze pociechy;-):tak:Trzymajcie sie i nie poddawajcie :tak:
 
reklama
w koncu mam luz,starszaki u wuja,młody po kąpieli smacznie chrapie a mamusia zaraz będzie oglądała nowy program :) a reszte mamusiek gdzies wywialo
 
Do góry