reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no i witamy sie my, nareszcie mayutka przespal cala noc, kaarek dalej ale wyglada ze nic wiecej :)
Agus ja wczoraj doczytalam z tym pedzacym czasem i moja krotka wizyta-zlicz te wizytki wszystkie razem to dlugi pobyt sie zbierze a ja to sie nie moge was doczekac zebym mogla was ugoscic i pogotowac troszke i moze pierwszy raz zobaczyc Cie siedzaca i nic nierobiaca hihi
Kaja chrzestny to wam sie udal, Amelka nie ma o co sie martwic na przyszlosc bo jestem pewna ze o co poprosi to dostanie, wyobraz sobie ze za przywoz kurteczki orzymalam porzadne slodycze!!! i gdybym sie tylko w najblizszym czasie wybierala do limerick to przywiozlabym dla was a tak... w tylek pojda hihi. Dziekuje wam bardzo, musimy sie koniecznie w koncu spotkac.
juz nie pamietam ktora z mam pisala o czrwonych plamkach, maya miala identyczne, najbardziej martwilam sie ta na oczku bo naprawde byla wielka i myslalam ze nigdy nie zniknie ale jednak zniknela, te na glowce bardzo powoli ale tez juz sie wybarwiaja takze jestem pewna ze to kwestia czasu.
milej niedzielki zycze
 
reklama
lubicznka ja nie wiedzialam,ze Kasienka na stale wraca:( ja zem myslala,ze na urlop jedzie:( a szkoda:(:(:(

A no widzisz...szkoda-pewnie,że tak-bo Babka w dechę,ale mam nadzieję,że spełnią się jej oczekiwania i wszystko będzie super:)
A u nas pomimo zapowiadających się od rańca deszczów świeci piękne słoneczko i my właśnie wróciliśmy z rodzinnego spacerku-żyć nie umierać:)
 
dzień doberek.pogoda miód-malina:-) teraz czekam na obiadzik bo po spacerku kiszki grają mi skoczną rumbę:-D
Kasia Irlandka powodzonka na ziemiach ojczystych:tak:
Lubiczanka urządziłaś się już na nowym?ja zapraszam zawsze na kawusię-bez względu na to czy jest jakieś spotkanko i okazja czy też nie;-) jeśli tylko jest ochota to moje wrota otwarte:blink:
co by tu jeszcze.....no chyba już nic, w każdym razie jak mi się przypomni to JA TU JESZCZE WRÓCĘ!:-p
 
Kasia wraca na stałe???!! szkoda, nawet jej nie zdążyłam poznać w realu....
cześć babeczki, piękny dzień:)
 
Witam laski
Ja juz po pracy i mam wolne jutro:)))) Piękny dzis dzień:) Zaraz zjemy rosołek i moze jakis spacerek:)
No własnie dziewczyny kiedy jakies spotkanie.. ja mam wolne kolejne 2 dni..:)
 
reklama
Do góry