reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Aga22 nie wiem jak Ci to wytłumaczyć gdzie jest Alfreton:-), jakieś 35 km od Worksop, tak mi się przynajmniej wydaje, to takie malutkie miasteczko, a może orientujesz się gdzie jest Mansfield albo Chesterfield, bo to niedaleko od nas
pozdrowionka:-)
 
reklama
O no to super, więc Alfreton jest bardzo blisko Mansfield. W szpitalu w Mansfield urodziła się moja córeczka
Pozdrowionka:-)
 
Witam wszystkie obecne i przyszle mamy!
jestem w nottingham od ponad roku a od pol roku jestem mama coreczki - Juliette.
obecnie mieszkamy na sneinton. nieraz jak paraduje z wozkiem widze inne polskie mamy ale jakos tak nie mam odwagi zagadac..
wiec moze przez forum szybciej sie poznamy:-)
mam duzo czasu, moje glowne zajecie to opieka nad dzieckiem, wiec chetnie gdzies wyskocze na pogaduchy

pozdrawiam!!!
 
reklama
Gurdun no moze nie codziennie, ale raz na jakis czas mozna sie spotkac:tak::-)a wogole to sliczne zdjecie corci:tak::-D
 

Podobne tematy

Do góry