reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hejo!
no ja byłam obsrana tym przedszkolem:sorry2:
ale hania poradzila sobie świetnie i przeszczęśliwa cała :-)
no właśśśśśśśśssnie kiedy my sie spotkamy?:sorry2:
 
reklama
Dziewczyny ja proponuje czwartek u mnie z okazji drugich urodzin Ola maly kinder bal....Piszcie kto moze,jak nie to moze inny dzien,tak zeby bylo ok i na ktora Wam pasuje.Sandra super,ze Haneczka zadowolona.Ania mam nadzieje,ze dotrzesz z Natalka.Emwu,Wiesienka,Wiola,Monia,Reni mam nadzieje,ze dopiszecie.Gabi a Ty kiedy wracasz??No i nasza Olga,jak robisz,znajdziesz czas w czwartek busy mami???
 
Ostatnia edycja:
gosiu ja bardzo chętnie do olusia na kinder bal przybede z dziecmi , ale pasuje mi w przyszlym tygodniu tylko sroda , alebo weekend bo adam wtedy ma wolne:sorry2: no chyba ze wiekszosci babek bedzie pasowal czwartek to moze zagadam z tesciem albo szwagrem i jakos dupy przywieziemy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sroda tez Wioli pasi.Wiec laski musicie zdecydowac,czy sroda,czy sobota.My sie z Olem dostosujemy!!!Tylko reszta niech sie odezwie!
 
Do góry