reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

gudrun - ok, wybacz ze wogole wymysliam to Beeston, spotkajmy sie w centrum moze okolo wtorku ?... w zaleznosci od pogody..., mnie tez pasuje godz 14.
 
reklama
wtorek dla mnie ok
pod lwami o 14.
podam Ci moj numer jakby co.
siedem dziewiec siedem dwa osiem jeden dziewiec osiem osiem dwa.

pozdrawiam!!:-D
 
Nafnia - dzieki za mile spotkanko. szkoda ze krotkie ale wiadomo z malymi bobasami nie da sie pohulac:-D
i tak Cie podziwiam bo ja z moja julietka nigdzie sie nie ruszalam jak byla taka malenka.

pozdrawiam zatem i czekam na wiecej:-)
 
Gudrun - dzieki nawzajem, ja tez mam nadzieje na wiecej spotkan:tak:,
Natalka na szczescie spala w drodze powrotnej i juz sie nie awanturowala, a teraz znowu jest baardzo spiaca, marudzi i "walczy ze snem",
caluski dla Julki , jest przesliczniutka
 
Ostatnia edycja:
i znowu zapadla glucha cisza..
byc moze dlatego ze mamy z nottingham nie wiedza o tym forum:unsure:, tak w ogole to jest jeszcze jedno, na ktorym kilka mam sie udziela..moze polaczyc sily??
tylko z tego co wiem, nie mozna reklamowac jednego forum na drugim:-(
wiec jak to zrobic:dull:.??


ps. nafnia - co tam u Ciebie??ucaluj swoja mala ksiezniczke!
 
no tak, cichutko tutaj a przeciez jest duzo polskich mam w Nottingham:sorry2:

gudrun - moze cos wymyslimy na nastepnym spotkanku, super wygladacie na tym zdjeciu - takie przytulone z Juleczka jak misie:tak::-D, a ty chyba scielas wlosy?

u nas ok, Natalka fajnie gaworzy, czesto rozmawia z misiami z karuzeli, ja caluje ja baaardzo czesto:tak:
musimy czekac na paszporcik, a babcie w Polsce utesknione:-),

pozdrawiamy i cluski dla Julietki
 
reklama
haha moja Julietka tez lubila rozmowy z misiami..szczegolnie o 6 rano, kiedy rodzice zaspani:-).

tak scielam wlosy ciut, ale nic specjalnego nie wyszlo, musze isc na poprawke:-(.

wczoraj kupilam bilet do polski!lecimy we dwie, poszalejemy sobie troche:-D. juz nie moge sie doczekac!

pewnie, ze trzeba ozywic to forum! wiele mam siedzi sama w domu, a tu moglyby poznac sie nawzajem i spotkac gdzies na kawce..
mialo powstac "stowarzyszenie mam", przy Polskim Osrodku (kolo polskiego kosciola), ale nie wiem narazie nic, cicho takze..

Zacznijmy dzialac!!;-):-):tak:
 

Podobne tematy

Do góry