reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

hejka
jestem w domu, Igor się przeziębił, rano się odrobiłam, więc teraz mam troszkę wolnego, bo dzieciaki się same sobą zajęły.
Wątek nam zamarł, ale może jeszcze uda się reaktywacja;-)
Zeberka to siostrze gratuluję. Ależ ten czas leci, Sławek już 6 miesięcy skończył:szok: Jak tam dzieciaki?
Bershka, Anuula odezwijcie się.
uciekam
 
reklama
Dziewczyny wiecie że ja zapomniałam o tym forum :szok: taka skleroza w tak młodym wieku :-D Moje laski już do przedszkola chodzą więc do południa mam spokój :-) zadowolone strasznie myślałam,że z Wiki będzie problem bo to cycuś mamusi a tu jakby mogła to by tam na noc została :-D nachorowałyśmy się troche we wrześniu ale już ok :-D
Pozdrawiam i obiecuje poprawę :-p:-D
 
Hej Anula Bulerlecitin musisz nabyć;-) Fajnie, że dziewczyny się zaklimatyzowały tak szybko. Pierwszy rok to taki przechorowany niestety bywa, przuynajmniej u nas tak było. Moja Alicjia też idzie do przedszkola od stycznia. Mam nadzieje, że powrócą dziewczyny i będzie jak kiedyś....:-)
 
Hej
ja tez zapomniałam oi forum,czy mnie pamietacie jeszcze

jak sa nowe mamy to witam serdecznie:)
ciagle dzieci i dzieci...chwilami mam dosc
chciałąbym wyjsc i z kims sie spotkac,pogadac bez dzieci bo przy nich nie bardzo sie da
zamiast skupiocx sie na rozmowie to tylko dzieci uciszam...

brakujew mi tego..czuje sie zmeczona

a mozze by sie trak gdzies spotkac?
mamy bez dzieci albo amy z dziecmui w jakims przyjaznym miejscu
gdzie one by sie zajeły czyms a mamy mogłyby pogadac,jakies npo fotki...kawka...

sorki zer tak wleciałam i od razu takie pytanie

ja nawet nigdzie juz nie bywam,ciagle dom ,zapr corki do swietlicy i zas dom,odebraniue,dom...no i spacvery tez ale to taka monotonia
nawet niewiem gdzie mozna by isc

o jzu moja 2latka wzywa...ide

bede póóxniej

miłego dzionka:)
 
Witam
Od niedawna też jestem mamą z Tychów.
Mam pytanie, może któraś z was się orientuje gdzie można zrobić badanie bioderek? Położna środowiskowa powiedziała mi bym sie zapisała do San-medu a tam już skończyły im sie limity i kazały mi dzwonić w styczniu.
W przychodni na Damrota chcą 100zł za to badanie. Nie ma nigdzie taniej? Gdzie wy je robiłyście?
 
Annaoj wrzesień jakoś przy końcówce nie był za fajny i początek października same szpitale... teraz chodzą od dwóch tyg jutro do Nibylandi jadą :)
A mnie w nocy połamało boszzz SKS :szok::-D:szok::-D zastrzyka dostałam to troche ulżyło :-p

Co do Lędzin to u nas nie było miejsc i byłam tam ostatnio w poradni wad postawy niektórzy państwowi lekarze potrafią być jednak mili :tak:
 
hej
faktycznie dawno mnie nie było...
Sławek ma już 7 miesięcy! jak ten czas leci....
zębów nie ma ale 2 razy zaliczył antybiotyk- na szczęście już jest lepiej
a moja sis będzie miała syna
biggrin.gif

moja córa też chętnie do zerówki chodzi a bałam się co to będzie :-p
pesca ja byłam na bioderkach w Pszczynie na ul kilińskiego 3A lek.J.Szafron-Michalik czekałam 6 tyg ale jestem zadowolona i wizyta na nfz
anula mam nadzieję że już Ci lepiej :tak:
pozdrówka i piszcie co u Was!!!022.jpg
 
Ostatnia edycja:
Zeberka nonon 7miesięcy już :szok: a co to za suwaczek ciążowy ?? ;-)
Ano lepiej jak ketonal i inne ciulstwa biorę :-D:-p A żeby nie było mi za dobrze jeszcze to Wiki wczoraj przyszła z przedszkola z ospą :szok::szok: matko nie ogarniam :-p:-D oby tylko łągodnie przeszła to reszta była całkowicie zasypana nawet ja dwa lata temu :-D
 
reklama
Witam

Zeberka, ależ ten czas zleciał, Sławuś śliczny. Pewnie teraz już się nieźle przemieszcza, więc masz ręce pełne roboty.
Gratuluję siostrze. To pierwsze dziecko?
Annula to może jakieś masaże by Ci lekarz przepisał. Czyli masz epidemie w domu. Nie chce Cię martwić, ale pewnie dziewczyny się zarażą.

U mnie dzisiaj zwariowany dzień w pracy. Jeszcze rano się spóźniłam, bo B się dzisiaj spieszyło wyjątkowo, a moje Dzielicki nie przyzwyczajone, że się je pogania i był wrzask.

Miłego weekendu życzę, ja mam zajęcia, więc pewnie nie zjarzę.
 
Do góry