reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

najpierw kupimy lezaczek a potem mate :-) to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie ;-)
a jeszcze moze orientujecie sie gdzie mozna kupic aparat (dobry a i cenowo przystepny)?jakie wy macie?
 
reklama
Dziewczynki z UK, mam pytanko, za miesiąc startuje na urlop do UK i nie wiem co mojej myszce zabrać a czego nie trzeba?
Jakiej firmy są tam kaszki, słoiczki z jedzeniem, pieluchy i inne wyposażonko?
Moja je najczęściej kaszki bobovity i słoiczki bobovity, hipp, gerbeer... Jeżeli można to dostać na miejscu to nie będę musiała sobie bagażu zapychać
 
Czesc dziewczyny, znowu tutaj tak cichutko!!!
kornasia ja mam samsunga 8 megapixeli, my kupilismy w comecie jak byla promocja, jestem bardzo zadowolona, tylko zoom moglby byc troche lepszy... Sprawdz tez w currys, bo tez czesto maja promocje... Albo wklep w wyszukiwarke w komputerze "compare best cameras" czy cos takiego, i ci wyskoczy, jaki najlepszy i w jakich cenach...
reni_ferek jezeli sie uprzesz na polskie, to kupisz, bo wszedzie sa polskie sklepy, natomiast troche wiecej wydasz... Ja tylko kaszki kupuje polskie, a w reszte zaopatrzam sie np w tesco, bo na promocji mozesz kupic np 10 za 4£... Co do pieluch, to nie zapychaj sobie bagazu, bo przeliczajac ceny sa podobne do tych w Polsce... Ja za 164 Pampersy place ok 70-80zl (18£)... Mleko tylko kupilabym chyba w Polsce, reszta sie nie przejmuj... Taka jest moja opinia...
 
Ewela- a koncercie madonny nie wiem ale o swiecie w polsce tak eheheheh

jeśli chodzi o koncert madonny, to jeśli ma być taki sam jak w Manchester ( ponoć to ta sama trasa koncertowa) to show zrobiła niezłe, ale zdecydowanie nie warte swoich pieniędzy-Ł180 za bilet, więc jeśli ktos się wybiera a nie ma jeszcze biletu to odpuściłabym sobie.
 
Witam Mamusie!

Ja zajeta poszukuje lokali.
I juz jakis tam hotelik-restauracja ,ktory moja mama zachwala zajety na rok 2010 kazda sobota!tylko niedziele wolne sa:shocked2:
a my nie mozemy w niedziele,bo musi o byc sobota ,bo my mamty taka date ,ze to sa D urodziny :-)
nie wiem co wybrac decydowac sie trzeba podobno juz na lokale.Nasi znajomi polecaja nam jedna restauracje gdzie robili wesele sobie ,ale ja nie wiem trudno mi cos wybrac na odleglosc prawda?jak czegos nie widzialam.
Na dodatek myslalam o czyms wlasnie takim jak hotelik z restauracja i zeby sobie w ogrodzie ladne fotki porobic,no ale moze to nie istotne czy taki hotelik z restauracja czy zwykla restauracja wazne zeby bylasala do tanczenia co nie ?:-p:-)
nie wiem trzeba sie na cos zdecydowac i na dodatek juz zaliczke wplacic ponad tysiac zl szok szok.
Nie wiem co to robic moze zdecyduje sie wkoncu na cos.
W sumie chuba we wrzesniu bedziemy w Pl ,ale chyba juz wtedy bedzie za pozno zeby cos wybrac:confused:
wolalabym na zywo zobaczyc ,no ale jak trzba teraz to nie wikem na cos musze sie zdecydowac.

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Witam
Ale dzis pospalismy do 9:szok:wczoraj Kondzio sie wyszalal i wytanczyl na urodzinkach kolegi:tak:
Reni Ferek ja mysle ze mozesz wziac tylko mleka i kaszke na poczatek a reszte tu kupisz:tak:pampersy ja uzywam Tesco baby dry sa lepsze od pampersow i troche tansze:tak:pampersy tutaj sa tansze niz w Polsce wiec nie masz co brac,kilka na poczatek:tak:jedzenie kupisz w Polskim sklepie:tak:ja swojemu synkowi gotuje,sloiczka nie ruszy:no:owoce w sloiczkach tylko kupowalam z hipp lub cows@gate sa dobre:tak:
oki lece
 
ah..laski nie mam weny na czytanie tym samym nie moge kazdej odpisac....

Maggusia- tez poszukuke lokalu. Co prawda daty nie mamy leszcze ustalonej, nawet miesiaca- czy to lipiec, czy czerwiec, czy sierpien. Na oku mam dwa lokale... i tak mysle ze gdzies sie wpasujemy, bo mi coraz mniej zalezy na detalach na ktore kiedys zwracalam uwage. Kiedys marzyl mi sie sierpien, ale wiadomo, ludzie na slubowanie w sierpniu maja totalnego bzika wiec nie bede szalec i z jezykiem szukac lokalu na sierpnia.Bo tak nprawde patrzac to czy ma zanczenie kiedy sie slubuje sobie milosc ???? Chyba nie. No ale czekam na mojego (bedzie za dwa tygodnie) zebysmy oboje zobaczyli.
Chcielimy jechac na motorze, ale wszytscy w rodzinie na mnie psiocza ze glupoty dostaje, ze kazdy samochodem jezdzi. Wiec im powiedzalam ze wynajme autobus MPK :-D.... chcemy miec obiad... wiec od rodzicow slysze ze jakby tylko mogli nam dolozyc do wesela to i by mogli troszke pozadzic kto ma przyjsc itd :-( a ze impreze planujemy bez wodki, ale przy jakims dobrym alkoholu...no to tez slysze ze goscie lubia sobie wypic...:baffled:.... nie chce kamery ale chce miec jakiegos fajnego fotografa, to tez tylko slysze po co, po co.... zawsze ktos tam robi zdjecia.... mnie to juz sie nawet nie chce poruszac tematu slubu, bo mam dosyc komentowania. Zycze Ci wytrwalosci !!!! I dodaj mi jej troszke !!!!

Pinka- bliskoooo, bliskoooo........
 
Gosia to Twoje wesele wiec zrob jak uwazasz:tak:Ja nie lubie kamery ale warto miec dla potomnosci:tak:co do alkoholu to kazdy chce wodke:sorry:tak juz jest,nie kazdy pije dobre trunki i nie da sie tym zabradzo upic:baffled:co wiekszosci pragnie:-D:-D:-D ja sama wole wodke bo zaszumi,wytanczysz idalej pijesz:-D
OKI LECE DALEJ sOPOT OGL;ADAC:tak:PAPA
 
reklama
Dzięki dziewczyny za rady :) A mieszka któraś z Was w Taunton?
Do samolotu zabieram fotelik samochodowy ale za następne łóżeczko turystyczne już płacić nie zamierzam. Moja mała ma teraz 7 miesięcy, prześpi się z nami bo nie mam skąd pożyczyć :) Dzięki za rady ze słoiczkami. A kaszki brać na pewno wezme, nie wiem czy w tym mieście są polskie sklepy albo czy Tesco gdzies znajde. Tescowe pieluchy nawet polskiej produkcji sa całkiem znośne :happy2:
 
Do góry