reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze śląska, prośba o opinie.

Skalia1

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2019
Postów
100
Witam,
jestem w 8 tyg. ciąży. Ciąża wysokiego ryzyka, na 100 % zakończy się cc. Bardzo proszę o opinie o szpitalach:
CSK Ligota
GCZD Ligota
Szpital Specjalistyczny nr 2w Bytomiu
Na czym mi zależy:
Jak najbardziej profesjonalna opieka w razie komplikacji podczas cc.
Mogę trochę czasu spędzić na patologii ciąży więc przydałyby się ludzkie warunki i profesjonalna opieka.
Szpital, do którego mogę jechać z krwawieniem w środku nocy i nie odeślą mnie z kwitkiem.
Lekarz niekoniecznie zasypsny ilością pscjentek, ale zaangażowany, kojarzący pacjentki i do którego w razie problemu możne
się dodzwonić.

Bardzo proszę o opinie.
 
reklama
Witam,
jestem w 8 tyg. ciąży. Ciąża wysokiego ryzyka, na 100 % zakończy się cc. Bardzo proszę o opinie o szpitalach:
CSK Ligota
GCZD Ligota
Szpital Specjalistyczny nr 2w Bytomiu
Na czym mi zależy:
Jak najbardziej profesjonalna opieka w razie komplikacji podczas cc.
Mogę trochę czasu spędzić na patologii ciąży więc przydałyby się ludzkie warunki i profesjonalna opieka.
Szpital, do którego mogę jechać z krwawieniem w środku nocy i nie odeślą mnie z kwitkiem.
Lekarz niekoniecznie zasypsny ilością pscjentek, ale zaangażowany, kojarzący pacjentki i do którego w razie problemu możne
się dodzwonić.

Bardzo proszę o opinie.
Witaj, ja polecam 5 w Bytomiu na Batorego super opieka
 
Dziękuję za opinię, właśnie o V w Bytomiu naczytałam się strasznych opinii, ale dość starych więc mam nadzieję, że coś się zmieniło, póki co lekarza mam z tego szpitala, ale po tych opiniach zastanawiałam się nad zmianą, no i te warunki na patlogii te widziałam na własne oczy, masakra. A czy Bytom jest porównywalny ze sprzętem i kadrą do CSK na Ligocie? Dziewczyny piszcie, piszcie.
 
Dziękuję za opinię, właśnie o V w Bytomiu naczytałam się strasznych opinii, ale dość starych więc mam nadzieję, że coś się zmieniło, póki co lekarza mam z tego szpitala, ale po tych opiniach zastanawiałam się nad zmianą, no i te warunki na patlogii te widziałam na własne oczy, masakra. A czy Bytom jest porównywalny ze sprzętem i kadrą do CSK na Ligocie? Dziewczyny piszcie, piszcie.
A nie pomyliła z 3? 5 jest teraz wyremontowana
 
Rodziłam na Ligocie (wcześniak 34 tc,cc) i do momentu porodu było świetne! Super opieka, często zaglądał lekarz. Poród też mega super wspominam. Ale potem nadszedł oddział położniczy... wierzę, że dzidziuś miał się tam dobrze ale położnice... No bez szału :/ pielęgniarki 3 okropne, 2 anioły 6 neutralnych randomów (Na zasadzie "pff co znowu chce?").
 
Osobiście byłam ostatnio na V na patologii ciąży i masakra, wyremontowany jest Va tam rzeczywiście pięknie, ale tam się leży chyba tuż przed porodem i po, wcześniej ląduje się na patologii. Wiem, że to nie wczasy i ważny jest personel i zaplecze medyczne, ale kurcze ciężarna z krwawieniami to powinna chociaż mieć ludzkie warunki żeby się umyć czy z wc skorzystać. A czy Bytom jest porównywalny z Ligotą jeżeli chodzi o kwalifikacje i sprzęt? W końcu to też klinika.
 
Po opiniach koleżanek Bytom ma tragiczne recenzje, ale fakt są stare.
Poszukaj może szpitala, który ma oddział neonatologii na miejscu. Są różne stopnie tych oddziałów.
Cześć szpitali nie ma takiego oddziału wcale i dzieci są przewożone do innych szpitali, a mama zostaje tam gdzie rodziła. Inne mają częściowy sprzęt (podobno Gliwice). A jeszcze inne najbardziej zaawansowany i tam przewożą noworodki z zagrożeniem życiem.
Podobno taki oddział jest też w Chorzowie.
A najwyższy stopień ma Ruda Śląska. Ale to tylko zasłyszane informacje od wielu koleżanek, które w tym roku rodziły :)
Można jeszcze sprawdzić takie opinie na stronie www"rodzicpoludzku"
Napisz proszę na jaki szpital się zdecydowałaś ;)
 
reklama
Do góry