reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam nowe mamusie:-)
Pinka jak tam,jeszcze dwupczek:-)oj cos sie nie spieszy synusiowi:-)ponoc chlopcy tak maja.u nas bylo 2 tyg przed terminem ale moj synus od poczatku taki raptus:-)
 
reklama
Kwiateczek- no chyba nie ma reguły czy chłopiec czy dziewczynka bo ja wiki tez przenosiłam a kolezanki tu mam to tez roznie jeden chłopiec przenoszony inny szybciej sie urodził z dziewczynkami tak samo,takze to akurat jak widac nie ma znaczenia


ale własnie odszedł mi czop wiec moze niedługo cos sie rozkeci tylko ze nie był zabarwiony krwiom tylko zwykła przysłowiowa galareta a chba musi byc zabarwiony co??? bo ja nie wiem hehehe jutro mam wizyte u połoznej wiec znów szybki marsz i moze cos sie rudzy do niedzieli:tak:


witam nowe mamy i zapraszam do klikania
 
Pinka ja nie wiem,nie widzialam swojego czopu .mi przebijali wody.nie mam pojecia jak wyglada i jak powinien wygldac:sorry:zyczeci zeby szybko poszlo.z tym przenoszeniem to chcialam cie pocieszyc:sorry:ja wiem ze to sie nie sprawdza,sama po swoim przykladzie.Kondzio mial byc dziewczynka ze wszystkich moich objawow,upodoban smakowych,a ma pisiorka:-D:-D
 
pinka wiesz nie wiem czy musi byc zabarwiony moj byl i od dego czasu plamilam wiec wwiedzialam ze cos sie dzieje ale nie zdarzylo samo sie zadziac poniwaz na nast dzien mialam wywolany porod
zycze aby sie szybko ruszylo skoro czop odszedl jest juz duuuzy postep!!
teraz bzyk bzyk i na prodowke haha

witam nowe mamusie !!!!!

ja padam na twarz po 12h pracy a jeszcze poszlam wczoraj spac 2;20 i zaspalam wrrr

milego wieczorku
 
Melduje sie:tak: dzis na 15:00 nie oczekuje cudu ale w razie co moze date wywołania bede znac.............


a tak wogole to dołam mam bo jedna z nas która miala termin porodu tak jak ja na wczoraj poszła do poloznej i okazalo sie ze jej synus nie zyje dzis ma wywoływany poród tragedia straszna:-:)zawstydzona/y::sorry2:
 
No laseczki dzis mialam totalnie nie przespana noc z powodu KOPNIAKOW :szok::szok::szok:

Pinka- dwa lata temu taka tragedie mielismy w rodzinie. Kuzynce odeszly wody, dostala skurczy (Do poludnia czula jeszcze ruchy dziecka) ...a jak pojechala na porodowke i podlaczyli do KTG okazalo sie ze dziecko nie zyje. I to byla ciaza donoszona:shocked2:
 
reklama
ja własnie dotarłam do domu mały główką jest na pozycji 2/5 czyli sie obniżył od ostatniej wizyty macica38-39 nie była pewna bo sie ciagle wiertolił i nie mogła dokładnie sprawdzic serducho bije jak dzwon oby tak zostało do konca..................

nastepna wizyta za tydzien jezeli do tego czasu nie urodzę to dostaje termin na wywołanie tak czy siak mały bedzie z nami za 11 dni;-) i na to sie nastawiam bo ze cos sie szybciej ruszy to malo prawdopodobne


proponowała mi masaż za tydzien zeby "przyspieszyć" poród ale sie nie zgodziłam bo rzadko to wogole działa............

to tyle teraz ide sie wykompac bo boli mnie kazda częsc mojego ciała i kazdy mięsien:wściekła/y::no:
 
Do góry