reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czesc dziewczyny
moja Natalka bardzo duzo krzyczy, cala moja uwaga jest skierowana na nia..

Gudrun witaj na forum, masz sliczna coreczke, ja mieszkam w Beeston i tez chetnie sie spotkam na pogaduchy
 
reklama
hej dziewczyny

nie pisze w zadnym innym watku, udzielam sie skromnie tylko tuta:-)
odnosnie chudniecia..jak dla mnie dziecko szczegolnie takie malutkie jest tak absorbujace ze nie trzeba zadnej dodatkowej diety. pamietam ze przez pierwsze miesiace nie mialam czasu zeby nawet pomyslec o jedzeniu... teraz jest go wiecej takze i apetyt rosnie;-)
mnie sie udalo nie przytyc za wiele. nie wiem czy bylo tego 10 kg. przed ciaza wazylam 45..ale julka urodzila sie z waga ponizej 3 kg..teraz za to nadrabia jak moze.:-).
 
Cześc :)
Mam na imię Agnieszka i mieszkamy razem z naszym 11 miesięcznym synkiem w Mansfield :). Przeprowadziliśmy się tutaj ze względu na pracę męża, wcześniej mieszkaliśmy w Leicester.

Aga22 - nasz przyjaciel pracuje w Worksop :)

Pozdrawiam wszystki Mamusie ;)
 
czesc diznev!

my tez mielismy dac dziecku na imie oliver..no ale urodzila sie dziewczynka..:-)
szkoda ze nie mieszkacie w nottingham..
pozdrawiam serdecznie!!
 
Ceśc gudrun :)- no szkoda, ale Nottingham nie jest tak daleko, kto wie, może kiedyś zorganizujemy jakieś spotkanie dla Mam z okolic?

Wiem, że w moim mieście mieszka bardzo dużo polskich rodzin z dziecmi, ale jakoś jeszcze żadnych nie poznałam, opieka nad małym dzieckiem ogranicza trochę życie socjalne :(, ale może tutaj się ktoś pojawi, albo ujawni :)

pozdrowionka w słoneczna niedzielę :)
 
dobrze znam ten bol..u mnie tez w dzielnicy sporo matek mieszka i co z tego.. zadnej osobiscie nie znam..(no przepraszam - jedna).:-(
w nottingham jest plan zorganizowania cyklicznych spotkan matek z dziecmi np w polskim klubie kolo kosciola..wspolne wypady, spotkania przy kawce..pogaduchy.
miejmy nadzieje ze sie uda. chetne chyba sie znajda zeby sie przylaczyc??:-D
 
Witaj diznev to super ,ze mieszkasz w Mansfield :tak:;-) bliziutko :-D czesto tam jestem:tak:mamy tam duzo znajomych:happy2:a gdzie pracuje Twoj slubny??

Pozdrawiam Was dziewczyny dlugo sie nie odzywalam:sorry2:ale postaram sie poprawic:tak:jutro napewno do Was zajrze:happy2::tak::-)
 
hej
dawno mnie tutaj nie bylo, ten czas tak szybko ucieka, wczoraj mielismy pierwsza szczepionke
gudrun - my mamy czas prawie codziennie, biegam z Mala na spacery kazdego dnia, jesli tylko pogoda dopisuje. A kiedy tobie pasuje? I gdzie moglybysmy sie spotkac? Moze w centrum?, chociaz dla nas to jeszcze troche wyprawa, wiec gdybys mogla przyjechac do Beeston to byloby super..., ale jesli to ci nie pasuje to nie ma problemu - wybierzemy sie do centrum :tak::-)
 
reklama
Ha!moja niby wieksza a dla mnie to tez "wielka wyprawa"..ach my mamy latwo nie mamy:-)
wiec moze jednak centrum??;-)
bedzie mimo wszystko latwiej..moj kwiatuszek lubi miec humory, wiec musze jakby co miec w miare szybka droge ewakuacji:-)
mysle ze na old market przy lwach..a ktorej?.mnie pasuje ok. 14. ale jestem otwarta na inne propozycje;-). a tak to kazdy dzien tyg poza weekendami.
pozdrawiam!!
 

Podobne tematy

Do góry