reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Aniu, 11. grudnia;) dziewczyny, ja też przyprowadzę ze sobą fajną babeczkę z bąblem, Adaś będzie chyba najmłodszym dzieckiem na imprezie:)
No i tez jestem za pakowaniem na miejscu u Gabi:)
 
ja bede dopiero po niedzieli wiedziala o ktorej te chrzciny:sorry2: ale pewno nie bedzie to trwac dlugo wiec i tak dam rade dojechac chyba bezwzgledu jaka godzine ustalicie:sorry2:
 
wiola babo- sie w tej irlandii zeuropejczyla i tylko na helloween bys chciala sie przebierac? :)

Takie polskie prawdziwe mikolajki to byly zawsze ze strojem, nie?
Przeciez nie bylo helloween to kiedy sie dzieci przebieralo na piratow, supermanow, ksiezniczki, wrozki, zabki itp...?
Na mikolaja chyba , nie?

z mama z papieru korone robilam i ze starej sukienki peleryne juz tydzien wczesniej i sie doczekac nie moglam.

a teraz tu - idzie sie do Dunnsa i kupuje za 10 euro stroj i juz...:)
 
reklama
Do góry