reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czesc patrycja:-)
my mieszkamy w Nottingham, ale nie w samym centrum miasta, w sumie do centrum jest blisko - okolo 10 minut jazdy. Oczywiscie, sa dzielnice drozsze i tansze, a te drugie moze troszke mniej bezpieczne itd.
Napisz czym zajmuje sie twoj maz i jaka prace chcialby tutaj wykonywac, to cos popytam i dam ci znac.
pozdrawiam:-)
 
reklama
wiesz co on teraz pracuje w hotelu , jest superwisorem , no ale moze byc inna praca oprocz jezdzenia samochodem , bo nie ma prawka.bo nie wim czy mamy tam jechac czy nie bo wiesz jak z praca czasem ciezko.:no:
 
mysle ze w jakims hotelu czy w sklepie nie powinno byc problemu, ale moze sprobujecie cos wczesniej nagrac przez internet, bo jechac w ciemno to jednak jest troche ryzyko:tak:
daj znac jak podejmiecie decyzje
 
witam Aga:-)
no to jestesmy prawie sasiadkami ;-)
napisz cos wiecej o sobie, jak wam sie mieszka w Worksopie i jak dlugo juz tam jestescie itd...:-)
 
czesc dziewczyny
ja doslownie tylko na chwileczke. Nie bylo mnie tydzien na BB wiec mam sporo do przeczytania. Ale nadrobie to w najblizszym czasie.
Chcialam sie wam pochwalic ze:

08.06.2007 zostalam mama malenkiej Natalki

teraz moj swiat kreci sie wokol niej, ona jest dla mnie wszystkim

mam nadzieje, ze wkrotce znow bede tu zagladac na biezaco
 
Witajcie dziewczyny:happy:, mieszkam niedaleko Nottingham, a dokładnie to w takim małym miasteczku Alfreton

Nafnia pisałam juz na głównym forum Mamy z UK, ale jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE z okazji narodzin córeczki:-)

Aga22 witaj my chyba też jesteśmy sąsiadkami:-)
 
Czesc dziewczyny pozdrowienia z Clifton od Magdy Lukasza i 8 tygodniowego Olusia
olekaktualys3.jpg
 
reklama
Witam Panie :-)

witam Aga:-)
no to jestesmy prawie sasiadkami ;-)
napisz cos wiecej o sobie, jak wam sie mieszka w Worksopie i jak dlugo juz tam jestescie itd...:-)

w Worksopie jest ok lecz to b male miasteczko i nieraz fajnie sie wyrwac do wiekszego miasta np takiego jak wsze:-D:tak: moj mazz jest tu juz 2 lata a mi w marcu minal roczek:-);-) GRATULUJE
MAMUSI I CORUSI PRZYJSCIA NA SWIAT

Agnes hejka , a gdzie jest Alfreton:confused:? bo niewiem...a wiesz gdzie jest Worksop:confused:?

Magda Witam Cie kochana:laugh2:
 

Podobne tematy

Do góry