reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Pesca ja robiłam w szpitalu ale tam już nie robią drugie na Bibliotecznej ale to już kawałek czasu temu. Ale podzwoń zapytaj na Bibliotecznej.
Pozdrawiam dziewczyny.
Anamari
a Ty z jakiego osiedla jesteś może nie jest tak żle tylko nie masz z kim albo nie potrafisz sobie czasu zoorganizować
 
reklama
hej babolce
biggrin.gif

ależ mnie tu znów nie było...
sorry2.gif
nie bijcie mnie za bardzo...
sorry2.gif
no ale was też tu za dużo nie ma :-p
Sławek wczoraj skończył 8 miesięcy
biggrin.gif

sam nie siedzi bo się przewraca na wszystkie strony
p.gif
nie raczkuje tylko nadal się turla aczkolwiek zaczął się podciągać do czołgania ale pracują tylko ręce bo pupa nadal za ciężka
p.gif
zębów dalej nie mamy
baffled5wh.gif
w nocy 3-4 pobudki na mleko i wygłuptaski
baffled5wh.gif
waga ok 10 kg
wink2.gif

w sobotę wreszcie sobie trochę odetchnę i pobaluję bo idziemy na andrzejki do strażnicy na wsiową zabawę
laugh.gif

annaoj moja sis będzie mieć pierwsze dziecko i stresuję się tym bardziej niż jak ja byłam w ciąży ;-)
anula suwaczkiem ciążowym odliczam dni do zostania ciocią po raz pierwszy :-)
 
ja jestem z C
ul Czechowa

a jakos moze i nie potrafie sobie czasu zorganizowac
ciagle dzieci i dzieci
ostatnio nic mi sie nie chce
 
Ostatnia edycja:
Hej Mamusie.! :)

Jestem tutaj od niedawna, mieszkam w Pszczynie więc myślę, że pod okolice Tychów można to podciągnąć. :p

Mam prawie 6-miesięcznego wcześniaczka Franciszka. Urodził się w 35 tc. Miał 2300 g i 50 cm i problemy z oddychaniem. Był w inkubatorze, nie miał odruchu ssania. To tak w skrócie..jak ktoś chce przeczytać naszą historię zapraszam do działu "Wcześniaki".

Na początku tego miesiąca ważył 7300 g i miał około 72 cm. Jest zdrowym, żywym dzieckiem. Obecnie rahabilitujemy się aby zwalczyć asymetrię i nieprawidłowe napięcie mięśniowe.
 
Hej Mamusie.! :)

Jestem tutaj od niedawna, mieszkam w Pszczynie więc myślę, że pod okolice Tychów można to podciągnąć. :p

Mam prawie 6-miesięcznego wcześniaczka Franciszka. Urodził się w 35 tc. Miał 2300 g i 50 cm i problemy z oddychaniem. Był w inkubatorze, nie miał odruchu ssania. To tak w skrócie..jak ktoś chce przeczytać naszą historię zapraszam do działu "Wcześniaki".

Na początku tego miesiąca ważył 7300 g i miał około 72 cm. Jest zdrowym, żywym dzieckiem. Obecnie rahabilitujemy się aby zwalczyć asymetrię i nieprawidłowe napięcie mięśniowe.

Gdzie się rehabilitujecie? Jeśli można wiedzieć :)
 
[h=5]hej :-)
ale mnie tu nie było....
ale gdzie wy jesteście dziewczyny????
Sławek dziś od 5 rano szalał i wreszcie padł ;-D chyba czuje że to jego urodziny :-) i zrobił 3 samodzielne kroczki od babci do mamy-normalnie pękam z dumy :-D zrobiłam sernik na zimno -z lenistwa ;-p i po południu jak wróci tatuś będziemy próbować zdmuchnąć świeczkę bo na imprezie roczkowej się nie udało ;-p[/h]
 
reklama
Do góry