reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

nafnia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2007
Postów
377
Miasto
Nottingham
Witam wszystkie przyszle mamy i mamy z pociechami z Nottingham i z okolic. Byloby fajnie porozmawiac, poznac sie, wymienic poglady,wyluzowac sie w milym towarzystwie MAM POLEK. Moglybysmy podzielic sie swoimi przezyciami zwiazanymi z ciaza, porodem, wychowywaniem dzieci. Zapraszam wszystkie dziewczyny, mam nadzieje ze bedzie nas tu sporo.
 
reklama
Hej:-)

Tu przyszla mama z Manchesteru:-D Jakby ci sie nudzilo to mazesz zajrzec na nasz watek. W sumie Man nie jest tak daleko;-)

A tak wogole na kiedy masz termin?

pozdrawiam serdrcznie Ciebie i brzuszek

ewi
 
czesc ewiki, no w sumie do Manchesteru nie jest tak daleko.;-) Jeszcze tam nie bylam. Zagladalam czasami na wasz watek, ale nie bralam wczesniej udzialu. Bede zagladac czesciej. Mam termin zblizony do twojego, na 14 czerwca.
Pozdrawiam Ciebie i Malenstwo:-)
 
Hej:-)

Przyznaje sie ze juz sobie policzylam z twojego suwaczka kiedy masz termin:-) Mysle ze czerwiec to super czas na malenstwo. Powinno byc juz cieplutko i bedzie ozna z maluszkiem na spacerki smigac, a my sie nie nameczymy w upalach z brzusiem:tak:

Poki co mam nadzieje ze na Twoim watku bedzie mnustwo mamus, ale to pewnie troche potrwa, wiec jak tylko masz jakies pytania to dziewczyny na pewno cos ci poradza.

A jak tam przygotowania do przybycia maluszka, wszystko juz gotowe? bo tak sobie mysle ze tylko ja ciagle nie przygotowana do konca. Ale mam nadzieje ze w ciagu 2 tygodni juz sie zepne i przygotuje wszystko:-D

Pozdrawiam goraco
 
hi hi , ja wlasnie tak sobie myslalam, ze to tylko ja jeszcze nie przygotowana:-D . Wczoraj bylam w szkole rodzenia i wszystkie przyszle mamusie juz maja spakowane torby do szpitala:szok: . Ja jeszcze nie mam nic:no: . Ale wychodze z takiego samego zalozenia jak ty, ze dwa tygodnie wystarczy na przygotowanie:tak: .

Mam nadzieje ze znajda sie jakies dziewczyny z Nottingham, bo ja tutaj jestem dopiero okolo 3 miesiace i jeszcze niewiele osob znam (wczesniej mieszkalismy w Londynie).

Caluski
 
Hej:-)

Ja tez wczoraj byloam na parent education:-D

No i racja wszyscy juz pokonczyli remonty i dekoracje pokoju dla dzieciaczkow. Jednym slowem wszysto juz maja gotowe.

A ja i moj facet ciagle myslimy o przeprowadzce przed pojawieniem sie malucha:tak: Bo marzy nam sie domek z ogrodem, a pokico mieszkamy we flacie na 1 pietrze. I jakos marnie widze latanie z wozkiem poschodach:tak::tak:Tak wiec mysle ze poczatkiem czerwca sie przeproeadzimy.

Ale swoja droga fajna sprawa taka szkola rodzenia.

pozdrawiam
 
hej!
ale zbieg okolicznosci - my wlasnie sie przeprowadzilismy :-D :tak:. W nowym mieszkaniu mieszkamy dopiero piaty dzien. Ale wczesniej mieszkalismy na parterze i mielismy ogrodek:tak: , a teraz pierwsze pietro i bez ogrodka:-( . Ale to mieszkanie jest lepsze, bo dalej od glosnej ulicy, jest wieksze i jasniejsze. Tamten ogrodek co prawda byl, ale co z tego jak zaraz za ogrodkiem mur, a za murem glosna ulica. Jakos draznily mnie te odglosy przejezdzajacych samochodow, nawet w nocy te ciezarowki jezdzily:wściekła/y: . Tutaj jest bardziej zielono, ale moze za jakis czas znowu mi sie odmieni:szok: :laugh2: .
pozdrawiam
 
czesc kolezanko z Nottingham ,wiesz ja mieszkam w Londynie mam 4 miesieczna dziewczynke, ale razem z moim mezzem chcemy sie rzeprowadzic do nottingham , powiedz mi czy tam jest duzo pracy i czy latwo cos dostac? a pozatym mam duzo ciuszkow do sprzedania i roznych rzeczy dla maluchow, piszcie dziewczny jak chcecie.:tak:
 
czesc Patrycja
my tez wczesniej mieszkalismy w Londynie, a tutaj w Nottingham od lutego. Na temat pracy moge niewiele powiedziec, bo sama jeszcze nie szukalam. Wydaje mi sie jednak, ze nie powinno byc z tym problemow, ale to tez zalezy w jakiej branzy chcecie pracowac. Teraz tylko moj maz pracuje.
Za okolo miesiac spodziewamy sie dzidziusia, prawdopodobnie bedzie dziewczynka.
Jesli chodzi o ceny mieszkan, to generalnie jest duzo taniej niz w Londynie.
A kiedy wy planujecie sie tu przeprowadzic?
 
Ostatnia edycja:
reklama
No witam , dzieki za odpowiedz , wiesz wlasnie ze wzgledu na mieszkania chcemy sie przeprowadzic , ja nie szukam pracy bo moja coreczka ma 4 miesiace , tylko sukam pracy dla mojego meza , a co twoj facet robi jezeli moge spytac? moze on cos wie z praca ? a wy mieszkacie w centrum Nottingham czy poza w jakiejs mniejszej miejscowosci. :-) A propo jezeli bedziesz miala dziewczynke to mam mnustwo ciuszkow , prawie same bombowe. jak bys chciala. masz juz jakies kolezanki tam gdzie mieszkasz, widzialam gazete to mieszkania sa juz za 500 3bed hause nowka nie smigana , to prawda ? pozdrawiam :-):-):-):-):-)
 

Podobne tematy

Do góry