reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Amelia2008- wspolczuje i zdrowka, dzis nie jezdzil luas w restauracji przy burger kingu wybuchl gaz i dlatego abbey street ktora jezdzi luas byla zamknieta, jutro powinno byc ok,
 
reklama
Wiola trzymaj sie dzielnie!
Bruska-o 5? ja pierdziut, :baffled:faktycznie nieciekawie.

A to nasze iglo
DSC04295.jpg
 
gosia 7267- no chyba od 14stej mikolajki .Maz juz w domu ,w niedziele mial operacje a w poniedzialek go rano wyganiali do domu ,boli go nonstop ta noga ,nawet w gips mu niewlozyli jej,
Ja bede na mikolajkach ale krotko ,bo musze byc w razie gdy cos mu trzeba bedzie pomoc.
Pogoda barowa.teraz pada deszcz ,moze snieg roztopi i niebedzie slizgawki hahaha.
 
wiola pech z tą nogą straszny:sorry: tak przed świętami:dry:
dziewczyny musimy chyba zrobić bileciki z imionami dzieci do tych paczek;-) no nie?:sorry:
 
mi tam obojętne z godziną.dajcie tylko znać ile was bedzie zebym wiedziała jak to zorganizować.jak ktoś nie zna adresu to tez piszczie.no i dajcie znać co przygotować.coś na ciepło?sałatki?ciasta?bo nie wiem co kto przyniesie.sandra faktycznie przydałyby sie bileciki bo inaczej paczki sie pomieszają.ja mam tylko dziś wolne wiec postaram sie przygotować co tylko sie da:)
 
bryska bede ja moje dzieciaki i jeszcze jedna mamusia z synkiem:tak: ja przyniose pierniczki i zrobie salatke i wezme jeszcze winko ;-) acha i ja poprosze o adres
monika jak dla mnie moze byc 15:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bryska -ja bede z amelcia,(moja mama zostanie z kuba w razie pomocy mu),niewiem co mam zrobic?
moze ja kupie napoje typu cola ,sprite fanta labo cos?
ja sie umowie z olga i razem podjedziemy do ciebie
 
reklama
Do góry