reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
dziewczyny wybaczcie mi ale zamieszam jeszcze bardziej:zawstydzona/y: Adam mi dziś uświadomił , że skoro lecimy 28 lutego do polski i on ma urlop od 28 to nie dostanie dnia wolnego na bank 26 , a ja nie wyobrazam sobie ogarniecia takiego party bez niego:sorry2: wiec dziś już napisze , ze w gre wchodzi tylko 19 luty:tak: przepraszam za zamieszanie i zapraszam 19 lutego na impreze tośka i hani:-)
 
Dziewczynki
Mam prosbe.

6 lutego bede wysylala paczke do pewnej rodzinki polskiej w potrzebie.
Jesli macie jakiekolwiek ciuszki, kosmetyki, cos dla faceta, mamy, i trojki dzieci , ktore sa Wam niepotrzebne to dajcie prosze.
Wszystko co moze sie przydac do zycia ludziom , ktorzy w tej chwili poza paroma groszami na jedzenie, leki i wegiel nie maja nic.
Zalatwilam juz bezplatny charytatywny transport tej paczki wiec nic nikogo nie kosztuje ten dobry gest.

Podjade i zabiore jesli cos macie.

Podaje wiek i rozmiary

mama - 169cm, 68kg
tata - 187cm , 85kg, rozm XXL
dziewczynka - 7.5 lat , 134cm
chlopiec - 6 lat , 110-116cm
chlopiec -13 mies (taki jak max) 82-86 cm

Zawsze oddaje sie ciuszki dla dzieci ale przeciez rodzice tez cos potrzebuja.
Tak wiec jakis kosmetyk , ktorego nie uzywacie, jakas bluzeczka la mamy czy koszulka dla taty...

Ja juz swoja szafe przebralam :)

Dzieki i dajcie mi znac jak szybko sie tylko da.
 
emwu ja też przeszukam i podam to co znajde aine bo będę się z nią jutro widzieć , żebyś nie musiała aż do bray jechać
 
emwu znalazłam pare naprawde fajnych rzeczy , a zabawki też wchodzą w gre? tylko niestety nie zobacze sie dziś z aine ale będe wwe wtorek najparwdopodobniej w dundrum , a Ty mieszkasz niedaleko tak? to może Ci to podrzuce ?
 
reklama
Do góry