reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
:-) ....WITAM WSZYSTKIE TROSKLIWE MAMY...
MIESZKAMY W UK,A TU JAK WIADOMO NASZYM MALUSZKOM BRAK"OPIEKI "NAD ICH STÓPKAMI...
PROPONUJĘ SPRZEDAŻ KAPCI I BUTÓW ORTOPEDYCZNYCH(profilowanych)...
...BO KTÓŻ LEPIEJ ZADBA O ZDROWE I PROSTE NÓŻKI JAK NIE MY SAME...?
...KSZTAŁTUJMY PRZYSZŁOŚĆ ZDROWYCH STÓPEK JUŻ OD PIERWSZYCH KROKÓW...


...Na początek proponuję wyrazić Waszą opinię na ten temat.
Co polskie mamy mieszkające w UK myślą o wprowadzeniu zdrowego obuwia w życie naszych pociech???
Proszę o opinie....
 
nafnia- cisza oj cisza jak makiem zasial
martag- miejmy nadzieje ze przed burza
zdrowa stópka-co do stópek to jak najbardziej jestem za zdrowym obuwiem dla dzieci chociaz uwazam ze to powinien ustalic lekarz czy dziecko powinno nosic takie wlasnie obuwie ale fajnie ze ktos w koncu mysli o naszych pociechach serdeczne pozdrowienia
 
Straszna ostatnio jest tu cisza.Mało kto się odzywa,
Ale czego my się spodziewamy pogoda ładna więc i mamusie na spacerki wyruszyły z dziećmi co nie shilla72 na spacerku fajnie jest..
 
Witam szanowne kolezanki:-)
My juz z powrtotem w Nottingham.I widze ze straszne pustki na forum jak mnie nie bylo:rofl2:
Piszcie dziewczyny co tam u Was czy dzieciaczki zdrowe.

Annaoxi ja w maju bede:tak:na pewno.Adres znasz wiec wpadajcie smialo.Bedzie nam bardzo milo:tak:
 
Dzieki Gabids za zaproszenie! przeciez wiesz, ze na pewno sie zjawimy:-)ale z reszta dziewczyn tez chcialabym sie zobaczyc, zaluje bardzo, ze Ciebie Nafnia nie bedzie, my nie przyjedziemy na dlugo, bo wiesz jak jest- wymiar urlopu ograniczony i trzeba jakos sensownie podzielic:-(
Pozdrawiamy Was cieplutko i zazdroscimy wiosny:tak:. U nas jeszcze zimno, niestety...
 
Witam dziewczyny
Ja mieszkam w Polsce ale od czasu do czasu sobie was czytam chyba nie macie mi to za złe:-) Wcześniej mieszkałam w Londynie ale sytuacja rodzina zmusiła mnie abym na jakiś czas wróciła do Polski
 
hejka!
promyk26 - pewnie ze nie mamy za zle, im wiecej mam, tym lepiej, gdziekolwiek teraz przebywaja:-D

annaoxi - ja bardzo chetnie sie spotkam, mysle ze w maju bedziemy na miejscu, mielismy leciec na narodziny kuzynki Julki ale chyba odlozymy to na pozniej bo mlodzi rodzice pewnie beda wolec byc w tym czasie sami..:tak:

gabids - witaj ponownie:-), Jula juz zdrowa ale ma sporo blizn na twarzy i ciele po ospie:-(..mam nadzieje ze jest na tyle mala ze wszystko jakos zniknie, albo bedzie chociaz mniej widoczne..

a w ogole mam dla Was dwie wiadomosci
dobra i zla:-). od ktorej zaczac??

moze od złej:
niestety po raz kolejny musialysmy przeniesc termin balu. mimo ze bookowalam sale miesiac temu, ktos zaplacil wiecej na 7 marca bo organizuje wesele i nas najprosciej w swiecie usunieto z terminarza...:wściekła/y:
kasa kasa i jeszcze raz kasa..:crazy:
bal zatem bedzie w kolejna sobote - 14 marca. i mam nadzieje ze to juz ostateczna data, takze zamiast balu karnawalowego bedzie bal na powitanie wiosny!:-D

a teraz dobra, dlugo wyczekiwana wiadomosc!

MAMY SALĘ!!
:rofl2:
wczoraj z Justyna byłsmy w Sure Start na Hyson Green i udostepniono nam sale do dyspozycji raz w tygodniu! wstepnie wybralysmy czwartek, godziny popoludniowe tak od ok. 15, gdyz rano maja juz zajecia dla innych community groups. Bedziemy mogly korzystac ze wszystkich dostepnych materiałow, maksymalna liczba mam na spotkanie to 20 wraz z dziecmi.
fajnie co??wreszcie sie doczekalysmy!!:szok::-D:-D:-):szok:

mysle ze regularne spotkania ruszą gdzies w polowie marca, zaraz po balu.
 
reklama
Gudrun biorac pod uwage ta dobra wiadomosc. Tzn to ze jset sala i perspektywy na regularne spotkania. Zmiana terminu balu wcale sie nie przejelam, przeciez i tak sie odbedzie, wiec to nie takie straszne:tak::-)
Ale saaaalaaa:-):-):-):-) Strasznie sie ciesze, ze bedziemy mialy gdzie sie spotykac:tak:
Pisz wszystkie nowinki, czekamy tu z niecierpliwoscia:tak::-):rofl2:

Mialam Ci sie dowiedzie o ta masc na blizny i calkiem wylecialo mi z glowy. Ja mam tez jakas w domu, tyle ze nie wiem czy jest skuteczna. Ale jak chcesz to oddam:tak: A o ta skuteczna jeszcze sie dowiem:tak:
 

Podobne tematy

Do góry